لیندسی لوهان پدر مایکل لوهان بازداشت به اتهام آزار همسر جدا

مشکل. لیندسی لوهان‘ثانیه پدر مایکل لوهاندستگیر شد به اتهام آزار جدا خود همسر کیت عمدهدر نیویورک در پنج شنبه, فوریه 10, Us Weekly می تواند تایید.

او “بازداشت در خیابان در مقابل کودکان و نوجوانان” که در آن او دیده می شد اقدام “مجادله” یک منبع می گوید ما به طور انحصاری است.

نیویورک بومی 59 گرفته شده بود به زندان در ساوتهمپتون, نیویورک, آمریکا, 37, که او برای ثبت طلاق از در سپتامبر سال 2018 پس از چهار سال از ازدواج, ثبت گزارش پلیس خودی می افزاید.

با توجه به منبع Celebrity Rehab آلوم است “متهم شده است با اختناق و آزار و اذیت.”

“او شده است پس او را ردیابی و سپس او را خفه کردم و بازداشت آن” دوم منبع نزدیک به عمده می گوید ما به طور انحصاری است. (این جفت ارز هنوز هم از نظر قانونی ازدواج.)

این دو تا به حال پر سر و صدا, ارتباط, از شروع, از جمله موارد خشونت داخلی و اصلی که قبلا متهم مایکل از تهدید با چاقو برگشت در سال 2014.

روز قبل از دستگیری او TMZ گزارش داد که پدر هفت می خواستم برای کمک به اردک توانا ستاره شان Weiss — دستگیر شد و در ماه ژانویه برای سرقت در حالی که بنا به گزارش ها تحت تاثیر مواد مخدر — پرداخت برای او را به رفتن به درمان در تگزاس است.

مایکل هیچ غریبه ای به ناتوانی خود شده است و دچار مشکل با قانون در گذشته است. در سال 2011 دستگیر شد و در تمپا, فلوریدا, پس از گفته تماس با عمده و سعی به فرار با پریدن از بالکن یک روز پس از متهم شدن به خشونت در برابر آن ،

در سال 2010 او لیندسی همچنین برخی از صرف زمان در زندان برای نقض آزادی مشروط در مورد DUI. “چه اتفاق افتاده است در زندان است و چیزی کمتر از یک معجزه” مایکل گفت آتلانتا به برت نشان می دهد Q100 در اوت سال 2010 در مورد سابق دیزنی ستاره 13-بعد از روی لئامت دادن در slammer است.

“او واقعا در مسیر درست” او اضافه شده است. “او بازگشته است در تماس با بخش مهمی از [خودش]. من که خدا خودم بعضی از مردم ممکن است.”

مایکل سهام دو پسر Landon, 7 و لوگان 6 با عمده. او همچنین دارای چهار فرزند با همسر سابق خود دینا لوهان, لیندسی, 33, مایکل جونیور 32 لا پستونی, 26 و کودی 23.

سابق واقیعت ستاره سابق خود کریستی Kaufmann به اشتراک گذاری دختر, اشلی, Kaufmann, 24.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>