لیلی Reinhart تعطیل ترول ادعا ‘ریوردیل’ نشان ‘واقعی’ بدن

بدن مثبت! لیلی Reinhart می داند که هیچ کس کامل نیست رغم آنچه که برخی از مردم ممکن است فکر می کنم در مورد او و ریوردیل costars.

در روز پنج شنبه, فوریه 6 یک کاربر توییتر به نام Reinhart, 23 و castmates بودن “25+ سال, به تصویر کشیدن نوجوان با کاملا مخروط بدن.” آنها سپس سوال که آیا نمایش “هدف نوجوانان در حال کمک به غیر واقعی بدن انتظارات [و] تصوير مسائل” که بازیگر مناسب پاسخ.

“در واقع هر کس در این نمایش کاملا مخروط” Reinhart نوشت طریق توییتر در روز پنج شنبه. “و حتی من احساس ترس هیکل من اطراف آمپول بازیگران گاهی اوقات زمانی که من مجبور به انجام بند/لباس زیر صحنه است.”

او اعتراف کرد که او احساس “بسیار نا امن” در زمان بر اساس “انتظار است که مردم باید برای زنان در تلویزیون, آنچه باید مانند” قبل از ذکر او مشغول به کار بر روی خود را درک و پذیرش از تصویر بدن او.

Lili Reinhart Shares Riverdale Costars Reaction to Hustlers
Camila مندس به عنوان ورونیکا, Ashleigh موری به عنوان جوزی کیسی Cott به عنوان کوین چارلز ملتن به عنوان رخی لیلی Reinhart به عنوان بتی Cole Sprouse به عنوان Jughead, Madelaine Petsch به عنوان Cheryl و ونسا مورگان به عنوان Toni در ریوردیل. رابرت Falconer/The CW

“من از آمدن به شرایط با من بدن و من این نوع از شخص شما را با راه رفتن بر روی باند فرودگاه در هفته مد. من مستی من سلولیت در ران/لب به لب و معده من چوب به جای منحنی در” اوهایو بومی توضیح داد. “این است که هنوز هم چیزی است که من مبارزه با به صورت روزانه. و آن را کمک نمی کند زمانی که من بودن در مقایسه با سایر زنان است.”

این زرنگ ستاره باز در مورد خود کاهش وزن با توجه به افسردگی در طول چند ماه گذشته گفت که آن را به سمت چپ او احساس “نا امن.”

“اما من یک اخير سینه بند و لباس زیر صحنه و احساس می کرد که من تعهد قوی و نشان دادن اعتماد به نفس در خودم به دنبال به عنوان من” Reinhart اعتراف کرد. “و من می خواهم دیگر زنان جوان برای دیدن بدن من در تلویزیون و احساس راحتی در این واقعیت است که من یک اندازه 0. و من هنوز کامل شکل ساعت شنی.”

این خانم استیونس بازیگر با اشاره به این که صنعت “مبارزه با بازنمایی دقیق” از بدن زن و مرد به همین دلیل است که او متمرکز شده است که یک مدل نقش است.

“من ستایش زنان که باید به کمک صنعت ما را یک گام در سمت راست ~و معتبر~, جهت,” او به این نتیجه رسیدند. “(Charli Howard مورد علاقه من نقش مدل).”

Reinhart تبدیل به یک مدافع برای زنان استقبال آنها چه کسانی هستند و درست بودن خود را پس از ورود به محل موردتوجه وتماشای عموم با سری CW در سال 2017.

“من همیشه یک مؤمن در آغوش یک منحصر به فرد و پیدا کردن راه هایی برای احساس خوب در خود پوست” Reinhart گفت: در آزادی مطبوعات در اکتبر 2019 پس از او اعلام شد که جدیدترین چهره لوازم آرایشی CoverGirl. “پس من بود 13, آرایش باور نکردنی است منبع اعتماد به نفس برای من و یک ابزار است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به منظور افزایش زیبایی های طبیعی وجود دارد که در همه ما است. من خیلی مفتخر به همکاری با CoverGirl, یک, یاد, نام تجاری است که شامل هر کسی که شادی در بازی با آرایش.”

این گلوستون بازیگر قبلا باز شده تا در مورد او دیرین مبارزه با افسردگی و بدن dysmorphia از طریق توییتر در مارس 2017.

“زمانی که من احساس افسرده یا غمگین من خودم یادآوری کنم که چقدر من آمده ام. و چگونه من اجازه نداد من افسردگی, مصرف, من,” او نوشت ، “به هر کسی وجود دارد که احساس افسردگی و یا نا امید کننده … نمی f—king را در خودتان. شما همه شما رو. و شما سزاوار جهان است.”

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>