به بیرون درز گزارش نشان می دهد پلیس اتحادیه اروپا در حال برنامه ریزی یک پان-اروپایی شبکه تشخیص صورت پایگاه داده

یک پلیس محقق در اسپانیا است که در تلاش برای حل جرم و جنایت است اما او تنها یک تصویر از یک مظنون در صورت گیر افتادن در نزدیکی دوربین های امنیتی. رییس پلیس اروپایی به مدت طولانی به حال دسترسی به اثر انگشت و DNA پایگاه داده در طول 27 کشور اتحادیه اروپا و, در برخی موارد, ایالات متحده است. اما به زودی که محقق ممکن است قادر به جستجو در شبکه ای از پلیس پایگاه داده های پوشا کل اروپا و آمریکا

با توجه به درز داخلی اتحادیه اروپا در اسناد اتحادیه اروپا به زودی می تواند ایجاد یک شبکه ملی پلیس تشخیص صورت پایگاه داده. گزارش های کشیده شده توسط ملی نیروهای پلیس از 10 عضو اتحادیه اروپا به رهبری اتریش خواستار معرفی اتحادیه اروپا قوانین را به شما معرفی و اتصال پایگاه داده چنین در هر دولت عضو است. این گزارش که رهگیری به دست آمده از یک مقام اروپایی است که در مورد این شبکه و توسعه منتشر شد که در میان اتحادیه اروپا و ملی مسئولان در نوامبر سال 2019. اگر اطلاعات قبلی-های ترتیبات یک راهنمای جدید تشخیص صورت شبکه به احتمال زیاد خواهد شد متصل به پایگاه داده های مشابه در ایالات متحده ایجاد آنچه که حریم خصوصی محققان در حال تماس عظیم اطلس تحکیم از داده های بیومتریک.

گزارش تولید شد به عنوان بخشی از بحث در گسترش Prüm سیستم عضو ابتکار اتصال DNA اثر انگشت و ثبت نام خودرو پایگاه داده به صورت متقابل جستجو. سیستم های مشابه وجود دارد بین ایالات متحده و هر کشور است که بخشی از برنامه معافیت ویزا که شامل اکثر کشورهای اتحادیه اروپا; موافقت نامه های دو جانبه ایالات متحده اجازه می دهد و سازمان های اروپایی برای دسترسی به یکی دیگر اثر انگشت و DNA پایگاه داده.

“این مورد در سطح ملی و در سطح اروپا به خصوص که برخی از کشورهای اتحادیه اروپا تغییر جهت دادن به سمت بیشتر دولت های اقتدارگرا.”

اگر چه قانون جدید زیر این گزارش توصیه شده است هنوز روی میز کارهای مقدماتی در حال انجام است. اطلاعات ارائه شده توسط کمیسیون اروپا به پارلمان اروپا در ماه نوامبر گذشته نشان می دهد که تقریبا 700 ، 000 یورو (در حدود $750,000) در حال رفتن به یک مطالعه انجام شده توسط شرکت مشاوره Deloitte در تغییرات احتمالی به Prüm سیستم با یک بخشی از کار به دنبال در صورت به رسمیت شناختن فن آوری است. کمیسیون اروپا نیز به طور جداگانه پرداخت 500,000 یورو به یک کنسرسیوم متشکل از سازمان های عمومی به رهبری استونیایی علم پزشکی قانونی موسسه به “نقشه وضعیت فعلی از تشخیص چهره در تحقیقات جنایی در تمام کشورهای عضو اتحادیه اروپا” با هدف حرکت “به سمت تبادل صورت داده” با توجه به ارائه پروژه های ارسال شده به ملی نمایندگان در بروکسل.

“این مورد در سطح ملی و در سطح اروپا به خصوص که برخی از کشورهای اتحادیه اروپا تغییر جهت دادن به سمت بیشتر دولتهای خودکامه” گفت: Edin Omanovic حمایت مدیر برای حفظ حریم خصوصی بین المللی است. Omanovic نگرانی در مورد پان اروپایی صورت پایگاه داده استفاده می شود برای “با انگیزه های سیاسی نظارت” و نه فقط استاندارد کار پلیس است. امکان فراگیر غیر موجه و یا غیر قانونی نظارت یکی از بسیاری از انتقادات از تکنولوژی شناسایی چهره. یکی دیگر این است که به شدت نادرست به خصوص برای افرادی که از رنگ.

“بدون شفافیت و حقوقی پادمان برای تشخیص چهره تکنولوژی به حلال” گفت: Omanovic “وجود دارد باید یک مهلت قانونی برای آن است.”

اتحادیه اروپا گرفته است گام های بزرگی برای اتصال یک میزبان از مهاجرت و امنیت پایگاه داده در سال های اخیر است. قانون جدید تصویب آوریل گذشته تاسیس یک پایگاه داده است که نگه داشتن اثر انگشت صورت تصاویر و دیگر اطلاعات شخصی از 300 میلیون غیر اتباع اتحادیه اروپا ادغام داده ها از پنج سیستم جداگانه. بر اساس این گزارش توسط 10 پلیس نیروهای Deloitte مشاوران پیشنهاد انجام همین کار را با پلیس, ارضا روی صورت تصاویر, اما این ایده مواجه شد با اتفاق آرا و مخالفت مقامات مجری قانون.

با اینحال در این گزارش توصیه می کند ارتباط همه کشورهای عضو اتحادیه اروپا صورت پایگاه داده که به نظر می رسد به همان اثر عملی. در یکی دیگر از داخلی اتحادیه اروپا گزارش پلیس — این یکی از یک گروه کاری در Prüm که نگاه تبادل رانندگان مجوز داده ها — پلیس توجه داشته باشید که “یک شبکه به هم پیوسته ملی ثبت می تواند به عنوان یک مجازی اروپا ثبت نام کنید.”

به پلیس مزایای پیوسته تشخیص صورت پایگاه داده های روشن هستند. اتریش به رهبری گزارش نمایش تکنولوژی به عنوان یک “بسیار مناسب” بیومتریک ابزاری برای شناسایی ناشناخته مظنون و نشان می دهد که پایگاه داده باید ایجاد شده و مرتبط “به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.” آن را نیز به رسمیت می شناسد و نیاز به حفاظت از داده ها پادمان مانند انسان تایید هر خودکار منطبق اما حریم خصوصی کارشناسان استدلال می کنند که ایجاد هر گونه سیستم اولین گام نسبت به بیشتر های و لینک داده که در آن از جمله کنترل ناکافی هستند.

اروپا حرکت می کند به تحکیم پلیس صورت تشخیص داده شباهت به تلاش های مشابه در ایالات متحده گفت: Neema سینگ Guliani ارشد قانونی وکیل در اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا. ایالات متحده بسیاری از سازمان های اجرای قانون کار از “ادغام مراکز” جایی که آنها در آن شرکت واقع شده و قادر به اشتراک گذاشتن اطلاعات. اگر شما یک اشتراک گذاری اطلاعات قرارداد با اف بی آی و یا وزارت امنیت داخلی گفت: Guliani “وجود دارد خطر که عملکرد این اطلاعات ممکن است با سطوح اضافی ایالات متحده به اجرای قانون است.”

“این پرسش,” او اضافه شده است. “چگونه پلیس با استفاده از تشخیص چهره و جمع آوری تصاویر و همچنین در ایالات متحده آمریکا با توجه به روند دادرسی و متمم اول قانون اساسی بیان. داده های موجود به اشتراک گذاری اطلاعات و روابط آن را بسیار محتمل است که ایالات متحده می خواهید دسترسی به اطلاعات است.”

به عنوان دور برگشت به عنوان سال 2004 سفارت آمریکا در بروکسل خواستار شد برای ارتباط با اتحادیه اروپا اجازه داده است که “گسترده تبادل و به اشتراک گذاری تمام انواع اطلاعات از جمله اطلاعات شخصی.” در سال های اخیر تلاش ها به سوی این هدف باید شدت یافته است. با توجه به دولت گزارش دفتر پاسخگویی در 2015, Department of Homeland Security شروع خواستار اجرای داده های موافقت نامه های مورد نیاز برنامه معافیت ویزا کشور است. این شامل FBI ارائه کمک به کشورهای دیگر برای راه اندازی لازم است شبکه های کامپیوتری.

اتریش را به یک مثال شروع به چک کردن اثر انگشت در برابر FBI جنایی اثر انگشت پایگاه داده در ماه اکتبر سال 2017 توضیح داد راینهارد Schmid در, یک مقام ارشد در اتریش جنایی سرویس اطلاعاتی. پس از حدود 12000 افراد چاپ شده اند متقابل بررسی می شود و منجر به 150 منطبق است. “در حدود 20 از این شناسایی افراد تحت بررسی قرار گرفتند و مظنون به عضویت در سازمان های تروریستی” در حالی که در 56 مورد افراد تا به حال اقدام به استفاده از هویت جعلی گفت: Schmid.

“منطق خود را در اینجا این است که هنگامی که من یک جرم جدی است و من می خواهم به اجرا کسی عکس در برابر یک پایگاه داده چرا من؟” گفت: Guliani. در عین حال او اضافه پیامدهای حریم خصوصی بسیار زیاد بودند. “هنگامی که شما دسترسی به, شما در نهایت باید توانایی شناسایی تقریبا هر کسی در هر نقطه.”

گزارش 10 نیروهای پلیس خواستار Europol اتحادیه اروپا در آژانس پلیس اطلاعات و هوش های بازی نقش مهمی در تبادل تشخیص صورت و دیگر داده های بیومتریک با غیر اتحادیه اروپا. این پژواک توصیه هایی از دولت های اروپایی خود: ژوئیه 2018 اعلام نام برای این کمیسیون در نظر گرفتن “گسترش دامنه” از Prüm شبکه و برای Europol را به سرب در به اشتراک گذاری داده ها با کشورهای ثالث.

FBI و Europol نیست پاسخ به سوالات در مورد داده های موافقت نامه بین اتحادیه اروپا و ایالات متحده یک سخنگوی کمیسیون اروپا اذعان کرد که چشم انداز اضافه کردن تشخیص صورت داده به Prüm شبکه است اما به جزئیات بیشتر.

این مقاله توسعه داده شد با حمایت از Journalismfund.اتحادیه اروپا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>