Liam Hemsworth باز می شود تا در مورد ماندن متعادل’ پس از مایلی سایرس تقسیم

Liam Hemsworth نشان داد آنچه او به ماندن “متعادل” پس از تقسیم خود از همسر مایلی سایرس در ماه اوت است.

سابق گرسنگی ستاره, 30, صحبت در مورد ورزش جدید رژیم در پوشش داستان برای سلامت مردان استرالیا ممکن است موضوع و خندید وقتی که ویرایشگر مجله پرسید: اگر تمرکز خود را در حال حاضر است در بازسازی است. “بازسازی” او گفت با خنده. “آره که یک راه خوب برای آن قرار داده است.”

Liam Hemsworth Says Exercise Helped Him to Stay ‘Balanced’ After Miley Cyrus Split
Liam Hemsworth و مایلی سایرس در مراسم افتتاحیه از ‘Avengers: Endgame’ در لس آنجلس در آوریل 22, 2019. اتین LAURENT/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

Hemsworth است در بهترین شکل زندگی خود را در بخشی به دلیل نقش خود در Quibi هیجان انگیز ترین و خطرناک ترین بازیکه در آن او نقش یک مرد مبتلا به سرطان که شرکت در یک بازی مرگبار که در آن او است و شکار به منظور ارائه برای همسر باردار خود را.

“من صرف بسیاری از پروژه های در حال اجرا در اطراف خیابان و کتک گرفتن به عنوان خوب,” او گفت:. “اما این یک چیز عالی بود چون فقط من نگه داشته در حال حرکت است. من انجام مانند 10 [کیلومتر] یک روز و یا چیزی در یک نقطه که من انجام داده ام هرگز در زندگی من است.”

او مفتخر است که خود را کار سخت و سپاسگزار برای تمرکز و پناه آموزش به او داد.

“این شش ماه گذشته صادقانه برای نگه داشتن سر سطح و فقط به ماندن متعادل و من می خواهم بگویم ورزش شده است بزرگ برای من” او اعتراف کرد.

یک منبع آگاه گفت: ما هفتگی در ماه فوریه که Hemsworth “شده است بسیار متمرکز شدن در شکل” و اضافه کرد که “او نیز لذت می برد کار به دلیل آن کمک می کند تا او طرز فکر مثبت داشته و او را distracts از هر منفی یا درام.”

دلار استرالیا بازیگر, مربی, Jason والشگفت: سلامت مردان که مشتری خود را آموزش داده است با تمرین همکاران از جمله جارد لتو و جیک Gyllenhaal.

“من نمی توانم باور کنم که چگونه به خوبی بدن خود را پاسخ می دهد که او رفتن را از طریق مسائل” والش گفت: از Hemsworth. “من او را دیده این مبارک برای مدت زمان طولانی. ما در زمان استفاده از آن است.”

این “لغزش دور” خواننده 27 اعلام کرد تقسیم او از شوهرش از تقریبا هشت ماه در ماه اوت گذشته یک روز پس از او کشف شد canoodling با اماتور کارتر در تعطیلات در ایتالیا. Hemsworth برای ثبت طلاق از کوروش در مدت کوتاهی پس از آن و طلاق خود را نهایی شد در ماه فوریه است.

سابق هانا مونتانا ستاره پس از نقل مکان کرد با استرالیا خواننده Cody Simpson — جفت خود را جشن گرفتند شش ماه سالگرد در اوایل این هفته — در حالی که قرار نیست این عاشقانه ستاره در حال حاضر دوستیابی مدل گابریلا بروکس.

این جفت ارز در یک جای خوب چهار ماه خود را به رابطه با یک منبع گفتن ما ماه گذشته که “او احساس می کند بیشتر در خانه با گابریلا از او با مایلی و احساس می کند مانند او می تواند خود را کامل خود را بدون هیچ گونه درام.”

“گابریلا کمک لیام افزایش اعتماد به نفس خود را و بازی در یک نقش تشویق در زندگی خود و پس از خود تقسیم با مایلی” خودی اضافه شده است. “آنها بسیار خوشحال هستند با هم و آن را راحت و آسان است.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>