LeAnn Rimes Preps جدید ‘می تواند به مبارزه با مهتاب’ تصویری با ادی \ \ christina rose


LeAnn Rimes Reveals She Rewrote Cant Fight the Moonlight Made Music Video With Eddie Cibrian Quarantine
LeAnn Rimes و ادی \ \ christina rose در MusiCares فرد از سال جشن و سرور در تاریخ 24 ژانویه سال 2020 در لس آنجلس ، مت بارون/شاتر

Coronavirus قرنطینه کمک را LeAnn Rimes‘ جرقه های خلاق — و ادی \ \ christina rose‘s!

“من و شوهرم واقعا احمقانه دیروز” که برنده جایزه گرمی 37 گفته وال استریت ژورنال. مجله در مصاحبه منتشر شده در دوشنبه, آوریل 6. “دوست من Daryl و من بازنویسی متن ترانه برای ‘می تواند به مبارزه با مهتاب’ در روز دوشنبه و شوهرم و من به کارگردانی یک موزیک ویدئو در اینجا در خانه. ما در حال ویرایش آن را در حال حاضر.”

Rimes در اصل منتشر شد “نمی تواند مبارزه با مهتاب” در سال 2000 به عنوان آهنگ تم برای فیلم Coyote Ugly. آن را به سرعت تبدیل به امضای او رسید و او گذشته بود مسیر برای رسیدن به بالای 40 در Billboard Hot 100 نمودار.

در حالی که این کشور-خواننده پاپ هنوز ثبت موسیقی — او جدید ترین آلبوم ماندهدر آمد در سال 2016 — او صرف بیشتر وقت خود را این روزها در خانه با \ \ christina rose, 46 و پسر, ماسون, 16 و جیک 12.

“من دو دارد دیک و ما باید آنها را هر هفته به,” او گفت: وال استریت ژورنال. “زمانی که آنها در اینجا آنها در مدرسه در منزل و بر روی رایانه های خود را با معلمان خود را, اما آن را خوب است چرا که ما به آنها مراجعه کنید به بیشتر [در قرنطینه]. آنها می آیند در اینجا برای 15 دقیقه استراحت و صحبت کردن با ما و لرز.”

Rimes و غروب ساحل آلوم کردم و با هم در سال 2009 در حالی که کار با هم در طول عمر, فیلم شفق شمالی. آنها هر دو هنوز هم در زمان او به دین Sheremet و او به Brandi Glanville. ما هفتگی اخبار شکست خود را امر که در ماه مارس. دو سال بعد, زن و شوهر بحباله نکاح در اوردن, در مالیبو.

Rimes و \ \ christina rose عموم feuded با Glanville, 47 سال پس از رسوایی. در سال 2017, the Real Housewives of Beverly Hills آلوم infamously پیشنهاد کرد که شوهر سابق او را ترک CMA برنده جایزه در 10 سالگرد عروسی و “نیمی از مسائل خود را.” اما Glanville نشان داد در توییتر یک سال بعد که این سه نفر “نشسته و صحبت برای ساعت [و] همه چیز درهم کردن” آنها خواستار یک “#modernfamily.”

داده به طور مداوم در حال تحول طبیعت COVID-19, Us Weekly می خواهد ما خوانندگان برای دسترسی به دقیق ترین منابع است. برای اکثر تا تاریخ coronavirus اطلاعات هدایت و حمایت مشورت CDC که و اطلاعات از محلی مقامات بهداشت عمومی. اگر شما در حال تجربه علائم کروناویروس, تماس خود را به ارائه دهنده مراقبت های اولیه برای توصیه های پزشکی.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>