نامه از یخ بازداشت شدگان در معرض ناامید شرایط زندان در میان Coronavirus همه گیر

نامه ها را از جان گذشته.

“لطفا برای کمک به ما برای به دست آوردن آزادی ما. … آن را بسیار خطرناک این روزها, ما خودمان را پیدا کنید بین زندگی و مرگ است. ما نمی خواهیم به قربانیان این بی رحمانه ویروس و اینجا در این شرایط واقعا آن را فقط یک ماده از زمان است.”

“من قصد دارم به درخواست اخراج شود. به دلیل قفل بودن در این محل وجود دارد نه صلح و نه از نظر روانی و یا عاطفی.”

“این واقعیت که ما مهاجران نمی دهد آنها را مناسب برای درمان ما مانند مجرمان. … من بازداشت شده و به مدت پنج ماه در این مرکز با بیماری ریوی و مشکلات با کبد است. آیا شما فکر می کنم که تغذیه مناسب برای یک فرد بیمار است و نان و ژامبون هر روز؟”

“من دیده ام همه چیز و زندگی چیزهایی است که هیچ شخص دیگر باید به زندگی از طریق. آنها من را به قرنطینه برای دیدن اگر من حمل Covid-19 و از وجود آنها تنها در زمان ما برای 20 دقیقه برای استحمام و تماس تلفنی … 14 روز از قرنطینه.”

در ماه ژوئن, زنان برگزار شد در الوی بازداشتگاه خصوصی مهاجرت زندان در ایالت آریزونا و متعلق به اداره شده توسط CoreCivic شروع به نوشتن آنچه که آنها رفتن را از طریق. نویسندگان نامه را با وجود تهدید به تلافی چون آنها گفت: مردم تا به حال به دانستن آنچه اتفاق می افتد. “شما نمی توانید آزادانه صحبت می کنند در اینجا” یک زن نوشت.

نامه ها را رفته اند به روحانیون و وکلا داوطلبان و اعضای خانواده. در همسایه لا پالما مرکز تادیبی طرفداران جمع آوری انبوه نامه توصیف شرایط وحشتناک و ترس از سرایت و تلافی جویانه توسط سپاه پاسداران. باب Kee بازدید کرده است بازداشت شدگان در الوی برای سال ها می دهد و از او شماره و آدرس برای بسیاری از مردم او را ملاقات. هنگامی که دو ماهنامه جامعه داوطلب بازديد به زندان بودند به حالت تعلیق در اوایل ماه مارس او گاه به گاه تماس های تلفنی از دوستان داخل. حساب خود را از شرایط نگران او. او یک زن او می دانست که “آیا شما با نوشتن یک نامه به من و او گفت: “من را” و سپس دو هفته بعد من این پاکت مانیل با 40-حروف عجیب و غریب.” Kee و دیگر طرفداران مشترک بسیاری از این نامه ها با من در شرایطی که نام زنان استفاده نمی شود.

بیشتر یادداشت های دست نویس نشان دهنده یک بایگانی از یک بحران مهاجرت بازداشتگاه در آریزونا که در آن صدها نفر از مهاجران و تادیبی کارکنان آلوده شده اند با Covid-19. با توجه به CoreCivic, 159, کارکنان, و یا 50 درصد از کل نیروی کار در الوی را آزمایش مثبت به تاریخ. یکی تادیبی افسر درگذشت این بیماری است.

سی و چهار تن از بازداشت شدگان در الوی در حال حاضر در حال نظارت پس از آزمایش مثبت, با توجه به یخ آمار; و در مجموع 252 نفر برگزار شد در این تاسیسات باید قرارداد این بیماری است. قرار می دهد که الوی در میان یخ امکانات با کمترین تعداد از عفونت. لا پالما است که همچنین توسط CoreCivic تا به حال 105 موارد گزارش شده. تعداد واقعی ممکن است بالاتر: آریزونا جمهوری به دست آمده از ایمیل های داخلی گفت که از 22 ژوئن 270 تن از بازداشت شدگان در الوی تا به حال آزمایش مثبت است. CoreCivic گفت: این رقم تایپی بود.

“من قصد دارم به درخواست اخراج شود. به دلیل قفل بودن در این محل وجود دارد نه صلح و نه از نظر روانی و یا عاطفی.”

نامه ها اکثرا نوشته شده در اواسط ماه ژوئن و توصیف فزاینده وحشت ابتدا در اواخر ماه مه. بسیاری از شکایات نیز مشخص شده در طرح دعوی در دادگاه تسلیم در اوایل ماه ژوئن استدلال برای انتشار پزشکی در خطر بازداشت شدگان در الی و لا پالما: عدم توجه پزشکی و لوازم تمیز کردن و نگهبانان استفاده مجدد از تجهیزات حفاظتی و مجازات افرادی که صحبت می کنند. مشکلات بودند مرکب از آنجا که بسیاری از نگهبانان آلوده شدند. تسهیلات آنقدر کوتاه کارکنان که زنان حتی کسانی که نمی شد حال نظارت برای coronavirus علائم — صرف ساعت قفل شده است و در سلول های خود را تکذیب کرد داغ غذا و هر نوع آزادی حرکت.

هنگامی که نگهبانان قفل شده است و آنها را در یک زن بود که به تازگی منتشر شده به من گفت که آنها می گویند “شما باید برای محافظت از خودتان.” اما او گفت: “ما نمی رویم هر کجا ما قفل شده است و در یک سلول. شما آنهایی هستند که در خیابان هستید و آنهایی که باید مراقب باشید با افرادی که به این مرکز است. بدیهی است که شما عزیزان در آوردن ویروس ما نیست.”

یک سخنگوی CoreCivic آماندا Gilchrist, در پاسخ به یک لیست مفصل از این زنان ادعا گفت: “این اتهامات بی اساس و ادعا می کند به سادگی نمی بازتاب مثبت اقدامات پیشگیرانه برای مبارزه با گسترش COVID-19 مرکز ما مصرف شده است برای ماه می باشد. ما مراقبت عمیقا برای ما سخت در حال کار کارکنان اختصاص داده شده و همچنین به عنوان افراد در مراقبت از ما و ما متعهد به ایمنی خود را.” یخ کاهش یافته است به نظر.

گفتگو با چند در حال حاضر بازداشت شده و با داوطلبان و طرفداران که در تماس با افراد هنوز هم در الوی تایید کرد که در حالی که این مستندات باید کاسته و شرایط را بهبود کمی حداقل برای افرادی که نمی قرنطینه مردم باقی می ماند ترس و از جان گذشته برای انتشار است.

“این هنوز هم ترسناک زیرا اگر کسی هنوز هم بیمار است ؟” زن گفت: من از طریق تلفن در این هفته. “ما در حال گرفتن با هم مخلوط. روز دیگر همه در این واحد بود که در حیاط با هم.”

یک کوبا پناه-سالک در الوی قرار داده شد در یک بخش از زندان با افرادی که تا به حال آزمایش مثبت در اوایل این ماه و پس از او به دکتر رفتم با مشکل تنفس. او اصرار داشت که آسم و او در پاسخ به آسم دارو اما او از همبندان تا به حال آزمایش مثبت به طوری که او مجبور شد منتظر نتایج خود را با افرادی که آلوده شده است. یخ حاضر به اعطای آزادی مشروط او در زمینه های بشردوستانه با وجود حملات متعدد در ماه گذشته.

“سلامت من بهترین نیست,” او نوشت: در نامه ای به محلی مدافع در آریزونا چند هفته پیش. “ترس من این است که من نگه داشتن این حملات است. من فقط از خدا می خواهم به من سلامت است.”

View of Eloy detention center, buildings surrounded by barbwire fences.

این الوی بازداشتگاه خصوصی زندان متعلق به CoreCivic خانه بازداشت شدگان در انتظار نتیجه خود را در رسیدگی به اخراج از کشور 9 ژوئیه 2019.

عکس: Norma Jean Gargasz/Alamy

“همه کارگران بیمار”

گسترش coronavirus در الوی اجتناب ناپذیر به نظر می رسید به زنان برگزار می شود وجود دارد.

“ما نمی توانیم حفظ اجتماعی به دلیل فاصله ما 50 زنان در هر غلاف” یک زن نوشت. “تماس با ما همان چیزهایی, دوش, مایکروویو, صندلی میز تلفن.”

نگه داشتن چیزهای بهداشتی دشوار بود. “ما تا به حال به تمیز کردن سلول ها با شامپو به عنوان مواد شیمیایی نمی شد به ما ارائه” یک نامه است. چندین نفر دیگر اضافه شده است که تمیز کردن محصولات آنها داده شد و رقیق و بی اثر است. اصلاح افسران رفت از غلاف تا غلاف بین مناطق که در آن افرادی که تا به حال تست مثبت بودند که در قرنطینه برگزار می شود و بقیه از زندان بدون تغییر دنده محافظ. در صرف غذا در سبد غذایی بین رفت قرنطینه و nonquarantined مناطق. چند نگهبانان را استفاده مجدد از همان دستکش و دیگر دنده دادن به آن با اسپری ضد عفونی کننده بین دور, نامه های محرمانه.

توجه پزشکی زنان گفت: وحشتناک بود; هیچ کدام وجود دارد مگر اینکه آن را برای Covid-19 علائم و در آن موارد, مردم ترسیدند که اگر آنها فکر آلوده, آنها می تواند قرار داده و به انفرادی. “هنگامی که شما بیمار وجود دارد و تنها چیزی که آنها به شما بگویم این است که “نوشیدن آب” و ” آب ” و ” آب ” و یا شاید ‘را ایبوپروفن و مقدار زیادی از آب'” یکی به من گفت.

“از آنچه که من شنیده ام دست دوم شما هیچ مراقبت هنگامی که شما [Covid-19] در آن وجود دارد” گفت: کیت MacNeil یک پرستار بازنشسته است که یک جامعه برای حمایت از افراد بازداشت شده در آریزونا. “مثل این است که در انفرادی بودم.” چند داوطلبان گفت: آنها شنیده می خواهم از مردم در الی و لا پالما است که حتی اگر آنها به حال علائم آنها می ماند آرام در مورد آن که چگونه آنها می تواند درمان شود. یک مرد برگزار شد در الوی گفت: مادر جونز که به تازگی در حالی که او بیمار بود با این ویروس او در انزوا بود و درجه حرارت خود را چک تنها به صورت پراکنده و با توجه به تنها تیلنول و شربت سرفه پس از یک هفته در انزوا.

“با توجه به کمبود کارکنان به سازمان دیده بان ما مستندات بیشتر مکرر و طولانی تر است. بسیاری از ما از اضطراب رنج می برند و هراس از مکانهای بسته.”

کنار گذاشتن ترس از سرایت زنان در الوی رنج می برد به دلیل ثابت مستندات و دیگر محرومیت به دلیل وجود کارکنان کافی نیست. پس از اولین موارد مثبت گزارش شده در اواخر ماه مه “همه چیز به نظر می رسید فلج در آن زمان هیچ آشپزخانه کارگران هیچ رختشویی کارگران هیچ تعمیر و نگهداری و غیره” یک زن مکزیکی نوشت. زنان اغلب قفل در سلول های خود را برای ساعت ها در پایان با دسترسی به حیاط هنر, کتابخانه های سیار و یا دوش. “شنبه ما قفل شده 23 1/2 ساعت به دلیل وجود تنها 2 افسران برای کل واحد در روز و بعد از ظهر” مکزیکی زن گزارش شده است.

“با توجه به کمبود کارکنان به سازمان دیده بان ما مستندات بیشتر مکرر و طولانی” نوشت: یک زن دیگر. “بسیاری از ما از اضطراب رنج می برند و هراس از مکانهای بسته.”

“آنها به ما بگویید که در آن بود بنابراین ما نمی آلوده که بهتر بود اگر ما در سلول های ما” گفت: یک کوبا کاری که من تماس بگیرید جولیا که منتشر شد در پایان ماه ژوئن. او خواسته نمی شود شناسایی برای ترس از به خطر انداختن او پرونده پناهندگی. “اما حقیقت این بود که آنها نمی باید کارگران است. همه کارگران بیمار است.”

این زنان گفتند که آنها نمی توانست غذا گرم و دریافت ژامبون و پنیر ساندویچ گاهی با یک سیب یا برخی از کوکی ها برای سه وعده غذا در روز. یک تخم مرغ آب پز در صبح شاید یک بسته بندی burrito. جولیا گفت که برای مدت دو ماه او را خوردند جز ساندویچ.

“گاهی اوقات آنها حتی نمی باید ژامبون تنها پنیر و نان است. گاهی اوقات آنها به ما نان کپک بر روی آن” نویسنده نامه اشاره کرد. او همچنین در زمان موضوع را با سپاه در عدم احتیاط حرکت بین بخش های مختلف زندان. “هنگامی که آنها را به سبد غذایی دانستن چارلی 100 تا مردم با Covid-19 چرا که آنها با قرار دادن سبد غذایی در مخزن خود را و سپس آن را در 200, 300, 400, 500?”

دو زن من با صحبت های هفته گذشته گفت که آشپزخانه کارگران آغاز شده بود تا دوباره و این که آنها در حال حاضر به حال یک وعده غذایی گرم در روز است. “ما هنوز در حال گرفتن جعبه ها در صبح و شام” یکی از آنها گفت. (CoreCivic گفت که غذاهای گرم بود و از سر گرفته در جولای 16.)

افرادی که شکایت و یا به عقب رانده مواجه قصاص و چند تا از نامه های محرمانه. زنان فرستاده شد به انفرادی پس از امتناع از غذا آنها معتقد بودند می تواند آلوده شده است چرا که آن را از یک منطقه تحت قرنطینه.

نامه اکو آلارم مطرح شده توسط تادیبی کارکنان در الوی در هفته های اخیر. یک تادیبی افسر که استعفا داد و در ماه ژوئن پس از مرگ همکار خود گفت: آریزونا جمهوری که ماموران گفته شد به جیره ماسک و دستکش پوشیدن کیسه زباله با سوراخ برش در آنها را به عنوان دنده محافظ و نگه داشتن کار زمانی که آنها نشان داد علائم. افسر گفت که کارکنان “که نشان داد نشانه هایی از تب گفته شد به نشستن در یک چادر در کنار یک باتلاق کولر تا دما پایین آمد.” بسیاری از جزئیات از نگهبانان اتهامات خط تا با بازداشت شدگان: کوتاه-نیروی انسانی مورد استفاده مجدد قرار دنده سیراب به پایین تمیز کردن محصولات. وجود دارد کمی شفافیت پاسداران گفت: زمانی که یک عضو هیات یا بازداشت فرد آزمایش مثبت قرار دادن کسانی که تا به حال شده است در تماس با آنها در خطر است.

“وجود دارد هیچ اطلاعات داده شده در هر یک از جلسات که ما تا به حال در مورد هر یک از غلاف که تا به حال موارد مثبت در آنها” نیکلاس برگ یک نگهبان که ترک در اوایل ماه ژوئن گفت: جمهوری. سپاه پاسداران همچنین گفت: همان چیزهایی که بازداشت شدگان در مورد آهسته پزشکی توجه به کمبود پرسنل و که آنها اغلب فقط گفت: مردم به نوشیدن آب است.

“آنها تصاویر را زمانی که آنها دست از شامپو اما همه چیز نیست واقعا دوست دارم.”

CoreCivic را تکذیب کرد تقریبا هر جزئیات از هر دو سپاه و بازداشت شدگان در’ حساب کرد و گفت که وجود دارد کافی تمیز کردن لوازم و ماسک و دستکش و نگهبانان مورد نیاز خود را به حذف دنده محافظ هنگام خروج واحدهای مسکن افرادی که تا به حال آزمایش مثبت است. شرکت مورد مناقشه زنان شرح مستندات و گفت که آنها تا به حال محدود شده است به سلول های خود را و یا خود را به حال جنبش و امتیازات محدود برای مدت زمان طولانی.

صحبت در کنگره در جولای 13, CoreCivic مدیر عامل شرکت دامون Hininger توضیح داد: شیوع این بیماری در الوی به عنوان انعکاسی از “یک کمی از یک چشم انداز مثبت” در به طور کلی موارد در آریزونا. او همچنین انکار کرد که فلفل اسپری استفاده شده بود در CoreCivic امکانات با وجود چندین مستند حوادث. سپس او تا به حال به راه رفتن پشت این ادعا است.

“ما شده است ، مطلقا نه” Hininger گفت اما افزود: “من احساس می کنم خوب است که ما ساخته شده مناسب سرمایه گذاری در طول راه.”

نامه های متعدد اصرار داشت که یخ و CoreCivic نمی شد گفتن حقیقت در مورد شرایط در این مرکز است. “مردم از یخ می گویند که همه چیز است که اتفاق می افتد تحت کنترل است اما این یک دروغ است چون هر روز افراد بیشتری وجود دارد آلوده” یک زن نوشت. “آنها تصاویر را زمانی که آنها دست از شامپو اما همه چیز نیست واقعا دوست دارم.”

خصوصی زندان اپراتورها و فدرال خود را از مشتریان تمایل به بازی یک بازی از گذراندن باک با مردم در داخل به عنوان با رسانه ها. یک زن برگزار شد در الوی نوشت که زمانی که او در تلاش برای شکایت به بازدید از یخ افسر رسمی گفت: “به خوبی موفق باشید چون ما یخ افسران مسئول تنها خود موارد و CoreCivic مسئول ایمنی خود را.”

حداقل 15 نفر کشته شده اند در حالی که در بازداشت در الوی از سال 2003 از جمله پنج خودکشی. “این مواد غذایی فقدان مراقبت های پزشکی همواره یک مشکل در الوی” گفت: Kee که سازماندهی یک صندوق برای ارائه اوراق قرضه عرضه هنر حساب و خرید کارت تلفن برای افراد بازداشت شده وجود دارد. “مراقبت همواره وحشتناک و در حال حاضر آن را حتی بدتر است.”

A boy wearing a mask waits inside a truck with a banner reading "free them all" after a caravan protest around Immigration and Customs Enforcement El Paso Processing Center to demand the release of ICE detainees due to safety concerns amidst the COVID-19 outbreak on April 16, 2020 in El Paso, TX.

یک پسر با پوشیدن ماسک منتظر داخل یک کامیون با یک بنر خواندن “رایگان همه آنها را” پس از یک کاروان در اعتراض به اطراف مهاجرت و گمرک, El Paso, مرکز پردازش به تقاضای انتشار یخ بازداشت شدگان به دلیل نگرانی های ایمنی در میان COVID-19 شیوع در 16 آوریل سال 2020 در El Paso, TX.

عکس: پل Ratje/خبرگزاری گتی ایماژ

“آنها نمی خواهند به آزادی مردم”

با توجه به آژانس آخرین آمار 3,780 مردم باید آزمایش مثبت برای Covid-19 در حالی که در یخ بازداشت و سه نفر کشته شده اند. طرفداران می گویند یخ شمارش از تست مثبت به احتمال زیاد undercounts ویروس را گسترش داده عدم آزمایش در مقیاس بزرگ و مکرر نقل و انتقالات.

وجود دارد 22,142 مردم در یخ بازداشت در امکانات در سراسر کشور است. که یک افت شدید از prepandemic سطح آن یخ نسبت به ترکیبی از عوامل از جمله مردم کمتر به زندان گرفته شده در امتداد مرز. ایالات متحده به استناد این بیماری همه گیر به توجیه هل دادن تقریبا همه از جمله کودکان بلافاصله بازگشت به مکزیک. به عنوان رهگیری کرده است که در ادامه اخراج قطعا کمک به گسترش coronavirus به کارائیب و آمریکای لاتین است.

یخ ادعا می کند که در آن طول می کشد پزشکی آسیب پذیری به حساب تعیین که آیا به بازداشت و کسی که آن را منتشر کرده است صدها نفر از مردم که در اوج خطر است. اما در بسیاری از موارد آن را گرفته دعاوی به زور آژانس ،

برای مردم داخل یخ نمی تواند به اندازه کافی سریع حرکت. سیسیلیا Valenzuela که آیا کار انسان دوستانه در الی و لا پالما گفت که ونزوئلا یک زن او کمک اعطا شد خودداری از حذف — وضعیت نگه می دارد که او را از بازگشت به کشوری که در آن او از ترس آزار و اذیت — سه ماه پیش. اما یخ کرده بود به دادگاه تجدید نظر تصمیم قاضی و بنابراین او به سادگی به صبر در زندان است.

“افرادی که پیوند خود را با پیوند گفت:” جولیا های کوبا ، “آنها را. افراد بیمار به آنها بشردوستانه آزادی مشروط.”

“من تا به حال پیوند شنوایی در ژوئن 11. و شریک زندگی من خدا را شکر در حال حاضر ، او قبل از من و او به من پرداخت اوراق قرضه. او تا به حال به تماس و تماس بگیرید چون 13 روز رفت و آنها قرار داده نشده است من در این سیستم به دلیل هر کس در قرنطینه” او به من گفت.

“مشکل این است که آنها نمی خواهند به آزادی مردم است. آنها همیشه سعی کنید به نگه داشتن آنها را در” شریک زندگی خود را اضافه شده است.

جولیا گفت که او در تماس با اعضای خانواده برخی از زنان او می دانست که در الوی. “این هنوز بد,” او گفت:. “همین دیروز شنیدم در مورد یک زن است که با ما بود و او تا به حال تاریخ دادگاه در ماه جولای. برای پناهندگی. او تا به حال تاریخ دادگاه در ماه جولای و آنها نقل مکان کرد و آن را به اوت و دیروز متوجه شدم که او coronavirus.”

جولیا و شریک زندگی خود را رایگان در حال حاضر ماندن با دوستان خود در آریزونا و آنها میخواهند همین کار را برای دیگر مهاجران آنها برگزار شد. “آنها باید به آنها فرصت بدهد” جولیا شریک گفت. “هنگامی که یک فرد آلوده, آنها در حال رفتن به همه آلوده زیرا هر کس مهر و موم شده در آن وجود دارد.”

“تنفس در هوا است. همه” جولیا به پایان رسید و حکم او.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de