LeBron James می شکند سکوت خود را پس از کوبه برایانت مرگ غم انگیز

لیکرز برای زندگی است. LeBron James انتشار بیانیه ای از یاد پس از کوبه برایانت درگذشت در سن 41 روز یکشنبه, ژانویه 26.

“من آماده نیست اما من اینجا بروید. مرد من [sic] اینجا نشسته در تلاش برای نوشتن چیزی برای این پست اما هر بار که من سعی می کنم من شروع دوباره گریه فقط فکر کردن در مورد شما خواهرزاده جی جی و دوستی/پیوند/برادری ما بود!” جیمز 35 نوشت طریق Instagram در دوشنبه 27 ژانویه. “من به معنای واقعی کلمه فقط شنیده ام صدای خود را صبح یکشنبه قبل از من سمت چپ فیلادلفیا به سر به عقب به LA. فکر نمی کنم برای یک ذره در یک میلیون سال خواهد بود که آخرین مکالمه ما می خواهم. WTF!! من دل شکسته و ویران برادر من!! 😢😢😢😢💔”

اوهایو بومی ادامه داد: “من شما را دوست دارم در نیار. قلب من می رود به ونسا و بچه ها. من به شما قول می دهم من خود را ادامه میراث مرد! منظور شما بسیار برای ما همه در اینجا به خصوص #LakerNation💜💛 و این مسئولیت من برای قرار دادن این گه در پشت من و نگه داشتن آن رفتن!! لطفا به من قدرت از آسمانها بالاتر و تماشای بیش از من! من ما اینجا! وجود دارد خیلی بیشتر من می خواهم به می گویند اما فقط نمی تواند در حال حاضر به دلیل من نمی توانم از طریق آن دریافت کنید! تا زمانی که ما دوباره ملاقات برادر من!! #Mamba4Life❤️🙏🏾 #Gigi4Life❤️🙏🏾.”

اخبار برایانت مرگ غم انگیز آمد کمتر از یک روز پس از جیمز پیشی گرفته و او را برای شماره 3 نقطه در NBA all-time به ثمر رساند لیست با شکوه 33,643 امتیاز. پس از لس آنجلس لیکرز در بازی برابر فیلادلفیا 76ers در شنبه ژانویه 25, جیمز صحبت با خبرنگاران در مورد اولین جلسه برایانت در طول سال 2002 NBA All-Star Weekend.

LeBron James and Kobe Bryant speaks out
Lebron James و کوبه برایانت در طول بازی های المپیک 2012 لندن کنفرانس مطبوعاتی. دیگو Azubel/سازمان حفاظت محیط زیست/شاتر

“فقط برای اینکه یک داستان کوتاه در حال حاضر من اینجا هستم تا در یک لیکرز, یونیفرم, در فیلادلفیا که در آن او را از” او گفت: از طریق ESPN. “این حقیقی. آن را ندارد, ندارد, اما, جهان, فقط, قرار می دهد همه چیز در زندگی شما است. و من حدس می زنم که شما زندگی می کنند در راه حق هنگامی که شما فقط آن را همه چیز را به هر آنچه که شما در حال انجام همه چیز اتفاق می افتد ارگانیک. و آن را قرار است به حس اما آن را فقط اتفاق می افتد. و من خوشحال هستم فقط باید در هر گونه گفتگو با کوبه باقلا برایانت یکی از همه زمان بزرگترین بازیکن بسکتبال به بازی یکی از همه زمان بزرگترین لیکرز. انسان دارای دو کشباف حلق آویز کردن در مرکز استیپلز. آن را فقط دیوانه است.”

بعد از آن شب برایانت تبریک جیمز آنچه در نهایت نهایی خود را صدای جیر جیر: “ادامه حرکت بازی رو به جلو @KingJames. بسیار احترام برادر من #33644.”

برایانت در روز یکشنبه درگذشت صبح امروز در سقوط یک هلیکوپتر در کالاباساس محله L. A. 13-year-old daughter Gianna و هفت نفر دیگر نیز کشته شدند.

فیلادلفیا بومی برای لیکرز از سال 1996 تا سال 2016. او در طول 20 سال NBA حرفه ای او موفق به کسب پنج قهرمانی با تیم خود بود و به نام NBA All-Star 18 بار.

او پس از بازنشستگی برایانت شد جایزه اسکار و ورزشی جایزه امی برنده با تشکر 2017 انیمیشن کوتاه, فیلم بسکتبال عزیز.

برایانت و Gianna در حال جان سالم به در با همسر و مادرش, Vanessa برایانتو دو دخترش ناتالیا, 17, Bianka, 3, و, کاپری, 7 ماه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su