به بیرون درز هوش کابل جزئیات یک راز جنگ تبلیغاتی بین ایران و جاسوسان و تبعید و نظامی

منn یک بخش از زندان گوهردشت یک آلاینده بازداشتگاه در غرب حومه تهران چند زندانیان جمع آوری یک شب در اواخر سال 2014 به یاد داشته باشید رفیق افتاده.

علی صارمی به یک حامی مجاهدین خلق یا مجاهدین شده بود اعدام چهار سال قبل در یکی دیگر از زندانهای ایران برای وفاداری خود را به نظامی گروه مخالف در نظر گرفته است که یک سازمان تروریستی در ایران است. اما در مرگ حداقل به حامیان فرقه تروریستی رجوی صارمی حال تبدیل شدن به یک شهید.

گروهی از مجاهدین زندانیان جمع شده بودند در صارمی را سالگرد مرگ برای یک لحظه سکوت به افتخار او. آنها خواندن شعر مشترک خاطرات شخصی و قول داد برای ادامه مبارزه خود را. اما رژیم ایران شد بیشتر تحریک شده توسط یکی دیگر از جنبه های بزرگداشت: ویدئوها و عکس هایی از جمع آوری و ضبط شده بر روی زندانیان تلفن های همراه به زودی شروع پخش آنلاین رسیدن به مراتب فراتر از گوهردشت به دیوار. صارمی به اعدام تبدیل شده بود به یک تبلیغ کودتا برای یک گروه که تنها ماموریت برای تضعیف جمهوری اسلامی است.

جمع آوری و توصیف شده است یک راز ایران گزارش اطلاعات به بیرون درز به رهگیری. این سند بخشی از گنجینه ای از کابل است که فراهم می کند یک نگاه اجمالی به دولت ایران تلاش های مخفی برای جاسوسی و مبارزه با مجاهدین. جنگ میان دولت ایران و ممنوع گروه مخالفان همچنان ادامه دارد. در سال 2018 دولت فرانسه گفت: این کشف و خنثی بمب حمله هماهنگ ایران و وزارت اطلاعات و امنیت MOIS هدف قرار دادن یک فرقه کنوانسیون پاریس ،

اسناد و مدارک نوشته شده است عمدتا توسط MOIS افسران خدمت در این زمینه در عراق نشان می دهد یک نفرت عمیق از تبعید که عملکرد تا حد زیادی به عنوان یک ضد دولت ایران در سازمان تبلیغات به عنوان به خوبی به عنوان یک ارزیابی هشیارانه از مجاهدین فعالیت های در سراسر جهان است. جاسوسی کابل که تاریخ از سال 2013 تا 2015 نشان می دهد که یک بار قوی گروه شبه نظامی با هزاران نفر از سربازان شده است به کاهش کمی بیش از یک ضد ایران لابی سازمان و منبع آنلاین سولفات علیه ایران را آخوندها. در حالی که اسناد و مدارک ارائه نمی دهد یک حسابداری کامل تهران نگرانی در مورد مجاهدین آنها نشان می دهد تمرکز دقیق بر روی گروه کوچکی از تبعید ایرانیان بسیاری از آنها در حال حاضر زندگی می کنند در یک منزوی پایه در آلبانی.

رجوی در جریان مبارزات علیه حکومت ایران شده است یک منبع نگرانی برای وزارت اطلاعات. در آن راز, گزارش وزارت تلخی اشاره به مجاهدین به عنوان monafagheenاسلامی اصطلاح به معنی “منافقان.” در حالی که مجاهدین کمی حمایت مردمی در میان ایرانیان MOIS نظر گروه و روابط خود با قدرت های خارجی — یک تهدید برای امنیت ملی.

وزارت اطلاعات ادامه داد: برای انجام گسترده نظارت بر مجاهدین در سراسر جهان نظارت تلاش خود را برای ایجاد روابط با دولت های غربی سازماندهی اعضای خود را در تبعید گسترش تبلیغات و حتی جذب حامیان در داخل ایران. طولانی 2015 MOIS گزارش در مورد مجاهدین که لوایح خود را به عنوان “یک تصویر واضح و روشن از این گروه شیطانی فعالیت” گفت که شبه نظامی سازمان “سیاه و شرم آور رکورد که شامل تعداد بیشماری از اعمال خیانت علیه کشور است.” رجوی “را نگه می دارد تلاش برای حمله به سیستم با ابزار های مختلف و پس از آن لازم است به دنبال آن آخرین فعالیت ها و اخبار در مورد فعالیت های خود را” کابل یادداشت ها.

با توجه به کابل ویدئوها از صارمی به زندان یادبود بودند گردش آنلاین. یک MOIS افسر توصیف آنچه تا به حال صورت گرفته است: “پس از یک دقیقه سکوت به احترام برخی از محکوم منافقان صحبت در مورد [صارمی] و برخی از خاطرات. سپس آنها را به حال شعر خواندن در گروه کر در دسترس نباشد. در پایان آنها مجددا بر مقاومت خود را در برابر [جمهوری اسلامی ایران] و وعده داده شده برای جلوگیری از هر گونه تلاش تا زمان سقوط آن و dismantlement.”

“محتوای این اخبار به اشتراک گذاشته شده است و گسترش در تمام این فرقه تروریستی را در شبکه های اجتماعی و سیستم عامل های رسانه های که تحت پوشش و پخش آن را” کابل اشاره کرد. “آن الزامی است به سرعت عمل و جمع آوری تمام گوشی های تلفن همراه و دیگر قاچاق است که در دسترس هستند و یا در دست در این زندان بخش. این راه ما می توانیم بلوک ضدانقلابی و فتنه تبلیغات از درون این کشور در زندان است.”

Tاو مرد در گوشی شناسایی خود را به سادگی به عنوان “Muhammedi” و گفت که او یک خبرنگار از تهران. در ماه ژانویه 2015 با توجه به MOIS کابل او آغاز شده بود ساخت تماس های تلفنی به ظاهر به طور تصادفی به اعداد در شمال غربی ایران در استان گیلان. در سطح Muhammedi بود فقط امید به جمع آوری اطلاعات در مورد افزایش قیمت نان و گوشت و تولید در منطقه است. خود سوالات بخشی از یک موج مجاهدین تماس با هدف جمع آوری اطلاعات در مورد شرایط کارگران و مصرف کنندگان عادی در ایران و همچنین واکنش های مردم عادی به بلایای طبیعی مانند آتش سوزی در زندان دسامبر 2014.

در پشت این به ظاهر دنیوی جمع آوری اطلاعات تلاش های دراز چیزی تیره تر: در حال انجام تبلیغات جنگ بین مجاهدین و جمهوری اسلامی است. Muhammedi بود و نه یک خبرنگار با توجه به کابل. این MOIS تا به حال به جای شناسایی او به عنوان یک حامی مجاهدین مستقر در خارج از ایران با هدف جمع آوری اطلاعات کمک خواهد کرد که به تصویر کشیدن یک “گریم وضعیت” در کشور است.

“در این مکالمه تلفنی که عضو فرقه در آرامش و به طور کامل احترام راه صحبت در مورد افزایش قیمت نان و اثرات آن بر برخی از کالاهای دیگر ،” MOIS گزارش اشاره کرد و اضافه کرد که مجاهدین تماس گیرنده تا به حال با موفقیت استخراج اطلاعات او به دنبال. “اما دریافت کننده تماس در داخل [ایران] را به طور کامل اعتماد به تماس گیرنده. آن را ارزشمند است به می گویند که فرقه عضو خواسته برای تلفن همراه شماره تلفن و اشغال گیرنده. گیرنده گفت که او خود اشتغالی و حاضر به دادن شماره تلفن همراه خود را.”

با توجه به کابل و مجاهدین نیز تلاش برای پیروزی حامیان ایران با رسیدن به آنها را به طور مستقیم از طریق اینترنت. در حالی که معلوم نیست تا چه اندازه موفق مجاهدین شده است در این MOIS ظاهر شده اند به تشدید چنین تلاش هایی از جمله به ظاهر بی اهمیت رجوی تلاش برای جذب اعضا در ایران و وادار کردن آنها به اعمال ماست. یک وزارت اطلاعات مامور در غرب شهر خرم آباد ادعا شده دیده می شود پیام های آنلاین از این گروه در تلاش برای جذب حامیان در این شهرستان و سفارش آنها را به “نوشتن شعارها و نقاشی های دیواری بر روی دیوار و فیلم از این برای به اشتراک گذاشتن.”

مجاهدین وابسته به حساب های رسانه های اجتماعی به صورت دوره ای به اشتراک گذاری ویدئوها از نقاشی های دیواری, برچسب ها ظاهر می شود برای نشان دادن حمایت خود را برای موقعیت های داخل ایران. در حالی که چنین فیلم ها مشکوک متریک برای اندازه گیری احساسات عمومی در هر کشور آنها اغلب توسط پارتیزان در ایالات متحده به استدلال می کنند بیش از این دیدگاه های سیاسی مردم ایران است. ایجاد این ارتباط گاهی اوقات توسط مجاهدین خود را ظاهرا لرزاند این MOIS به اندازه کافی است که این وزارت با صدور بخشنامه مورد آن اشاره شده در 2015 کابل در مجاهدین خلق هشدار داد که این گروه سعی خواهد کرد به تحریک “اعمال گرافیتی و شعارهای روی دیوار و ویدئوها برای پخش خود را به اصطلاح “آزادی تلویزیون'” به احتمال زیاد یک مرجع به یک فرقه-اجرای کانال تلویزیونی ماهواره ای شناخته شده به عنوان صدای آزادی.

برای سال های مجاهدین برگزار شد یک کنفرانس سالانه در نزدیکی پاریس که در آن بسیاری از اعضای ارشد و رهبران زنده و همچنین در آن مقر جدید در آلبانی. این کنفرانس شده است با حضور با مشخصات بالا راست گرا آمریکایی چهره های سیاسی مانند رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شخصی وکیل رودی جولیانی و سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور امنیت ملی John Bolton. این گروه نیز حمایت از سیاستمداران دموکرات مثل نامزد سابق ریاست جمهوری هوارد دین و کالیفرنیا در کنگره براد شرمن و همچنین از یک شبکه فعلی و بازنشسته و چهره های سیاسی از اتحادیه اروپا و کانادا.

این MOIS مشاهده شده است این وقایع را به عنوان بخشی از یک کمپین برای منزوی کردن دولت ایران در سطح بین المللی با توجه به کابل. تعدادی از MOIS گزارش توجه داشته باشید با سوزش که مجاهدین برگزار شده بود همایش در آلبانی و منطقه کردستان عراق است. مجاهدین نیز برنامه ریزی برای برگزاری یک رویداد بزرگ در آلمان که در آن MOIS اعتقاد این گروه لذت می برد حمایت از سابق آلمان از نمایندگان مجلس به نام اتو برنارد. در برلین با توجه به طولانی 2015 کابل ـ برنامه ریزی برای سازماندهی یک رویداد در مورد حقوق بشر در ایران با هدف اهانت به جمهوری اسلامی در حالی که ارائه جانبی سفر و سرگرمی “به عنوان انگیزه ای برای حضور در این کنفرانس است.”

“منافق گروه با مدیریت های مختلف کنفرانس ها و کنوانسیون ها تلاش می کند به شبکه با نخبگان و مقامات کشورهای دیگر به طوری که آنها می توانید با دستور کار شوم مانند اخلال سیاسی و روابط دیپلماتیک جمهوری اسلامی با کشورهای دیگر” به MOIS گزارش. “این است که اجباری برای تقویت تبلیغات فعالیت و روشنگری مردم در مورد این فرقه تروریستی. به ویژه در مجلس و در سطح سیاسی وجود دارد باید موانع برای جلوگیری از منافقان را از رسیدن به اهداف خود است.”

اما دولت ایران را به تلاش برای مهار رجوی روابط عمومی و فعالیت های لابی کاهش یافته است ، این گروه همچنان به رخ کشیدن قوی دسترسی به پارلمان در سراسر جهان چه از طریق حمایت از کار و یا به سادگی با پرداخت پول برای دسترسی به. آنها به نظر می رسد برای لذت بردن از حمایت مستمر میان مغلوب ساختن پیشی جستن دولت آمار و ارقام به عنوان به خوبی. در مصاحبه اخیر خود پس از ترور ژنرال ایرانی قاسم سلیمانی در ژانویه جولیانی bragged در مورد روابط نزدیک به مجاهدین.

سلیمانی بود “به طور مستقیم مسئول کشتن برخی از مجاهدین مردم” جولیانی گفت. “ما نمی مانند او بسیار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im