درس های آموخته شده از اجرای ويژه در مناطق فاجعه


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

به عنوان شهر نیویورک گونه های تحت COVID-19 موارد و مراقبت های بهداشتی کارگران تقلا برای هر بیت از تجهیزات آنها می توانید بیمارستان شروع به نگاه کمتر مانند بخشی از یک کشور ثروتمند را در سیستم پزشکی و بیشتر شبیه موقت درمانگاه در حوادث منطقه و یا جهان در حال توسعه. در آن مکان کارشناسان می گویند پزشکان باید به فکر می کنم در مورد مراقبت های متفاوت: مدیریت منابع به بهترین خدمت به همه بیماران که نیاز به کمک در طول مدت بحران حتی اگر این به معنی نیست که قادر به ذخیره هر فرد به پیاده روی را از طریق درب.

دکتر شان Runnels یک استادیار در دانشگاه یوتا و بهداشت کار متخصص بیهوشی که مدیریت عرضه اتاق برای بخش خود را. موج coronavirus موارد واقعا آمار هنوز در سالت لیک سیتی, اما او کردن در تجهیزات تا آنجا که او فکر می کند مورد نیاز خواهد بود برای آرام بخش بیماران اگر آنها نیاز به رفتن به هواکش. در حال حاضر Runnels می گوید او متوجه عادی عرضه سفارش الگوهای شکستن به عنوان مدیران بیمارستان کار از خانه سعی کنید برای آماده شدن برای یک پتانسیل سیل COVID-19 بيمار.

آنچه که در شهرها با غرق COVID-19 موارد او را به یاد سال او صرف مستقر در گینه کار برای رحمت کشتی های غیر انتفاعی است که با اعزام شناور بیمارستان به کشورهای آفریقایی با کمی ظرفیت فولاد و پس از آن دو سال را صرف او در رواندا آموزش پزشکان. ما صحبت در مورد آنچه در شهرهای آمریکا در تلاطم coronavirus اپیدمی می تواند یادگیری از مکان هایی به مراتب کمتر توسعه یافته سیستم بیمارستان در زمان بحران و آمد دور با سه نقطه اصلی.

این مصاحبه ویرایش شده و تغلیظ شده برای وضوح.

شما نیاز به بیش از یک ونتیلاتور برای صرفه جویی در زندگی کسی.

من سه سال در آفریقا و واقعا به چه قدر پیچیده یک ICU است. تو هواکش که چیزی است که شما می توانید ببینید. اما تمام تکه های کوچک باید به منابع است که کسی برای تمیز کردن آن کسی که به منظور تمیز کردن راه حل کسی رو برای نوشتن پروتکل برای آموزش فرد است که آن را پاک. این واقعا اکوسیستم پیچیده و هر یک از قطعات از اکوسیستم های مورد نیاز برای چیزی به کار می کنند. همه را با تمرکز بر تولید بیشتر هواکش اما ظرفیت واقعی است که کوچکترین چیزی که در اکوسیستم.

من برای رحمت کشتی و ما را به دریافت کمک های مالی از تمام انواع چیزهای اما اگر ما یک کمک مالی از یک فرد به اندازه tube نیست که قلاب به ما بیهوشی مدارات آن را فقط به چیزهای ما را به حرکت در اطراف. این چیزی است که من گرفته ام به قلب سیستم ما. اگر ما شروع به منابع از همه جا, ما فقط ایجاد هرج و مرج بیشتر. من فکر می کنم ما بهتر است تلاش برای تقویت عادی ما زنجیره تامین. اگر ما غیرمنتظره در حالی که زنجیر ضعیف هستند که این یک مشکل است.

شما فقط مناسب اگر شما مراقبت از سلامت کارگران و سالم هستند.

در حال اجرا سیستم های پزشکی در کمتر از منابع محیط کاملا متفاوت است. در برخی از حس آن بهتر خواهد بود به وزیر بهداشت برای رواندا اگنس Binagwaho آمده به ما نشان می دهد چه کاری انجام دهید چرا که آنها بسیار عمدی در مورد ظرفیت. من هرگز اجازه راه رفتن را به یک اتاق و یک بیمار مگر اینکه من تا به حال در. اگر ما ندارد دستکش که روز ما نیست که در یک درمانگاه. آنها به طور کامل قابل درک است که خطر واقعی بود خود را به دریافت و ارائه دهندگان بیمار چرا که آنها در واقع سیستم. ماشین آلات و مواد مخدر و همه چیز را ما انجام می دهیم آنها را قادر می سازد تمام کسانی که همه چیز به کار می کنند. به عنوان به زودی به عنوان شما را از ارائه دهندگان خود را و سپس شما را تا پایان در یک مرگ مارپیچی. شما و خود را در مرگ و میر جهش از 1 ٪ تا 10٪.

اگر شما 200 هواکش اما شما فقط باید به اندازه کافی تجهیزات حفاظت شخصی برای نگه داشتن به اندازه کافی ارائه دهندگان خوبی برای مراقبت از 100 هواکش پس از آن که ظرفیت خود را. اگر شما بیش از آن شما را تا پایان با این وحشتناک نرخ بیماری. و سپس شما را تا پایان با روحیه مشکلات سیستم کار می کند کمتر موثر است زیرا این تیم در حال حاضر شکسته است.

قانون شماره 1 در یک منابع محدود و سیستم خود را نگه دارید ارائه دهندگان سالم است.

گاهی اوقات شما را مجبور به تصمیم گیری برای دادن یک بیمار برای خوب بیشتر از سیستم. و این سخت است.

زمانی که من در رواندا من زد یک گروه بيهوشی و مراقبت از نگه داشتن سیستم امن برای ارائه دهندگان آمریکایی برای اولین بار سه ماه قبل از آنها می دانستند آنچه را که آنها انجام می دهند. شما می گویند: “من می دانم که در آمریکا ما می تواند این کودک را نجات دهد. اما [در اینجا] اگر ما سعی می کنیم به ارائه مراقبت های پزشکی ما فقط طولانی رنج و تهی منابع؟” من می خواهم که مردم به نوبه خود در اطراف و تجسم 10,000 بچه ها بودند که در چند سال آینده و می گویند: “همه حق من رو به این تعادل در زندگی در مقابل من با زندگی کسانی که در حال آمدن است.”

تغییر داخلی آنها را مجبور به رفتن را از طریق از که قهرمانانه مثالی از رابطه پزشک و بيمار به “من رابطه مهم است برای من و همکاران سیستم به دلیل این چیزی است که به مراقبت از این افراد در آینده است.”

من رفتم از طریق آن در آفریقا است. آن را فوق العاده تجربه دردناک و نقشه راه وجود دارد برای آن است. بدترین چیزی که شما می توانید انجام دهید به عنوان یک دکتر در حال رفتن به انجام همه چیز را برای بیمار در مقابل از شما. و در عین حال همان چیزی است که شما باید انجام دهید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>