زندگی در یک بلوک با شرایط اضطراری سردخانه کامیون: “ما از شنیدن صدا از یخچال رفتن همه شب طولانی”


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

هشدار: این مقاله شامل عکس است که برخی از خوانندگان ممکن است نگران کننده است.

در سراسر شهر نیویورک وجود دارد غیر قابل تصور صحنه در همه جا. خالی فضاهای عمومی. پرتکاپو اتاق اورژانس. توقیف کلیساها.

مارک Kozlow که غیر قابل تصور بازی کردن در Stanhope خیابان در بروکلین در این آخر هفته. او زندگی در بلوک با نامزد خود و سگ های نجات به نام هنک.

در نزدیکی آپارتمان خود است Wyckoff ارتفاع مرکز پزشکی 350-تخت غیر انتفاعی بیمارستان در بروکلین Bushwick محله. بسیاری از بیمارستان بیماران افرادی هستند که از رنگ; حدود یک پنجم 70 ساله یا مسن تر. این ماه, شهردار, بیل د Blasio اعلام کرد 82 ساله بروکلین زن در ویکاف شد اولین بار در شهرستان رسمی COVID-19 مرگ است.

از جمعه این شهر مرگ و میر افزایش یافته بود به 776 حسابداری برای بیش از یک چهارم از مرگ و میر در سراسر کشور. این شهر به ارمغان آورده است در حداقل 45 کامیون های یخچال و چادر در مورد بیمارستان ها و morgues رسیدن به ظرفیت تعداد متوفی که می توانید آنها را نگه دارید. “آنها توزیع شده به عنوان مورد نیاز برای حمایت از بيمارستان گفت:” آجا شایسته-دیویس سخنگوی دفتر رئیس معاینات پزشکی.

الیزابت دارای یک یخچال کامیون گفت: بیمارستان مدیر عامل رامون J. رودریگز. آن است که در کنار بیمارستان نزدیک به اسکله بارگیری. سردخانه است که در زیرزمین است.

مرحوم منتقل شدند مشاهده ساده در روز یکشنبه. (حسن نیت ارائه میدهد از مارک Kozlow)

Kozlow مشترک با ProPublica چند عکس از او گرفته بودم چرا که او می خواهد این کشور را به اقدامات احتیاطی معقول. “من درک می کنم آن زمان که ما در آن هستیم و من درک می کنم که چگونه این ویروس است که مصرف بیش از همه چیز” او گفت:. “من به اشتراک گذاشته شده عکس ها با این نیت که بقیه ایالات متحده می داند که آن را به طور جدی. این چیزی است که این کشور باید آگاه و بیمارستان ها در سراسر کشور باید آماده برای این آمده است.”

حساب خود را ویرایش شده برای وضوح و اختصار.

“این یک بزرگ بیمارستان. ما یک سگ. من باید او را سه یا چهار بار در روز. همه در اطراف بیمارستان آشغال فولاد با ماسک و دستکش استفاده می شود که در حال پیدا کردن راه خود را به سطل زباله. من شروع به فکر ” چه جهنم اتفاق می افتد؟’

“و سپس دو روز پیش تریلر وارد شده است. من فکر نمی کنم دو بار از آن. من فکر کردم آن بود که احتمالا یکی از بسیاری از اضافی پزشکی عرضه کامیون که در بیمارستان مورد نیاز است. هنگامی که من در گرفتن سگ برای پیاده روی شب, من راه می رفت گذشته کامیون. من به تماشای یک انسان کامل دنده محافظ کار زباله فشرده در یک hazmat کت و شلوار. یک پزشک و یک پرستار به راه رفتن بودند و دکتر گفت: “آنها دیوانه بدن در آن وجود دارد.’

یک بدن قرار داده شده است در یک تابوت خارج Wyckoff ارتفاع مرکز پزشکی. (حسن نیت ارائه میدهد از مارک Kozlow)

“و سپس در صبح روز شنبه آنها شروع به ساخت یک پلت فرم. آنها در حال حفاری و راه اندازی این سیستم پلت فرم در خیابان. آنها به پایان رسید پلت فرم و سپس آنها اساسا carted از آنچه شبیه یک بدن در یک gurney, اما من بسیار مطمئن نیستید از آنچه در آن بود و آنها آن را باز کرد و آن را یک تابوت. بچه ها در پلت فرم کشیده کردن بدن از, تریلر قرار داده و آن را به تابوت. حدود سه تا چهار ساعت بعد آن را مانند یک نوار نقاله خط بدن.

“این بود که در حدود 6 تا 7 بعد از ظهر وجود دارد حداقل 10 بدن رفتن به تریلر. اول آنهایی که تا به حال کیسه و سپس آنها را یکی یکی در gurneys و سپس آنها شروع به آمدن دو در gurney آنها فقط تحت پوشش ورق.

“ما را ترک پنجره باز است و ما به شنیدن صدا از یخچال رفتن تمام شب طولانی است. آن را نگران کننده به دانستن آنچه در آن وجود دارد.”

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de