LeBron James می شود ادای احترام تو برای کوبه برایانت پس از مرگ

انجام آن را برای Mamba! LeBron James ساخته شده عشق خود را برای او رفیق کوبه برایانت دائم با علاوه بر این از یک خال کوبی جدید در اواخر NBA افسانه افتخار.

جیمز 35 ارسال شده یک ویدیو را به خود Instagram داستان در چهار شنبه, ژانویه 29, شدن جوهر جدید حسن هنرمند خال کوبی ونسا Aurelia. “این که زمان دوباره” سابق Miami heat بازیکن نوشت. “کار کردن با دختر بچه @nessaurelia!! باند باند! 🤘🏾.”

James’ تاتو جدید دیده می شد روز بعد در تصاویر به دست آمده توسط TMZ. او تازه جوهر تحت پوشش در حالی که شرکت در تمرینات در لس آنجلس لیکرز’ تسهیلات در ال سگوندو کالیفرنیا.

LeBron James Pays Tribute to Kobe Bryant By Getting New Tattoo
حسن نیت ارائه میدهد از LeBron James/Instagram

سابق کلیولند کاوالیرز ستاره شکست سکوت خود در برایانت عبور از طریق Instagram در دوشنبه 27 ژانویه. او به چند عکس از این دو, و اشاره کرد که چگونه “دل شکسته و ویران کرد” او پس از برایانت و دخترش Gianna, 13 درگذشت در کنار هفت نفر دیگر در روز شنبه, مارس 26.

“من آماده نیستم اما در اینجا من به” جیمز آغاز شد. “مرد من [sic] اینجا نشسته در تلاش برای نوشتن چیزی برای این پست اما هر بار که من سعی می کنم من شروع دوباره گریه فقط فکر کردن در مورد شما خواهرزاده جی جی و دوستی/پیوند/برادری ما بود! من به معنای واقعی کلمه فقط شنیده ام صدای خود را صبح یکشنبه قبل از من سمت چپ فیلادلفیا به سر به عقب به LA. فکر نمی کنم برای یک ذره در یک میلیون سال خواهد بود که آخرین مکالمه ما می خواهم. WTF!!”

LeBron James Pays Tribute to Kobe Bryant By Getting New Tattoo
(L-R) هم تیمی های Lebron James و کوبه برایانت از تیم ایالات متحده آمریکا صحبت می کنند در طول بازی های المپیک 2012 کنفرانس مطبوعاتی در 27 ژوئیه 2012 در لندن ، دیگو Azubel/سازمان حفاظت محیط زیست/شاتر

اوهایو متولد ورزشکار اعلام کرد و خود “عشق” برای خود فرض بزرگ اضافه کرد: “قلب من می رود به ونسا و بچه ها. من به شما قول می دهم من خود را ادامه میراث مرد! منظور شما بسیار برای ما همه در اینجا به خصوص #LakerNation💜💛 و این مسئولیت من برای قرار دادن این s–t در پشت من و نگه داشتن آن رفتن!! لطفا به من قدرت از آسمانها بالاتر و تماشای بیش از من! من ما اینجا!”

قبل از پنسیلوانیا بومی مرگ جیمز پیشی گرفته برایانت در NBA all-time به ثمر رساند لیست. جیمز در حال حاضر نشسته در ردیف 3 نقطه پس از جمع آوری 33,655 امتیاز کمی ضرب و شتم برایانت رکورد 33,643 امتیاز. اما پدر-از-چهار تنها ستایش از جیمز’ دستاورد است.

“در ادامه به حرکت بازی رو به جلو @KingJames,” اواخر ورزشکار توییتی در شنبه ژانویه 25. “بسیار احترام برادر من 💪🏾 #33644.”

برایانت در روز یکشنبه درگذشت در سن 41 هنگامی که خود را خصوصی هلیکوپتر سقوط کرد یک تپه در کالاباساس کالیفرنیا. پنج بار قهرمان NBA شد و در میان نه نفر از جمله دختر خود را Gianna که در این حادثه. روز شنبه, ژانویه 29, لس آنجلس اداره پزشکی قانونی-پزشکی قانونی تایید کرد به ما هفتگی است که همه کسانی که کشته در تصادف شناخته شده بود.

برایانت جان سالم به در با همسر خود را از نزدیک به دو دهه ونسا لین برایانتو سه دختر دیگر ناتالیا, 17, Bianka, 3, و, کاپری, 7 ماه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>