زندگی نرم راه خود را از طریق شادی Junkyards

چرا شما باید مراقبت از

به دلیل داشتن آنچه شما خود را کسب و کار خوب است همه در اطراف.

شاعر Charles Bukowski گفت این بهترین زمانی که او گفت: آن را نمی بزرگ چیزهایی که درایو شما دیوانه. آن را کوچک همه چیز. که است که می گویند اگر ماشین شما می شود بالغ و هیچ کس می میرد که پر کردن جعبه به نام “تقریبا به عنوان بد به عنوان آن می شود.”

است و تا زمانی که شما شروع به از دست دادن چیزهای کوچک: یک ترموستات یک کاربراتور یک مبدل کاتالیزوری. هر یک از این چیزها قیمت عاقلانه نیست به اندازه کافی برای شکستن بانک اما اگر شما مثل اکثر گرفتن یک استراحت از یک هفته کاری به خزیدن به اطراف خود ماشین ؟ قصد ندارم به اتفاق می افتد.

که شما قرار می دهد در رحمت مکانیک کلاس. خواهد شد که یا با زور از مجمع تشخیص مصلحت نظام و یا حرص و طمع نشان می دهد فقط خرید جدید. البته این اتفاق افتاده است که چه چیزی آنها خرید جدید آنها عمده فروشی دقیقا به دلیل آنچه که شما خرید از طریق آنها شما می توانید برای خرده فروشی. بنابراین قطعات جدید و سپس کار, و حتی اگر آن را یک ماشین جدید — که متاسفانه تقریبا بیش از حد پیچیده برای گاه به گاه cranker به کار بر روی آن را به زمان و هزینه (تقریبا همیشه بیشتر از شما می خواهم به پرداخت).

چه چیزی برای انجام?

خوب چه پول هوشمند انجام دهید ؟ آن سر به محلی نجات حیاط. در حال حاضر بیش از احتمال به نام یک خودرو بازیافت حیاط یا حیاط مخرب اما همیشه برای ما دانش آموزان: junkyard.

…[C]rawling در اطراف قسمتهای داخلی از ما دور انداخته رویاهای شما بیش از قطعات مقدار زیادی از زمان…

تعمیر خودرو زنجیره صنعت junkyards می تواند ضروری برای نگه داشتن چرخ های خود را در جاده ها اگر ماشین شما به عنوان کمی تا 5 سال است. “این موضوع نیست و حتی چگونه اغلب شما باید رفتن به یک اوراق فروشی برای آنچه شما نیاز دارید” گفت: لایحه Pappas که Mo-لایحه تعمیر فروشگاه صفر برای منطقه خلیج سان فرانسیسکو سرعت شیاطین. “اما چگونه اغلب شما مکانیک در حال حاضر وجود دارد می رود به مسائل شما نیاز دارید.”

و در حالی که روحانی ممکن است به طور خودکار فرض کنیم که برابر بهترواقعیت آن است که در نظر اغلب آنچه که بهترین است چه کار می کند بهترین. به خصوص از آنجا که هرگز هیچ تضمین می کنند که جدید به معنی بهتر است. این 502 cc موتور غرش در زیر هود از باشگاه اتومبیل های عضلانی در یک جعبه از جنرال موتورز با اشتباه پیچ و مهره در آنها است. بیشتر از آن, تعمیر و مستندات که با موتور جدید همچنین توصیه می شود اشتباه پیچ و مهره.

“ما GM به تغییر اسناد و مدارک می گوید:” دنی اتکینز که سعی و کوشش کشف پیچ کردن. “اما پیچ و مهره های خود را ؟ Junkyard.”

صرفه جویی در من ؟

“اگر شما عامل در چه موتور تعمیرات اساسی را هزینه زمانی که ماشین خرد جدید’ پیچ و مهره?” خندید اتکینز. “تعداد زیادی”.

بسته به اینکه در چه محلی خود را junkyard مجهز شده است برای شما همچنین می توانید تماس های آینده, منظور آنچه شما نیاز به ترک سپرده و آنها را بکشید و آن را برای شما. و یا شما می توانید نشان می دهد تا خود را با کیت ابزار و سرگردان در میان ریزه از صنعتی ما بلند و ممکن است به repurpose قطعات هستند که یا به بعضی از bulker به عنوان ضایعات فلزی و یا مقصد برای نشستن در آفتاب گستره junkyard, برای, خوب, برای همیشه لطفا برای.

Manual worker working in junkyard outdoors

خود را با “جدید” در دست, شما هم می توانید خودتان آن را نصب کنید اگر شما smarts و یا آن را به فروشگاه خود را و آنها را به آن را انجام دهد. نیروی کار است که هنوز هم یک اتهام شما باید برای پرداخت اما شما بازیافت و صرفه جویی در خودتان کمی در ابتدا با نام مستعار پول نقد.

“من ترجیح می دهند بسیاری از قطعات” گفت: Pappas. “منظورم این است که آنها از آن ساخته شده این درست است؟”

راست تر از اشتباه است. علاوه بر آن خزنده در اطراف قسمتهای داخلی از ما دور انداخته رویاهای شما بیش از قطعات مقدار زیادی از زمان به عنوان شما کشف شانس و sods از زندگی نیز در پشت سمت چپ: عکس های قدیمی و لباس و موسیقی و کتاب و هر آنچه که مردم تا به حال در اتومبیل زمانی که آنها و اتومبیل رسیده بود نقاط مختلف بدون بازگشت.

“آنها به مکان های خوب می شود حتی اگر شما یک ماشین عاشق” Pappas نتیجه می گیرد. “اما اگر شما هستند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net