به بیرون درز ضبط آشکار شهردار شیکاگو لری Lightfoot بصورتی پایدار و محکم در شارژ و شهرستان Alderman چپ تا حد زیادی در حاشیه


ProPublica, ایلینوی, غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت به روز رسانی هفتگی در مورد کار ما است.

هیچ یک سوال است که شهردار لری Lightfoot شده است بصورتی پایدار و محکم در شارژ از شیکاگو پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر. اما در طول یک جلسه Lightfoot تا به حال با این شهر aldermen در مارس 30, او روشن ساخته است به هر حال.

هر alderman داده شد یک فرصت به یک سوال بپرسید و هنگامی که آن را به نوبه خود آندره Vasquez به ارمغان آورد تا این شهر رو به رشد بحران مسکن. Vasquez اول ترم alderman از 40 بخش در سمت شمال. مانند بسیاری از اعضای جدید شورای شهر او فعالیت در سال گذشته در دستور کار مترقی شبیه به Lightfoot را که شامل وعده به گسترش مسکن مقرون به صرفه. در این جلسه وی یادآور شد Lightfoot که برای بسیاری از مردم اجاره و پرداخت وام مسکن خواهد بود به دلیل در روزهای آینده. می تواند دفتر شهردار ارائه aldermen با به طور منظم و یا حتی به روز رسانی روزانه بر روی طرح های پیشنهادی برای کمک به ساکنان پرتاب از کار در طول شیوع?

“من مردم آماده برای اجاره اعتصاب بنابراین من نیاز به کشف کردن آنچه در جریان است,” او گفت:.

با توجه به ضبط این جلسه که به اشتراک گذاشته شده با من Lightfoot به طور خلاصه متوقف شد. سپس او در زمان بیش از یک دقیقه برای گفتن Vasquez که جواب نه بود — و به انتقاد از او درخواست.

“ما بزرگترین اولویت بدیهی است که مطمئن شوید که ما رو تخت بیمارستان و اجاره کمک چیزی است که یک مکالمه است که می گذرد اما من فقط نمی تواند متعهد به مستند هر مکالمه ما با دولت در طیف وسیعی از مسائل مربوط به” Lightfoot به او گفت. “که فقط امکان پذیر نیست. و رک و راست با توجه به تمام چیزهایی که ما در حال انجام داریم افرادی که مشغول به کار به معنای واقعی کلمه 30 روز راست من فکر نمی کنم که استفاده مناسب از زمان ما است.”

او مطلع Vasquez که اگر او تا به حال سوالات خاص او می تواند تماس با کارکنان خود را.

“در حال حرکت” شهردار گفت.

به عنوان همه گیر است تغییر زندگی سراسر شهر و کشور Lightfoot برنده ستایش گسترده برای قوی قابل رویت رهبری است. علاوه بر برگزاری منظم کنفرانس های مطبوعاتی او تبدیل به یک مهمان مکرر در اخبار ملی را نشان می دهد و اغلب طنز آمیز ویدئوها ترغیب مردم به پیروی از اقامت در خانه سفارشات رفته ویروسی در رسانه های اجتماعی.

هنوز هم در زمانی که هماهنگی بسیار مهم است او قاطع و غالبا بی تاب شده است و همچنین در سمت چپ بسیاری از aldermen احساس تماشاگران. این جلسات تا حد زیادی متمرکز بر های شهردار تصمیم گیری و برنامه ریزی, گاهی فقط چند دقیقه قبل از آنها منتشر می شوند به رسانه ها به جای جمع آوری ورودی مورد نیاز از محله. و در اواخر هفته گذشته برخی از aldermen هنوز درک نمی کنند که چگونه این شهر در طرح های COVID-19 تست, آموزش و پرورش توسعه مدارس و مسکن شدند و در حال اجرا خود را در بخش. چند به من گفت آنها از ترس عدم همکاری می کند و یا تضعیف تلاش برای جلوگیری از گسترش این coronavirus به ویژه در میان آسیب پذیر و قطع جمعیت.

همه این اتفاق می افتد به عنوان Lightfoot شده است مبارزه برای yank قدرت از aldermen به نام اصلاحات سیاسی — و او به نظر می رسد برنده. پس از به دست گرفتن ماه مه گذشته Lightfoot اعلام کرد مراحل را برای محدود کردن سنت طولانی مدت از aldermanic “حق” بیش از مسائل کوچک و بزرگ در بخش خود را. مبارزه برخی از aldermen را متهم کرد که او سیاست های خود را ترک بيمارستان موضوع را به هوی و هوس از شهردار و مرکز شهر بوروکرات. این موضوع به شدت مورد بحث دوباره به تازگی پس از botched تخریب یک نیروگاه دودکش چپ بخش از سمت جنوب غربی روستای کوچک محله پوشش داده شده در گرد و غبار و باقی مانده است. Lightfoot سرزنش شرکت های خصوصی که افتضاح.

روز سه شنبه شورای شهر بودجه کمیته تنظیم شده است برای دیدار با ویدئو کنفرانس در نظر گرفتن فرمان اعطای Lightfoot و دولت جدید اورژانس قدرت. اندازه گیری که حرکت به شورا برای تصویب چهار شنبه, اجازه می دهد تا شهردار و رهبران گروه به صرف پول و موضوع قرارداد مرتبط با این بیماری همه گیر پاسخ با حداقل نظارت. قدرت باقی خواهد ماند در محل “بدون اقدام بیشتر از شورای شهر” تا بعد از 30 ژوئن. زودتر پیشنهاد داده دولت گسترده تر صرف قدرت بود و هیچ مشخص شده تاریخ پایان اما تیم شهرداری آن را کشیده و پس از انتقاد از aldermen.

حتی پس از اورژانس قدرت برداشته Lightfoot است به احتمال زیاد به خروج از این بیماری همه گیر با شتاب حرکت های سیاسی. چند در شیکاگو نیاز به یادآوری شود که این شهر دارای سابقه ای طولانی از شهرداران که فرض گوشته از کارفرمایان اگر نه پادشاهان.

Lightfoot او کارکنان و شورای متحدان او می گویند تیم کار کرده است سخت به نگه داشتن aldermen مطلع است. Anel رویز شهردار مطبوعاتی وزیر به من ایمیل فرستاده شده یک بیانیه ذکر است که شهردار شرکت کرده بود در هفت جلسات با aldermen از مارس 11, در حالی که شهرداری مشاوران و دیگر مسئولان شهرستان برگزار شد 13 ، شهردار کارکنان نیز خبر از به روز رسانی روزانه از جمله داده های راهنمایی و پاسخ به سوالات در مورد این شهر coronavirus پاسخ او گفت:.

“ما عمیقا ارزش روابط ما با اعضای شورای شهر و در نظر گرفتن آنها شرکای حیاتی در حصول اطمینان از این که اطلاعات مهم می رسد همه ما ساکنان” بیانیه ای گفت:. “ما به ویژه سپاسگزار از رهبری نشان داده شده توسط برخی از aldermen که به شدت در طول COVID-19 بحران تبدیل شدن به درگیر شخصا و به نمایندگی از موکلین خود برای اطمینان از هماهنگ سراسر شهر بود پاسخ.”

Lightfoot را سبک رهبری سیاسی و تسلط به ارمغان آورده بود به تیز برای کمک به من در هفته گذشته زمانی که یک منبع درگیر در شهرستان دولت ارائه شده ضبط شده از دو تلفن جلسات Lightfoot برگزار شد با aldermen — یکی از مارس 30 به طول انجامید که بیش از یک ساعت و نیم و یکی دیگر از 6 آوریل که رفت و برای حدود 30 دقیقه. من همچنین داده های ضبط شده از جلسات از دیگر مقامات شهرستان. من تایید محتویات ضبط شده با چند نفر شرکت کننده در تماس است.

گرفته شده با هم ضبط شده نشان می دهد که چگونه Lightfoot سخت کار کرده است و مسئول این شهر تلاش های همه گیر. آنها همچنین نشان می دهد که او تبدیل به یک منحصر به فرد نیروی سیاسی با کمی صبر و شکیبایی برای شک و تردید و یا حتی سوال در مورد تیم خود را در تلاش.

شهردار مارس 30 جلسه توجیهی حداقل چهارم او برنامه ریزی شده با aldermen که ماه به گفته او روزانه تقویم.

Lightfoot برشمرد کار توسط لشکر مهندسان ارتش ایالات متحده به استفاده از بخشی از مک کورمیک محل مرکز کنوانسیون به عنوان یک بیمارستان صحرایی. دیگر مقامات ارائه به روز رسانی در برنامه های آموزش از راه دور برای دانش آموزان مدارس و کمک به شهرستان انتظار از دولت فدرال است.

پس از بیش از 40 دقیقه aldermen دعوت شدند به سوال بپرسید. تعدادی از aldermen گفت: آنها هیچ ندارد. بسیاری از تشکر و تمجید از شهردار و تیم او برای کار خود را. چندین نفر دیگر جواب نمی هنگامی که نام آنها نامیده می شدند از جمله 14 بخش Alderman Ed Burke شورای دین متهم شده است در دادگاه فدرال با اقدام به اخاذی; او التماس کرد گناه نیست و هرگونه تخلف است.

آنتونی Beale, alderman از 9 بخش در سمت جنوب سمت پرسید: اگر مک کورمیک محل را تخت به اندازه کافی برای رسیدگی به امکان افزایش بیماران در هفته های آینده.

در سال گذشته Beale یکی از اولین aldermen به تایید Lightfoot را به شهرداری پیشنهاد داد. اما آنها در حال سقوط بود و او بوت او را از ریاست خود را از شورای شهر کمیته حمل و نقل. آنها sparred بارها و بارها در طول اول 11 ماه در دفتر.

Lightfoot مطلع Beale که حقایق خود را در اشتباه بودند. “شاید شما از دست رفته به نظر من زودتر, اما چیز دیگری که ما در حال کار بر روی در رابطه با دولت باز است تا بسته بیمارستان,” او گفت: قبل از گرفتن سوال بعدی.

Beale بعد به من گفت که او قدردانی جلسات هر چند صحبت کردن با شهردار است مانند “برخورد با کسی که فقط دیوانه در جهان است.”

“مثل” چگونه جرات شما از من بپرسید که سوال,’,” او گفت:. “آن را مانند یک تلاش آگاهانه از” ما این رو, شما فقط به نظاره نشست.'”

هنگامی که آن را به او به نوبه خود Rossana رودریگز سانچز alderman از 33 Ward گفت که برخی از کسب و کار در جامعه خود نبودند ساختن مشتریان عمل اجتماعی فاصله. او پرسید: اگر این شهر تا به حال هر گونه منابع به آنها کمک کند. “من میخواستم بدونم که اگر ما هر گونه مواد و یا دستورالعمل و یا یک جعبه ابزار است که ما می تواند به صاحبان کسب و کار است که ما می توانید به اشتراک گذاری به طوری که آنها می تواند اجرای آن چیزهایی که در کسب و کار خود.”

“Um آره” Lightfoot گفت. او گفت سانچز رودریگز برای رفتن به وب سایت شهر. “من می خواهم نقطه کسب و کار به راهنمایی هایی که شده است در حال حاضر برای چند هفته.”

سانچز رودریگز بعد به من گفت که او مطمئن بود که چه چیزی را از شهردار پاسخ. “این احساس من بود که گفت: راه حل وجود دارد و من تا به حال نشده است, توجه,” او گفت: — و تاکید کرد که این مورد نیست. او گفت: او شامل به روز رسانی از شهرستان در بخش خبرنامه و شخصا مذاکرات با به عنوان بسیاری از صاحبان کسب و کار به عنوان او می تواند او حتی فیلم کوتاه برای به اشتراک گذاشتن با برخی از.

سانچز رودریگز گفت: جلسات ارائه شده aldermen با بسیاری از اطلاعات مفید است. “اما آن را متفاوت از مشارکت. که متفاوت از, مشاوره,” او گفت:.

Vasquez احساس به همان شیوه پس از Lightfoot شات پایین درخواست خود را برای به روز رسانی در مورد اجاره کمک.

“به طور کلی او را انجام داده واقعا جامد کار,” او گفت:.

اما شهر و دولت هنوز اعلام نشده است یک راه حل دراز مدت برای بخش مسکن در زمان بمب که نگران Vasquez. ماه گذشته در این شهرستان راه اندازی یک برنامه به ارائه یک بار اجاره کمک از $1000 به هر یک از 2000 مختلف خانواده است. بیش از 86,000 برنامه ریخت.

“شاید آن را سریعتر به انجام همه چیز نسبت به تلاش برای پیدا کردن اجماع” او گفت:. “اما وجود دارد فقط یک مقدار زیادی از رهبری که سمت چپ بر روی میز است.”

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>