“اجازه دهید لبنی مرگ” فعالان ممکن است به زندان هم مجرم جنسی لیست برای اعتراض برنی ساندرز

از فعالان حقوق حیوانات که اعتراض بهداشت ، برنی ساندرز پیش از نوادا حزبی در ماه گذشته صورت می تواند تا یک سال زندان و خطر اضافه شده به دولت مجرم جنسی لیست.

فعالان از گروه اقدام مستقیم در همه جا و یا ترمز dxe باید گل نشسته نامزدها در طول دموکراتیک اولیه قطع و یا اینجا کمپین حوادث توسط ساندرز سناتور. الیزابت وارن و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن. مانع در نظر گرفته شده به منظور بالا بردن آگاهی برای ترمز dxe را حقوق حیوانات دستور کار و بیشتر به طور خاص بی رحمانه شرایط در صنایع لبنی امکانات.

ترمز dxe دارای سابقه ای طولانی در lawbreaking برای پیشبرد دستور کار خود. این گروه قبلا به رهبری بحث “باز نجات” عملیات به تعطیل کارخانه مزارع و ارائه مراقبت به مرگ حیوانات مواجه شده است و اتهامات جنایی برای تجاوز و سرقت در کالیفرنیا و یوتا. سال گذشته کارخانه مزرعه منافع متقاعد کالیفرنیا نمایندگان مجلس برای تجدید نظر در کلید ماده از قانون بیشتر به جرم ترمز dxe سبک نجات تظاهرات.

اما این عمل در, Carson City, نوادا در فوریه 16, که در آن dx dxe معترضان یورش برده و تریبون به قطع ساندرز کمپین رویداد ممکن است در نتیجه غیر منتظره ای سخت مجموعه ای از مجازات است.

این عمل زمانی شروع شد که پریا Sawhney, یک ترمز dxe فعال راه می رفت روی صحنه و ضبط میکروفون از ساندرز و اعلام کرد که او به ورمونت سناتور “بزرگترین حامی” اما گفت که او خواستار آن شدند که او “توقف propping تا صنایع لبنی و جلوگیری از propping تا حیوانات کشاورزی است.”

لحظاتی بعد Sawhney ملحق شد در مرحله سه دیگر ترمز dxe فعالان کارلا Cabral, آدری ریس و راشل زیگلر که بالا تنه و ریخت صورتی مایع به نمایندگی از مخلوط خون و شیر خود را “اعتراض به صنایع لبنی را سوء استفاده از بدن زن” به عنوان ترمز dxe در آزادی مطبوعات اعلام کرد.

جمعیت شروع booing و گروهی از فعالان بودند همراهی کردن مرحله که در آن ساندرز مقامات دیده می شد اعطا با اجرای قانون محلی است. Cabral, ریس و زیگلر بودند رزرو و اتهام زشت و یا زشت و ناپسند قرار گرفتن در تحت یک قانون تصویب شده برای جلوگیری از هرزه رفتار جنسی.

dxe-protesters-on-stage-1583851539

اقدام مستقیم در همه جا معترضان پور صورتی مایع خود را به عنوان آنها قطع ساندرز مراسم انتخاباتی در, Carson City, Nev. در فوریه. 16, 2020.

عکس: اقدام مستقیم در همه جا

فعالان بعدها منتشر شد که شب بعد از هر ارسال شده 2500 دلار در وثیقه. آنها را به بازگشت به Carson City برای دادگاه در اواخر این ماه. اگر محکوم تحت نوادا Revised Statutes بخش 201.220(1) سه زن می تواند تا یک سال زندان و پنج سال در لیست زیر نوادا جنسیت مجرم رجیستری. اساسنامه طراحی شده است در درجه اول برای اینرو مست گردشگران اما اجرای این قانون بیش از سیاسی سخنرانی نگران شدند.

ترمز dxe هدف قرار داده هر عمده مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری, اما تنش با ساندرز آنها ادعا می کنند که جالب توجه به سناتور پشتیبانی از نافرمانی مدنی تاکتیک.

پس از این رویداد ترمز dxe مورد ساندرز برای روابط ورمونت بن و جری با نام تجاری بستنی ادعا که فعالان خود نشان داده بود که خود شرکت لبنی مزارع را ترک کرده بود شمع مرده گاو و گوساله و نگهداری حیوانات کوچک در محله های. فعالان نیز برجسته اصلاحیه تصویب شده توسط ساندرز که اعطا 350 میلیون دلار در حمایت از دامداران.

این گروه گفت که آنها به دنبال بیشتر مدنی در گفت و گو با ساندرز کمپین ولی رد و نادیده گرفته شده در موارد متعدد.

Sanders کمپین در بیانیه ای به رهگیری گفت که ساندرز مخالف نوادا پیگرد فعالان و هرگز به دنبال تعقیب فعالان درگیر در مبارزات وقفه تا زمانی که آنها انجام می دهند تا با تاکتیک های بی خشونت. در گذشته ساندرز شده و هدفمند توسط Black Lives Matter فعالان که تعطیل 2015 کمپین تجمع است.

“کمپین ما مخالف به عنوان سناتور ساندرز’ سیاست نشان دهنده بیش از حد تنبیهی رویکرد به امنیت عمومی گفت:” یک سخنگوی کمپین.

معلوم نیست اگر این سناتور بیانیه ای را تحت تاثیر مذاکرات میان فعالان’ وکیل و Carson City, دادستان.

ترمز dxe اما کمتر از برند مورد ساندرز بیانیه.

“ما سپاسگزار برای برنی حمایت” گفت: Almira تنر یک ترمز dxe سازمان که در حال حاضر چهره به اتهام جنایت برای نجات تظاهرات در یک تخم مرغ در مزرعه ای در پتالوما ایالت کالیفرنیا.

“اما او و دیگر سیاستمداران هنوز بودجه یک صنعت است که decimates آب و هوا ما شکنجه حیوانات قرار می دهد و خبرچین مثل من در زندان گفت:” تنر. “آنچه ما واقعا نیاز است برای برنی به ایستادن برای خود اعلام کرد ارزش که به معنی ایستاده در برابر لبنی و ag.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>