Leslie Bibb, Sam Rockwell اضافه کردن جدید نجات سگ خود را به خانواده


Leslie Bibb Sam Rockwell Add to Their Family New Rescue Pup
سام راکول و جدید خود را نجات سگ گاس. حسن نیت ارائه میدهد Leslie Bibb/Instagram

توله سگ باعث می شود چهار! Leslie Bibb and Sam Rockwell اضافه شده اند یکی دیگر از پوچ به قبیله خود.

“فقط یک ایرانی با توله سگ جدید” Bibb, 45 نوشت: در کنار یک عکس از شریک زندگی خود را, Rockwell, 51, و زن و شوهر ها را از طریق Instagram در چهار شنبه, فوریه 12. “دیدار با #گاس جدیدترین عضو #راکول clan.”

گاس به تصویب رسید از قلب و استخوان امداد و نجات در شهر نیویورک در اوایل این ماه است littermates در اصل نجات از تگزاس.

“با تشکر از شما @heartsandbonesrescue بودن به طوری باور نکردنی,” the Iron Man بازیگر اضافه شده است. “گاس خود mama و 14 آمپول بستر رو نجات در تگزاس و در حال پیدا کردن خانه در اپل بزرگ…دنبال آنها را در ig و حمایت از آنها چون آنها در حال انجام کارهای خوب…xolb.”

Leslie Bibb Sam Rockwell Add to Their Family New Rescue Pup
حسن نیت ارائه میدهد Leslie Bibb/Instagram

Rockwell خدمه در حال حاضر سگ پسند به لطف زن و شوهر, آلمانی, شپرد به نام Sadie.

“اوه آره … این اتفاق افتاده است,” the Nobodies آلوم نوشت: در یک ویدیو ارسال شده به او Instagram داستان در چهارشنبه خود خانواده را کوچکترین عضو. او همچنین یک ویدیو از گاس در اولین دامپزشک مراجعه کنید و از او snuggling تا به Sadie.

جفت توله سگ اضافه شده به خانواده خود را چند هفته پس از رفتن به لس آنجلس برای حضور در 2020 صفحه جوایز انجمن بازیگران در ژانویه 19.

“سفید روشن…افتخار نمی کند حتی شروع به توصیف چگونه خوشحال هستم که ما همسالان افتخار سام شب گذشته” Bibb زیر نویس یک عکس از خودش و مرد در جوایز نشان می دهد. “او خیلی سخت روت بنابراین خستگی ناپذیر شد و بنابراین بدون ترس #bobfosse…با تشکر @sagawards برای چه بود کامل پایان دادن به @fosseverdonfx سوار…به سادگی کامل…و من شما را دوست دارم #samrockwell…شما سزاوار تمام چیزهای براق و همه بهترین در جهان…شما یکی از یک نوع هستند…❤️”

این جفت ارز که شروع به دوستیابی در سال 2007 نگه داشتن خانه خود زندگی آرام, اما آنها مانند روان در مورد یکی دیگر هر زمان که آنها شانس.

“او محبوب من. او را نگه می دارد به من خندیدن و ما مراقبت از هر یک از دیگر” به Fosse/Verdon ستاره گفت: ما هفته به طور انحصاری در SAG Awards در ماه ژانویه 2018. “او واقعا با استعداد و خنده دار خودش. او مرا به یاد یک جوان مری تایلر مور.”

Leslie Bibb Sam Rockwell Add to Their Family New Rescue Pup
حسن نیت ارائه میدهد Leslie Bibb/Instagram

در اوایل این سال سه تابلوهای تبلیغاتی خارج Ebbing میسوری بازیگر گفت: ما که حتی زمانی که آنها در حال کار به دور از یک دیگر زن و شوهر دارای یک قانون برای حفظ خود زنده عاشقانه.

“ما در سه هفته حکومت و پس از آن ما دیدن هر یک از دیگر” راکول توضیح داد که در ماه ژوئن سال 2018 است. “سپس شما بیش از حد مستقل اگر آن را در چهار هفته و پنج هفته است.”

او نشان داد که بیش از یک دهه ارتباط با این نسخهها کار به دلیل آنها هر دو “یک حس شوخ طبعی است.” راکول افزود: “ما فقط نگاه کنید پس از هر یک از دیگر.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im