سمت چپ برای مرده شورشیان نامزدها بزرگ به ثمر رساند پیروزی در رای گیری انتخابات

از نیومکزیکو به پنسیلوانیا و واشنگتن مترقی رقبای دموکرات امتیازهای به ثمر رساند یک سری از پیروزی سه شنبه شب در ادامه به عمل خرد کردن یا اسیاب کردن شورش است که در فقط چند سال است به طور چشمگیری تغییر سیاست حزب دموکرات است.

در پی برنی ساندرز را افزایش و سپس فروپاشی سریع در دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه و گمان در مورد مرگ تدریجی جناح و حزب و اخراج از کل ایده سازماندهی به عنوان یک وسیله به سمت قدرت شایع شده است اما چپ نامزدها در سطح محلی در ادامه به درجه یک نوع پیروزی است که نیروی امتیازهای به توجه.

در پنسیلوانیا یک نیروی پیشرو بوده است coalescing پس از انتخابات ریاست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در نوامبر سال 2016 با رادیکال فعالان ائتلاف با چه چیزی شناخته شده به عنوان “مقاومت” در راه که رفته صاف تر از جاهای دیگر در کشور است. که داد بدان معنی است که بسیاری از نیروهای سازمان یافته هر دو پیروزی در صندوق های رای و تظاهرات خیابانی در شهرهای بزرگ و شهرهای کوچک.

سازمان در Lancaster County Pennsylvania, راه اندازی لنکستر می ایستد تا در روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی و رفته اند برای جلوگیری از خصوصی سازی محلی, زندان, خدمات, انتخاب متحدان به شورا و هیئت مدیره مدرسه کرسی برنده دموکرات کنگره نامزدی و در روزهای اخیر با هم قرار داده و بزرگترین تظاهرات خیابانی در این شهر مدرن حافظه است. مدل رفته ایالت با یک چتر سازمان پنسیلوانیا ایستاده تا از نه فصل از جمله وهم آور می ایستد تا Lehigh Valley می ایستد و دیگران. که با این نسخهها کار در ائتلاف با اصلاح فیلادلفیا تلاش فعالان محلی با کمک از خانواده های شاغل در پارتی برای به دست گرفتن کنترل این شهر از استقرار دموکرات با روابط به توسعه دهندگان املاک و مستغلات و شرکت های بزرگ بازیکنان.

که تلاش کردم یک افزایش عمده سه شنبه شب هنگامی که شورشیان Nikil Saval یک از بنیانگذاران اصلاح فیلادلفیا زدم دیرین وقت دولت ایالت لری Farnese که تا به حال برگزار شد که صندلی از سال 2008. گذشته از 30 سال در آن برگزار شده بود توسط یک افسانه ای در جنوب فیلادلفیا, سیاستمدار, Vincent Fumo که بیش از صندلی وقتی که وقت رفت به زندان محکوم کرد. Fumo, نیز, سمت چپ صندلی برای زندان. برای چپ به ادعای Fumo صندلی عمده نمادین پیروزی در یک از نزدیک به تماشای مسابقه.

ریک Krajewski دیگر اصلاح سازمان در حال اجرا در یک رقابتی غرب/جنوب غربی مشهد خانه منطقه برابر بیشتر از متوسط حریف جامد شانس برنده شدن. Krajewski برنده اواخر حمایت از ساندرز و گفت: رهگیری روز چهارشنبه او تا به حال انتظار می رود انتهایی کمی میان فرد رای و آن را با پست الکترونیکی-در آراء خود را به عنوان تنها مبارزه برای سازماندهی قوی ایمیل بهره برداری است. اما در عوض با 5500 آرا شمارش Krajewski پیشرو با 4 درصد در میان فرد رای با حدود 7,000 پست الکترونیکی-در برگه های رای هنوز هم محسوب می شود.

ترقی خواهان نیز بسیج در سراسر Nydea گور که زد برای پنسیلوانیا صندلی شورای شهر و رییس یک وقت در یک انتخابات خاص است. پنسیلوانیا در چستر کانتی است که تقریبا در نقطه میانی بین شهرستان لنکستر و فیلادلفیا و گورهای دسته یک رهبر محلی Chester County می ایستد تا فصل.

سمت چپ نیز تهدید به گسترش دستاوردهای آن ساخته شده به شدت مورد اعتراض شورای شهر در مسابقات سال گذشته است. Councilwoman Kendra بروکس برنده در سال 2019 با حمایت از اصلاح فیلادلفیا و خانواده های شاغل, پارتی, ساخت تاخت و تاز به این نوع از طبقه کارگر عمدتا سیاه و سفید محله که در آن سمت چپ است و تلاش برای به دست آوردن کشش در گذشته — عدم استفاده شده است که برای تضعیف چپ را ادعا می کنند برای مشروع نشان دهنده گسترده multicultural طبقه کارگر و جنبش. بروکس متحد پاستور Nicolas o’rourke, از دست رفته یک شورای شهر مسابقه همان سال اما در ادامه برای تبدیل شدن به پنسیلوانیا سازماندهی مدیر برنامه جهانی غذا. بروکس و o’rourke تیمی برای کمک به 25 سال برنارد ویلیامز برنده نامزدی برای این منطقه دولت خانه صندلی. یک برنده خواهد به شورشیان چپ عمیق تر تاخت و تاز در منطقه مستحکم بروکس پیروزی; از بعد از ظهر چهارشنبه ویلیامز ازمایش کرده و توسط تنها یک درصد در میان فرد رای اما پست الکترونیکی-در برگه های رای می تواند فشار او را به بالا.

Kendra Brooks, right, gives a speech at her results watch party for the Working Families in North Philadelphia on Tuesday, Nov. 5, 2019. Kendra Brooks won a Philadelphia City Council seat in a historic win for the Working Families Party and Philly progressives. (Heather Khalifa/The Philadelphia Inquirer via AP)

Kendra بروکس حق می دهد یک سخنرانی در نتایج دیده بان حزب برای خانواده های شاغل در شمال فیلادلفیا در روز سه شنبه, نوامبر. 5, 2019.

عکس: هدر خلیفه/The Philadelphia Inquirer/AP

سمت چپ نیز به نظر می رسد که گرفته شده یک بار مترقی قهرمان امور خارجه بهداشت ، Daylin صافی به موضوع کشت و سوء رفتار جنسی و آزار و اذیت اتهامات. از بعد از ظهر چهارشنبه WFP-حمایت آماندا Cappelletti بود راحت منجر شود.

مترقی جسیکا Benham نیز پیشرو در دولت خانه مسابقه اد Moeller, یک محافظه کار ضد انتخاب عضو دموکراتیک استقرار بود که با حمایت برادرانه منظور از پلیس در این پیتسبورگ-منطقه مسابقه.

و امیلی Kinkead است که منجر وقت دولت تشکر. آدم Ravenstahl برادر از شهردار سابق پیتسبورگ. Kinkead متحد دموکراتیک سوسیالیستی دولت مظنونان حمله به دانشگاه در تابستان لی و سارا Innamorato بودند که اولین انتخاب در سال 2018 خواهد شد و رشد قدرت خود را هنگامی که او می رسد در هریسبورگ. Innamorato شد unopposed در اولیه این چرخه در حالی که حزب ایجاد در آمد برای لی در مسابقه اما او خرد او حریف پیشرو با بیش از 50 درصد با رای هنوز هم محسوب می شود.

رای دهندگان در واشنگتن نیز تحت فشار قرار دادند و شورای شهر به چپ با یک پیروزی شورشیان در بخش 4 توسط سابق سی دستیار دادستان کل Janeese لوئیس جورج دموکراتیک سوسیالیستی در برابر وقت براندون تاد. بخش 4 را پوشش می دهد برخی از gentrifying محله و همچنین در طول تاریخ طبقه متوسط سیاه و سفید محله; George انجام بهترین در gentrifying مناطق به عنوان بسیاری از چپ شورشیان انجام, اما او همچنین برنده متقاعد کننده ای در سراسر بخش که برای سال ها نشان داده شده توسط کسب و کار پسند نامزد. که شامل Adrian Fenty که در ادامه برای تبدیل شدن به شهردار و سمت چپ یک دستچین جانشین موریل Bowser خود در محل خود. زمانی که Bowser صعود به شهردار او شنود گذاشته تاد برای صندلی. جورج بود و کمک زیادی ائتلاف — کشش از WFP به دموکراتیک سوسیالیست آمریکا — که شامل مستقل و مترقی شهرستان councilwoman الیسا سیلورمن بود که اولین انتخاب در بزرگ در سال 2014 و پشت سرگذاشته خوبی تامین چالش از این شهر توسعه دهندگان در سال 2018 به او را نگه دارید و صندلی. توسعه دهندگان’ شکست را سیلورمن, به دنبال شکست خود را در دست او متحد جورج سیگنال تغییر در این شهرستان در سیاست های محلی.

در آیووا نامزد حزب چپ J. D. Scholten است یک بار دیگر نامزد دموکرات در 4 کنگره منطقه زیر بلامنازع اولیه در این مسابقه به جای تشکر. استیو کینگ. وقت جمهوری خواه و سفید supremacist از دست داد صندلی خود را توسط بیش از 9 درصد در طول دیروز جمهوریخواه اولیه. پادشاه که دارای سابقه ای طولانی در گفت و انجام نژادپرستانه چیز دقت شکست خورد Scholten در سال 2018 با یک حاشیه از 3 درصد است. پادشاه است که در کنگره از سال 2003 محکوم شد توسط همکاران خود را در خانه و محروم از کمیته تکالیف بیش از نظر دفاع از سفید برتری. خود را آشکار نژادپرستی قرار است چه استفاده می شود محکم جمهوری خواه صندلی در خطر بود و او را شکست داد و دولت از سوی دیگر ، سفت Feesntra است که در حمایت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. Scholten که پلت فرم شامل مدیکر برای همه, شکستن بزرگ کشاورزی و حمایت از کشاورزان کوچک به ساخت پایدار روستایی, اقتصاد و کارگران چانه زنی حقوق خواهد شد و در صورت خاموش در برابر Feenstra در ماه نوامبر.

در نیومکزیکوهمه زنان تخته سنگ از ترقی خواهان به چالش کشیده پنج سرکش امتیازهای زیر پرچم ائتلاف لقب “هیچ شرکت دموکرات.” چهار نفر از پنج زنان سرنگون طولانی در خدمت اعضای سنا ایالتی بود که در راه ایستاده بود از دستور کار مترقی برای سال ها در این آبی عمیق دولت است. یکی دیگر متفقین مترقی بود که رسما بخشی از ائتلاف مقامش را از دست بدهد ضد انتخاب دموکرات. را شکست داد و امتیازهای شامل امور خارجه سنا رهبری اعداد و ارقام.

اریک Griego, New Mexico state مدیر برای این کار خانواده ها که تا به حال حمایت ترقی خواهان گفت: پیروزی خود هستند “آخرین بریده بریده نفس کشیدن” از متوسط شرکت های بزرگ جناح و حزب در یک کشور و در سطح محلی. او اشاره کرد که این پیروزی ساخت دستاوردهای مترقی ساخته شده در سال 2018 موج انتخابات که یکی از طولانی ترین خدمت اعضای دولت مجلس نمایندگان محافظه کار دموکرات دبی Rodella بود را شکست داد و سوزان Herrera.

“با آنها رفته و ما فکر می کنیم این است که به باز کردن بسیاری از, واقعا, واقعا به یاد ماندنی قانون است که دولت مورد نیاز برای نسل” گریگو گفت. این ترقی خواهان’ اولویت های شامل بودجه به طور کامل برنامه های دوران کودکی آزاد دولت وابستگی به نفت و گاز و لغو محرمانه قانون است که جرم سقط جنین او اضافه شده است. “دیگر واقعا یکی از بزرگ است که به طور بالقوه در حال گسترش شبکه امنیت اجتماعی که آیا آن را به بهداشت و درمان و یا دوران کودکی آموزش و پرورش است.”

Campaigners wave signs for local and statewide Democratic candidates outside a polling place on Tuesday, June 2, 2020, in Santa Fe, New Mexico. Primaries for Democratic and Republican primary contests were held in New Mexico for the first time since the COVID-19 pandemic took hold. Poll workers wore surgical masks to prevent the spread of the virus and voters were given a squirt of hand sanitizer as they entered the building, a warehouse next to the county's rodeo grounds. (AP Photo/Cedar Attanasio)

فعالان موج علائم به صورت محلی و ایالتی دموکرات نامزد خارج از محل رای گیری در روز سه شنبه, ژوئن 2, 2020, در سانتافه نیومکزیکو.

عکس: سرو Attanasio/AP

تعداد بی سابقه ای از رای غیابی است منجر به تاخیر می اندازد به طوری که آرا هنوز در حال شمارش است اما خانواده های شاغل حزب اعلام پیروزی در تمام پنج مسابقه بعد از ظهر چهارشنبه.

سیاه کوریا Hemphill یک مربی و روانشناس مدرسه موفق به کسب اکثریت در منطقه 28, unseating دولت ایالت گیب راموس. در منطقه 38, کری, Hamblen, پیشگام در جدید مکزیک برای مبارزه با تجاوز به حقوق و برابری ازدواج است قفل شده است و در یک مسابقه در برابر رئیس جمهور مجلس سنا Pro Tempore مری کی پاپن. آرا هنوز در حال شمارش در بسیار نزدیک, نژاد, با, Hamblen, پیشرو در حدود 139 رای به عنوان چهارشنبه بعد از ظهر.

در منطقه 35, ایتالیایی مارتینز-Parra دارای نزدیک به 10 درصد سرب بیش از دولت ایالت جان آرتور اسمیت است که در دفتر از سال 1989 و به عنوان رئیس کمیته امور مالی مجلس سنا. پم Cordova یک بازنشسته و مربی نیز به نظر می رسد در مسیر به پیروزی منجر امور خارجه بهداشت ، کلمنت سانچز با بیش از 1000 رای از صبح روز چهارشنبه. قرطبه شد و با حمایت های محلی و گروه های کارگری و اتحادیه های امیلی لیست و گزارش ایسنا ، مارتین هاینریش.

Noreen کلی یک نوجو سالمند و فعال محیط زیست که زد با هیچ شرکت دموکرات است تنها نامزد روی تخته سنگ که از دست داده است. او شروع به پریدن کرد و در اواخر مسابقه به طور رسمی راه اندازی شده در مارس و تلاش برای رسیدن مبارزات انتخاباتی او در خارج از زمین.

لئو Jaramillo, صندلی های ریو ارریبا شهرستان کمیسیون نبود رسما در هیچ شرکت دموکرات تخته اما پیروزی خود را جشن گرفته بودن توسط خانواده های کارگر و دیگر متفقین مترقی شدند. Jaramillo شکست پنج-مدت وقت امور خارجه آمریکا به مردم ایران ، ریچارد مارتینز ضد انتخاب نماینده مجلس که او نیز یکی از چهار دموکرات ها به رای دادن در برابر مکزیک “سرخ پرچم” قانون اسلحه در منطقه 5. بحرانزده سناتور ایالت مواجه شده بودم تماس بعد از اینکه محکوم و زندانی هنگام رانندگی سال گذشته است. رژیم صهیونیستی. میشل Lujan گریشام خواسته مارتینز به استعفا از صندلی خود گفت او “موظف به تأمل در اقدامات خود را و چگونه به بهترین آنها را آشتی با موقعیت خود به عنوان یک کارمند در دولت و قوه مقننه در خصوص وضعیت خود را به عنوان رئیس با نفوذ کمیته” اما هیچ شخصی حساب گرفته شده بود.

شرکت های نفت و گاز که خوب بکار بردن عظیم نفوذ بیش از دولت بودجه و سیاستمداران پمپ حداقل 1 میلیون دلار به مکزیک, خارجه سنا نژادها از جمله شورون نفت صرف $700,000 در حمایت از امتیازهای. اما برخی از رقبا مانند Jaramillo و کوریا Hemphill, تا به حال به دست آورد گسترده ائتلاف حمایت در سراسر مترقی جناح و حزب و با بالا دموکرات مانند Lujan گریشام و هاینریش. برای کمک به افزایش نامزدها WFP پیوست و گروه های دیگر در ساخت دهها هزار نفر از, تماس, ارسال ایمیل, و سرمایه گذاری در رادیو و پیام کوتاه.

هیچ شرکت دموکرات ائتلاف مدل شد پس از نیویورک هیچ IDC ائتلاف که در سال 2018 مقامش را از دست بدهد محافظه کار دموکرات ها بودند که متفقین با جمهوریخواهان شناخته شده به عنوان مستقل دموکراتیک کنفرانس. ترقی خواهان در نیومکزیکو وظیفه شد با چالش برندسازی امتیازهای که با جمهوری خواهان گریگو گفت. با وجود فشار نامزدها در چند مخاطره آمیز و دشوار نژادها ائتلاف که شامل حقوق باروری, گروه, گروه های زیست محیطی و سازمان های غیر انتفاعی OLÉ کشیده آن را خاموش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>