اسناد نشان می دهد پلیس می دانستم که راست گرایان بودند که تهدید واقعی در تظاهرات “نه Antifa”

به عنوان اعتراض به خشونت پلیس به هر ایالت در ایالات متحده و تصاویر دراماتیک از آب گرفتگی در شهرهای سراسر کشور رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دادستان کل چرخید شوم داستان فرصت طلب چپ بهره برداری ملی تروما به ایجاد هرج و مرج و اختلال است. آنها ضد فاشیست شناخته شده به عنوان “antifa” و با توجه به مدیریت آنها داخلی تروریست ها خواهد بود که ای اداره درآمده است.

اما در حالی که کاخ سفید و ضرب و شتم درام برای سرکوب یک رهبر جنبش چپ اجرای قانون دفاتر در سراسر کشور های گزارش های دقیق از راست افراطیون به دنبال حمله معترضان و پلیس در این کشور تظاهرات تاریخی یک گنجینه ای از تازگی به بیرون درز اسناد و مدارک نشان می دهد.

در میان جریان ثابت از تهدیدات از راست تکرار شد و برخوردهای بین اجرای قانون و به شدت مسلح پیروان به اصطلاح boogaloo جنبش که از رویارویی مسلحانه با پلیس به عنوان وسیله ای برای ماشه جنگ داخلی. با بسیاری از ایالات متحده دستگاه پلیس در شکار برای antifa محرکین کسانی که خشونت آرمان به نظر می رسد که محقق در یک رشته از حملات هدفمند در کالیفرنیا که در سمت چپ فدرال حفاظتی خدمات افسر و یک کلانتر معاون مرده و چند تن دیگر از مقامات مجری قانون زخمی شدند.

کش از اجرای قانون مواد به تازگی هک شده و آنلاین تحت عنوان “BlueLeaks” با ارائه یک نگاه بی سابقه ای در ارتباطات بین دولت محلی و فدرال اجرای قانون در سراسر کشور تظاهرات. در یک تحلیل نزدیک به 300 اسناد و مدارک است که مرجع “antifa,” رهگیری در بر داشت تکرار موارد antifa و جناح چپ در اعتراض به فعالیت بازیگران در cartoonishly گریم نظر بیشتر در کنار اساسی گزارش کشنده جناح راست خشونت و تهدید دریافت کرده اند که اندک اشاره ای از تهمت مقامات دولت.

“در سراسر اسناد شما ببینید عملیات سازمان با استفاده از افراط گرایی بنابراین به طور گسترده به عنوان به معنی تقریبا هر چیزی که شامل مخالفت” gais مدیر ACLU امنیت ملی پروژه گفت: رهگیری. “مواردی وجود دارد که در آن افراد درگیر در supremacist خشونت به نفع شک به عنوان پتانسیل تنها مجرم در حالی که مردم رنگ و کسانی که مخالفت در برابر دولت بی عدالتی هستند آغشته به عنوان تهدید با گناه توسط انجمن.”

مایکل آلمانی سابق FBI agent متخصص داخلی تروریسم و زمان شخص را در Brennan Center for Justice گفت: مواد مورد مملو از نمونه های اجرای قانون هوش بودن سیاسی در راه است که هر دو در معرض خطر معترضان و پلیس به طور یکسان. “تروریسم است متمایز از دیگر خشونت های سیاسی آن طبیعت و به عنوان نتیجه مبارزه با تروریسم است که اغلب بسیار سیاسی و همچنین” آلمان گفت: رهگیری. “در اینجا ما شاهد هستیم که این سیاسی شدن مبارزه با تروریسم است که منعکس شده در هوش اسناد و مدارک که در حال بیرون رفتن و در نظر گرفته شده برای اطلاع رسانی به دولت و اجرای قانون محلی بر روی زمین است.” وی افزود: “به طور کلی آنچه می بینید این است که عجیب و غریب sensationalization از antifa تهدید — و که وجود ندارد هنگامی که به دنبال در boogaloo اسناد و مدارک.”

آلمانی استدلال کرد که این ضربه به رنگ هر دو طرف این طیف سیاسی با همان برس با وجود این واقعیت است که تنها در سمت راست است که به طور فعال کشتار مردم در میان خطرناک ترین ویژگی های مدرن آمریکایی اجرای قانون است. در بررسی اسناد و مدارک تولید شده در واکنش به تظاهرات اخیر آلمان گفت: ادعا “تهدید” از antifa به طور معمول پر از شکوفه اغلب قاب خرابکاری به عنوان تروریسم و به طور معمول وجود ندارد و از شواهد بتن جدی در فعالیت های جنایی.

“این پچ پچ آن را” هوش گزارش نشان می دهد,” او گفت:. در ژوئن 2, برای مثال, Department of Homeland Security گردش یک صدای جیر جیر به سازمان های اجرای قانون در سراسر این کشور گزارش داد که antifa شد stashing آجر به “سوخت تظاهرات.” هوش ساخته شده راه خود را به قانون اجرای فیوژن مرکز در ایالت مین است. هفته گذشته Mainer مجله دنبال کردن منبع اصلی از صدای جیر جیر: یک راست pro-مغلوب ساختن پیشی جستن دوچرخهسواری که می رود به نام “the Wolfman” چه کسی ادعا کرد که Facebook نگه داشته و حذف خود را آجر-کاشت شواهد “از آنجا که آنها BLM هواداران است.”

“شما از این به شدت گروه های مسلح در سمت راست وجود دارد که باید خیلی مستقیم تر و طولانی سابقه خشونت از هر چیز antifa یا آنارشیست-درگیر کند.”

حتی اگر antifa شد و مرحله بندی, آجر, آلمانی گفت: “شما از این به شدت گروه های مسلح در سمت راست وجود دارد که باید خیلی مستقیم تر و طولانی سابقه خشونت از هر چیز antifa یا آنارشیست-درگیر کند.” بر خلاف اطلاعات منتشر شده در مورد antifa, خیلی از اطلاعات گزارش در BlueLeaks اسناد و مدارک مورد تهدید از سمت راست است که شدیدا متمرکز در حوادث خاص آلمانی اشاره کرد. “این راهی است که باید آن را,” او گفت:. راست گرایان شده اند با هدف قرار دادن و کشتن اجرای قانون نه به ذکر است اعضای عمومی برای نسل های آلمانی توضیح داد و در واقع خود دولت اسناد و مدارک نشان می دهد که این ایده شد percolating افراطی در گوشه و درست در همان زمان که تهمت و آمریکا دادستان کل ویلیام Barr آماده می شدند برای سرکوب چپ.

در حالی که antifa شده است جناح راست boogeyman برای سال دولت و بلاغت یافت تا در اواخر ماه مه با مغلوب ساختن پیشی جستن به tweeting که او را تعیین جنبش به عنوان یک سازمان تروریستی است. Barr به دنبال صدای جیر جیر با وزارت دادگستری در بیانیه ای گزارش داد که بازرسان فدرال کار می کنند به “شناسایی جنایی سازمان و محرکین” بودند که “ربودن” اعتراضات و هشدار داد که “خشونت تحریک و انجام شده توسط Antifa و دیگر گروه های مشابه در ارتباط با شورش داخلی تروریسم خواهد شد و بر این اساس درمان.”

در هفته های پس از بر بیانیه صادر شده را رهگیری کرده است حساب های منتشر شده از ماموران اف بی آی در کشورهای مختلف هدف قرار دادن افراد با درک رابطه به antifa برای مصاحبه ها و پتانسیل خبرچین کار می کنند. در ضمن تهمت را امریکا بزرگ دوباره کمیته رسمی جمع آوری کمک های مردمی بازوی رئیس جمهور شده است در حال اجرا مبارزات انتخاباتی, تبلیغات ترغیب خیرین به ارسال پول برای نشان دادن حمایت برای دولت antifa اجرای کمپین.

در عین حال این مواد به بیرون درز نشان می دهد که در مه 29, دو روز قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی که antifa خواهد بود برچسب یک سازمان تروریستی و Barr صادر شده خود را DOJ بیانیه خود رئیس جمهور DHS تحلیلگران صادر باز منبع اطلاعاتی گزارش جزئیات چگونه سفید supremacist کانال در تلگراف رمز سرویس پیام بود تشویق پیروان به سرمایه گذاری در این ناآرامی ها با هدف قرار دادن پلیس با کوکتل مولوتف و سلاح گرم است.

“استفاده از سلاح گرم را تا حد زیادی تحت تاثیر مقیاس و شدت این حوادث” یک منبع در گروه با عنوان “ملی Accelerationist احیای” نوشت: در مه 27, مشاوره پیروان برای شکستن خطوط پلیس “با کوکتل, اره, و سلاح گرم است.” در آن زمان DHS گزارش گروه شامل بیش از 3400 مشترکین. “غارت و دزدی از مغازه ها هر دو سرد و سفیده باید آن را انجام راه بیشتر” منبع رفت. “زمانی که قوانین دیگر به نفع شما شکستن آنها برای منافع شخصی. اگر شما احساس نمی مانند خرید چیزی آن را سرقت. اگر شما احساس نمی مانند رانندگی آهسته رانندگی سریع می باشد. اگر شما را دوست ندارند کسی آنها صدمه دیده است.”

“ما باید برای شادی کردن در تخریب دولت پلیس” آنها نوشت. “این فقط به عنوان لازم برای شکستن دولت پلیس و سیستم کنترل آن را به عنوان به گسترش نفرت نژادی.”

در یک سند جداگانه منتشر روز بعد وزارت امنیت داخلی هشدار داد نیروی کار آن است که ملت را “دوره تاریکی” را به زودی بدتر به عنوان “اعتراض های خشونت آمیز جنبش” بزرگ شد. داخلی افراط گرایان خواهد سرمایه گذاری در ناآرامی به “را بیش از دولت امکانات و حمله به اجرای قانون” DHS پیش بینی کرد با اعتراضات پس پلیس به کشتار غیرنظامیان “نما در معرض خطر افزایش به هر دو پیش برنامه ریزی شده و به صورت تصادفی حملات هدف قرار دادن ماموران اجرای قانون در سراسر کشور.” این سند در ادامه به توصیف چگونگی “کاربران از یک supremacist افراطی تلگرام کانال اقدام به تحریک پیروان برای شرکت در خشونت و شروع ‘boogaloo’ — یک اصطلاح مورد استفاده توسط برخی از افراطیون برای اشاره به آغاز دومین جنگ داخلی — تیراندازی در یک جمعیت است.”

در میان تحولات ذکر شده در این بولتن آمده مارس 29 ترور یک دادگاه فدرال گارد امنیتی در اوکلند. مجرم ادعا بعدها به عنوان استیون Carrillo یک 32 ساله گروهبان در نخبگان نیروی هوایی واحد های امنیتی. به گفته مقامات Carrillo را در رفتن به کمین و کشتن یک کلانتر و معاون زخم چندین نفر دیگر در دوم هدفمند حمله روز بعد. در دادگاه براده ماه گذشته اف بی آی گزارش شده است که airman تا به حال یک پرتابه شناسی جلیقه تحمل یک boogaloo پچ. زیر ضربات با پلیس Carrillo گزارش با استفاده از خون خود به خط خطی کردن عبارات مرتبط با حرکت بر روی کاپوت خودرو او carjacked.

در اجرای اولیه حمله مقامات فدرال گفت Carrillo ساخته شده چند دیدگاه در Facebook گروه با متهم همدستان این استدلال که این تظاهرات به یک فرصت ایده آل برای کشتن اجرای قانون — که او به عنوان “سوپ bois” اشاره به “سوپ الفبا” از اجرای قانون عناوین — و لگد کردن گسترده تر در سراسر کشور آتش سوزی. “رفتن به شورش و پشتیبانی خود ما علت” Carrillo گزارش نوشت: در صبح روز قتل ، “نشان می دهد آنها را به اهداف واقعی. استفاده از خشم خود را به سوخت ما آتش است. فکر می کنم در خارج از جعبه. ما اوباش از مردم عصبانی برای استفاده به نفع ما است.”

در حدود 9:44 p.m Carrillo و متهم خود شریک رابرت آلوین Justus جونیور نورد در یک ون سفید در خارج از Ronald V. Dellums ساختمان فدرال. کنار درب خودرو باز تضعیف و Carrillo آتش گشودند. پنجاه و سه ساله دیوید پاتریک آندروود شد. شریک زندگی خود را زخمی شد. “آیا شما ببینید که چگونه آنها لعنتی افتاد؟” Justus بعدها به یاد بیاورید Carrillo گفتند که ون در زمان خاموش به شب.

California Highway Patrol officers keep a road closed in Ben Lomond near Santa Cruz, Calif., Monday, June 8, 2020, as FBI agents continue processing the scene where Santa Cruz County Sheriff's Sgt. Damon Gutzwiller was killed Saturday. An active-duty U.S. Air Force sergeant accused of killing Gutzwiller in an ambush-style attack was a leader for a military base's elite security force, officials said Monday. Staff Sgt. Steven Carrillo has been arrested on suspicion of fatally shooting Gutzwiller and wounding two other officers Saturday. He is expected to be charged with first-degree murder. (Shmuel Thaler/The Santa Cruz Sentinel via AP)

California Highway Patrol افسران نگه داشتن یک جاده بسته در Ben Lomond در نزدیکی سانتا کروز کالیفرنیا در تاریخ 8 ژوئن سال 2020 به عنوان ماموران اف بی آی ادامه پردازش صحنه ای که در آن سانتا کروز شهرستان کلانتر Sgt. دیمون Gutzwiller کشته شد توسط گروهبان دوم ، استیون Carrillo.

عکس: Shmuel تالر/سانتا کروز نگهبان از طریق AP

در حالی که Carrillo بود در اجرا در کالیفرنیا FBI در مینیاپولیس دفتر گردش uncorroborated “بحث آنلاین” بین افراد ناشناس نشان می دهد که “Antifa می خواستم به ‘قتل عام’ گارد ملی پرسنل در مینه سوتا امور خارجه کنگره” در یک اقدام بی سابقه خودرو-متولد مواد منفجره حمله. در ژوئن 1, گزارش, اداره, مینیاپولیس, دفتر اشاره کرد که به هوش اومده بود و بر عکس از گارد ملی وسایل نقلیه است که به نظر نمی آمد از ایالت مینه سوتا که در آن محصول از خارج و که “با توجه به شرایط کنونی در شهرهای دوقلو FBI مینیاپولیس زمینه دفتر اخطار می دهد که منبع ممکن است به طور بالقوه ارائه اطلاعاتی برای نفوذ گیرندگان.”

که همان روز صبح تهمت توییتی یک نقل قول از “فاکس و دوستان” شرکت میزبان برایان Kilmeade: “من نمی بینم هر نشانه ای که وجود دارد هر گونه سفید supremist [sic] گروه مخلوط در. این یک ANTIFA سازمان است. به نظر می رسد که اولین بار ما آن را در یک راه اصلی بود اشغال وال استریت. این همان طرز فکر.” رئیس جمهور تایید Kilmeade را ارزیابی و نوشتن در همه کلاه “درست است!” بعد در روز مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد در باغ گل رز کاخ سفید اعلام کرد که او را بسیج نیروهای نظامی به سرکوب “خشونت و بازگرداندن امنیت و ایمنی در امریکا است.” رئیس جمهور شد سریع به نقطه نقش “حرفه ای و آنارشیست ها و خشونت اوباش … های انجام غارتگران جنایتکاران سوار تظاهر, Antifa و دیگران” در ایجاد ناآرامی. “یک افسر فدرال در کالیفرنیا یک آمریکایی آفریقایی تبار اجرای قهرمان ضرب گلوله کشته شد,” او گفت: با اشاره به آندروود و حمله هدفمند در اوکلند.

مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده هیچ اشاره ای از گروه ها در سمت راست. پشت صحنه, اما, DHS بود تصدیق “گزارش های رسانه ای” نشان می دهد “که نئو نازی ها و دیگر شبه نظامی راست گروه خواستار حملات تروریستی در جریان ناآرامی ها در سراسر ایالات متحده است.”

“یک سری از تلگرام حساب های متصل به یک شبکه گسترده ای از شبه نظامی راست افراطی نشان داده اند که اختلالات مداوم در حال گسترش در آمریکا نیروهای پلیس نازک ساخت این زمان ایده آل برای اعتصاب با یک حمله استراتژیک” آژانس در گزارش دور از گزارش های اطلاعاتی در آینده از سراسر کشور منتشر شده صبح روز بعد. “یک حساب با هزاران نفر از پیروان و لینک به چندین نئو نازی ها به گروه های تروریستی مانند پایه و شمال اروپا جنبش مقاومت نامیده می شود برای حمله به زیرساخت های حیاتی.” این سازمان اشاره کرد که توییتر به تازگی حذف شده جعلی antifa حساب “ایجاد شده توسط شناخته شده سفید supremacist گروه” که تا به حال صادر شده یک تماس به خشونت است.

“اگر چه این حساب تنها تا به حال چند صد پیروان آن است به عنوان مثال سفید supremacists به دنبال ملتهب تنش در ایالات متحده” DHS گزارش شده است.

با توجه به یک لیست توزیع در پایین این گزارش در این سند به اشتراک گذاشته شده با کاخ سفید وضعیت اتاق DHS ستاد فدرال و سازمانهای دولتی و گروه رزمی عملیات مراکز و دولت و شرکای محلی. رهگیری ارسال لیست دقیق از سوال در مورد اسناد و مدارک در BlueLeaks ای به کاخ سفید و وزارت دادگستری و وزارت امنیت داخلی. هیچ یک پاسخ داده است. FBI با اشاره به رهگیری به مصاحبه مدیر کریستوفر Wray داد به فاکس نیوز در اواخر ماه ژوئن است که در آن او به نظر می رسد به دور از دفتر بیشتر گوش خراش antifa حرف از بر و مغلوب ساختن پیشی جستن. “تلاش های ما در حال تمرکز بر شناسایی بررسی و اخلال در افراد است که تحریک به خشونت و درگیر شدن در فعالیت های جنایی” این اداره در بیانیه ای گفت. “ما در حال تمرکز بر تظاهرات صلح آمیز است.”

یک Antifa وسواس

با وجود آشکار جریان های اطلاعاتی نشان می دهد که سمت راست بود و به دنبال استفاده از این تظاهرات به عنوان پوشش برای حمله به اجرای قانون و ایجاد اختلال اف بی آی در ماه ژوئن 2 بود هنوز نامشخص است که آیا این حمله در اوکلند در ارتباط بود تظاهرات. “در این زمان اف بی آی قادر به تعیین اگر این حادثه مربوط است به ناآرامی های مدنی در اوکلند منطقه” اداره اشاره کرد و از طولانی وضعیت گزارش. کاریلو بازداشت شد و هنوز چهار روز به دور است.

در پاشنه از Barr antifa, بیانیه اف بی آی اشاره کرد که در آن زمینه دفاتر شده بود “تشویق به کرباس منابع اطلاعاتی مرتبط با خشونت و یا غیر قانونی و افراطی فعالیت است.” دفتر اضافه شده که “هر گونه تلاش توسط اجرای قانون برای بازداشت افراد” علنا حمل اسلحه در تظاهرات و همچنین افزایش استفاده از گارد ملی بود به احتمال زیاد برای جلب بیشتر ضد حکومت نظامی به خیابان ها. 16-صفحه FBI گزارش اشاره نمی کند boogaloo جنبش و نه هیچ یک از بسیاری از داخلی دیگر گروه های افراطی آمریکایی راست با نام. آن, آیا, اما, برجسته antifa و آنارشیست ها بیش از نیم دوجین بار.

در نیوآرک, نیوجرسی, پلیس و FBI محققان شناسایی شده بود “احتمالی ‘Antifa’ مربوط به فرد” بود که دستگیر و برای داشتن یک چاقو و یک تبر و یک شیشه بنزین است. اگر این مرد را به اتهام مبهم بود اف بی آی گزارش شده است که آن را به حال “به دست آمده یکی از Facebook پست که شامل تصویری از او در شورش تحریک دیگران به سرقت از فروشگاه ها در حالی که او ایستاده گارد.” با داشتن توصیف خود را به عنوان “ضد دولت و ضد سازمان” اف بی آی گزارش شده است که آن نیوآرک دفتر “معتقد است این مشخصات مطابق با ‘Antifa.'” در حالی که عوامل مشغول تحقیق در نیوآرک, FBI زمینه در اسپوکن, واشنگتن به دنبال یک “antifa گروه” گزارش به رهبری از طریق آیداهو و به مینیاپولیس. در دنور در ضمن FBI تحقیق در مورد اتهام انتقال از “شورش منابع” به “antifa اعضای” و در فیلادلفیا مقامات “تلاش برای تایید اگر هر یک از افراد دستگیر شده توسط پلیس فیلادلفیا گروه را ‘Antifa’ وابستگی.”

پرتره FBI نقاشی از کشور هرج و نزدیک به سه ده FBI با مگس کش زدن تیم ها در مراحل مختلف استقرار در سراسر کشور. در این گزارش اشاره کرد “چند افسر مربوط تیراندازی” در 12 ساعت قبل از انتشار آن جمله قتل یک افسر پلیس در لاس وگاس و “ضارب” که گفته می شود اخراج افسران پلیس و گارد ملی گشت در کنتاکی. نزدیک به 200 تپانچه و تفنگ شده بود به سرقت رفته از مکان در سان فرانسیسکو و Albuquerque, New Mexico, اف بی آی گزارش شده است; معلوم نیست توسط چه کسی.

در حالی که انواع گروه شده بود مربوط به ناآرامی های اف بی آی اشاره کرد که “بسیاری از خشونت و خرابکاری است که مرتکب با فرصت طلبی, فرد, بازیگران, بازیگری, بدون جهت خاص است.” با اینحال اداره خواهد “همچنان به شدت … به دنبال اثبات یا نه وجود دارد در واقع تلاش سازمان یافته برای تحریک خشونت یا شناخته شده گروه های جنایی و یا داخلی خشونت آمیز افراط گرایان” که ظاهرا شامل حال اجرا پایین “uncorroborated اطلاعاتی در مورد اتهام مشارکت ونزوئلا و نیکاراگوئه سوسیالیستی شدند.” بر اساس این گزارش با بیش از 4000 دستگیری سراسر کشور FBI به حال با برچسب نزدیک به 200 حوادث به عنوان “شورش مرتبط با تهدید” بود و در روند بررسی 40 “موارد مرتبط با خشونت.”

با مغلوب ساختن پیشی جستن ترجمه antifa هیستری در واشنگتن گزارش از کمین چپ شروع کشت در سراسر کشور است. در کلرادو دنور ساکن گزارش داد که آنها تا به حال به دنبال یک “شخص مشکوک” را به مجتمع آپارتمانی که نگاه به تلاش برای تنظیم این ساختمان در آتش است. “نسبتا خاص او یک عضو از یک Antifa مانند گروه” ساکن نوشت:, و اضافه کرد که “دو Antifa خانه های امن بر روی ما مسدود کند.” “من می دانم که این گفته اند که با راه رفتن گذشته ما خانه ما گفتن آنها می تواند ارائه سرپناه و مواد غذایی و لوازم و غیره. همچنین آنها پنهان شده است بر ما خم شدن در هنگام Swat درایو و توسط آنها نگه داشتن بحث در مورد برنامه های خود و جایی که آنها می رویم. آنها باید یک مرکزی شماره تلفن آنها تماس برای دریافت به روز رسانی و جایی که آنها نیاز به رفتن به” ساکن گفت. “لطفا nip این گه ، این دومین بار در دو روز ما تا به حال کسی تلاش برای رایت کردن ما آپارتمان ساختمان/ساختمان های همسایه. این تروریست ها از شهر ما لطفا!”

“لطفا nip این گه ، این دومین بار در دو روز ما تا به حال کسی تلاش برای رایت کردن ما آپارتمان ساختمان/ساختمان های همسایه. این تروریست ها از شهر ما لطفا!”

کلرادو تجزیه و تحلیل اطلاعات, مرکز, قانون اجرای فیوژن مرکز ذکر شده در این نوع از فعالیت های شرح داده شده در این شکایت به عنوان “تروریسم است.” CIAC نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر برای این داستان.

این بود که فقط ساکنان نگران antifa. CIAC همچنین دریافت یک درخواست از Douglas County کلانتر به دنبال “اطلاعات در ANTIFA و امکان اعمال ما هدف قرار دادن AOR” — منطقه عملیات. در کشور همسایه نبراسکا اف بی آی اوماها دفتر در حال اجرا بود اطلاعات نشان می دهد که یک “ناشناس فردی که ادعا می شود عضو ANTIFA” تا به حال نوشته شده از یک آگهی Craigslist در ارائه به “پرداخت تا 1000 نفر 25 دلار در هر ساعت به علت حد هرج و مرج و تخریب را به عنوان ممکن است'” در “شبانه خشونت.” در ویرجینیا اف بی آی هشدار داد که خطوط سیاه رنگ در ساختمان های فدرال نشانه ای از antifa خرابکاری آمده است.

در سراسر کشور از کالیفرنیا به تگزاس, غرب ویرجینیا, اجرای قانون بود تعقیب antifa منجر می شود و به دنبال شکار کردن محرکین. این BlueLeaks اسناد و مدارک نشان می دهد مرزی وسواس در بخشی از برخی از اجرای قانون دفاتر با نقاشی antifa دولت و جناح چپ مخالفت گسترده تر به عنوان جدی تهدید تروریستی. در اوایل ماه ژوئن, New Jersey, اداره امنیت داخلی و آمادگی (NJOHSP) صادر شده و یک گزارش دو صفحه جزئیات چگونه حقوقی ناظران ملی وکلا انجمن صنفی مترقی انجمن وکلای مدافع حقوقی و طرفداران شده است که در اطراف از سال 1930 می فرستد و نمایندگان به تظاهرات عمومی برای نظارت بر فعالیت پلیس بودند در واقع “یک آنارشیست افراطی زیرگروه.”

“‘وکیل’ ممکن است خود را شناسایی روشن نئون سبز کلاه یا لباس; اما این فرد [sic] ممکن است یا ممکن است مجوز وکلا” دفتر هشدار داد. “است نقش خود را به ثبت اطلاعات مربوط به تعاملات Antifa اعضای داشتن در دستگیری. این فرد ضبط خواهد شد تعامل با کمک یکی دیگر از اعضای در حالی که با توجه به اطلاعات. وکیل’ را نیز به دست آوردن اطلاعات رزرو و شناخته شده است به استدلال می کنند با پلیس و بازداشت ها و تعاملات است.”

ضد فاشیست بودند خم در نفوذ اعتراض به کشتار جورج فلوید توسط, مینه سوتا, افسر پلیس, Derek چوین “بیشتر خشونت آمیز خود را در ایدئولوژی” نیوجرسی دفتر گزارش “ادامه حمله به نهادهای دولتی; استفاده از خشونت ضد اعتراض تاکتیک در برابر خصمانه گروه از جمله اجرای قانون و هدف قرار دادن چهره های سیاسی به نمایندگی متفاوت views.”

این اولین بار نیست نیوجرسی امنیت داخلی دفتر در حال تنظیم مناظر خود را در چپ. در یک سال 2018 گزارش دفتر وارد یک رنگی نمودار از بزرگترین تهدیدهای تروریستی به, New Jersey. آنارشیست افراط گرایان بودند سوم در “نسیم” بخش زیر القاعده در شبه جزیره عربستان و اما بالاتر از دولت اسلامی است. آنارشیست ها در لیست دوباره در سال 2019 این بار صعود به دوم درست در زیر “وطنی خشونت آمیز افراط گرایان.” آنها کاهش یافت و به سوم در سال 2020 با “سفید Supremacist افراط گرایان” در نهایت ترک خوردگی نیوجرسی سه بعد از چندین قرن از سازمان ترور و قتل است.

رهگیری خواسته NJOHSP در مورد آن توجیه برای توجه به آنارشیست ها بیشتر امنیت عمومی تهدید از گروه های تروریستی که به کشته شدن هزاران نفر از مردم و این که آیا این دفتر تا کنون به وسیلهی تحقیقات حقوقی ناظران. دفتر گفت که آن را “فاش نمی کند عملیاتی یا تحقیق اطلاعات و منابع است.”

دولت فیوژن است که مراکز تولید این نوع از “هوش” در BlueLeaks نقض شده است یک مشکل برای سال گفت: فردی مارتینز, یک تحلیلگر سیاست در باز دولت حزبی غیر انتفاعی جمعی است که با این نسخهها کار به پوست پشت post-9/11 پنهان کاری دولت از طریق تحقیق و باز کردن پرونده های مجموعه است. مارتینز بود که منجر نویسنده در یک گزارش منتشر شده در اوایل سال جاری جزئیات چگونه دولت میلیارد دلار شبکه فیوژن مراکز “نمایشگاه مداوم الگوی نقض آمریکایی در حریم خصوصی و آزادی های مدنی تولید غیر قابل اعتماد و بی اثر اطلاعات و مقاوم در برابر مالی و دیگر انواع استاندارد مسئولیت پذیری.”

این BlueLeaks اسناد و مدارک نشان می دهد که مشکلات با فیوژن مراکز فراتر از بهره وری مارتینز استدلال کرد. “این امر می تواند آسان به می گویند که اطلاعات نادرست و اشتباه پر هزینه است که من فکر می کنم درست است, اما آن را نیز نوعی از توصیف آنچه اولویت های دولت فدرال در مبارزه با تروریسم,” او گفت:. “دولت آگاه است از آنچه آنها انجام می دهند. آن را بسیار عمدی ” خوب, ما فقط در حال رفتن به جرم مخالفت با هر راه ما می توانیم.'”

آلمانی سابق FBI agent شرح داده شده که چگونه sensationalized ناقص یا مغرضانه fusion گزارش مرکز می تواند خطرناک تاثیر را بر روی زمین به خصوص در مجتمع احساسی متهم در اعتراض به شرایط. “من همیشه سعی می کنید به خواندن این و خودم را در کفش از یک افسر پلیس جوان است که نمی داند هر چیزی در مورد این موضوع,” او گفت:. “این همه به من می گوید به انجام آن باشد خیلی می ترسم از این افراد و تصور کنید که بدترین چیزی است که آنها انجام می دهند.”

“شما می توانید نوع درک و چرا از پاسخ آنها بسیار تهاجمی و خشونت آمیز” او گفت:. “آنها به مرگ می ترسم و آنها را به مرگ می ترسم چون این اتاق اکو از جناح راست, رسانه, کاخ سفید اظهارات و متاسفانه اجرای قانون هوش است.”

WASHINGTON, DC - JUNE 08: Attorney General William Barr speaks during in a roundtable with law enforcement officials in the State Dining Room of the White House, June, 8, 2020 in Washington, DC. (Photo by Doug Mills-Pool/Getty Images)

دادستان کل ویلیام Barr صحبت می کند در طول یک میزگرد با مقامات اجرای قانون در دولت اتاق غذاخوری کاخ سفید در ژوئن 8, 2020 در واشنگتن ،

عکس: Doug میلز-استخر/گتی ایماژ

شناسایی دشمن

به عنوان اجرای قانون کار می کرد برای پیدا کردن موارد که حمایت از دادستان کل پرتره از یک بلندی antifa تهدید شواهد نصب شده در اواخر ماه مه و اوایل ماه ژوئن از جناح راست گرایان گردآوری سلاح توطئه حملات تروریستی و کشتار مقامات مجری قانون.

در دنور CAIC گزارش پلیس تشنج از “چندین نظامی به سبک تفنگ از یک وسیله نقلیه اشغال شده توسط یک گروه از خود-شناسایی ضد دولتی افراد که خود را “Boogaloo Bois'” نزدیک به یک اعتراض در مارس 29. این گزارش که شروع به ذکر است که یک آنارشیست وبلاگ مراجعه کرده بودند به پلیس به عنوان “خوک” و شامل عکس هایی از هرج و مرج “یک” اسپری رنگ در ساختمان رفت و در را به لیست هشت نمونه از راست گرایان در سراسر کشور “به شدت تهدید خشونت نسبت به تظاهرات اخیر” از جمله به اشتراک گذاری تصاویر از انبارهای سلاح و راهنمایی در تخریب پلیس وسایل نقلیه نئو نازی ها تشویق برادران خود را به “لباس تا به عنوان مجری قانون و فیلم خود را حمله به مردم سیاه و سفید” و تماس به صورت “خدمه” خواهد بود که “حاضر به ریختن خون است.”

مشابه گزارش شد فیلترینگ از اجرای قانون در مینیاپولیس و آستین تگزاس که در آن هوش تحلیلگران منتشر شده یک بولتن مشاوره اجرای قانون به در مواظب برای سه مرد جوان در دنده تاکتیکی که بازداشت شدند “در اختیار داشتن دو آر سبک تفنگ یکی AK سبک تفنگ دو اسلحه و چند صد مهمات و همچنین ماسک های ضد گاز.” مردان به “اظهارات متناقض در مورد جایی که آنها تا به حال بوده است و آنچه آنها انجام می دهند در آستین” Austin منطقه ای هوش مرکز گزارش شده است. “جستجوهای از رسانه های اجتماعی نشان می دهد دلسوز نمایش به سمت Boogaloo Bois, تظاهرات ضد دولتی جنبش و همچنین چند تن دیگر ضد پلیس احساسات” در این گزارش اعلام کرد و اضافه کرد که یکی از موضوع Facebook صفحات شامل یک پست که گفت نه “انتظار می رود به اینجا در سال آینده” و نظرات دیگر نشان می دهد که “ممکن است او را به اقدام علیه” اجرای قانون است.

در ژوئن 4, نظامی ایالات متحده وزن در این تظاهرات در قالب یک گزارش منتشر شده توسط Naval Criminal Investigative Service است که به ذکر است که دادستان فدرال بود “به اتهام سه مرد در ارتباط با boogaloo جنبش با تروریسم جرم” در نظر گرفته شده برای “جرقه خشونت” در تظاهرات مربوط به فلوید را کشتن. مانند کاریلو در کالیفرنیا هر سه از مردان — نیروی دریایی جانباز استفان Parshall ارتش reservist اندرو Lynam و نیروی هوایی جانباز ویلیام Loomis — تا به حال روابط به آمریکا, نظامی, NCIS اشاره کرد و اضافه کرد که آن را منتشر کرده بود یک “تهدید آگاهی پیام” مورد boogaloo جنبش در اوایل این سال است.

“با نژاد با انگیزه های خشونت آمیز افراطی (RMVE) حرکات است که اشتراک boogaloo را درگیر در مفهومی بحث در مورد استخدام نظامی یا نظامی سابق اعضای خود را برای درک دانش های رزمی آموزش” نیروی دریایی تحقیقی آژانس اعلام کرد. “NCIS نمی تواند تخفیف امکان DoD وابسته به افراد دلسوز و یا درگیر در boogaloo جنبش است.”

تعدادی از جزئیات اطراف نوادا بازداشت آهنگ با سابقه طولانی از شبه نظامی راست افراطی گری در ایالات متحده گفت: کاتلین Belew یک استاد تاریخ در دانشگاه شیکاگو و نویسنده کتاب “را به جنگ خانه: سفید قدرت جنبش و شبه نظامی امریکا است.” دادستان در این مورد ادعا می کنند که قبل از تنظیم مناظر خود را در یک سیاه زندگی موضوع اعتراض در لاس وگاس سه مرد مورد حمله بالقوه هدف قرار دادن امکانات در سد هوور. با توجه به Belew سد شده است یک هدف در تخیل جمعی از راست گرایان رفتن دهه از جمله افراط گرایان مرتبط با شهر اوکلاهما بمب افکن تیموتی مک وی. “این می رود راه بازگشت” Belew گفت: رهگیری. “این درست نیست که وجود یک جنبش اجتماعی است که در تلاش برای کشتن پلیس و آسیب زیرساخت اهداف و حمله معترضان — این است که این یک جنبش است که تلاش برای انجام این دهه اگر نه نسل و تا حد زیادی از بین رفته unopposed توسط دادگاه های ما با ما در اجرای قانون توسط نظامی ما توسط مدیران ما.”

اسناد نمودار اجرای قانون را درمان antifa در مقابل گروه های مانند boogaloo bois منعکس خطرناک آمریکا ضربه به رسم equivalencies, Belew استدلال کرد. “بسیاری از مردم مناسب حمل در اطراف با آنها به عنوان بخشی از راه است که ما یاد بگیرند که در مورد چگونگی سیاست کار می کند این ایده وجود دارد که دو طرف از همه چیز,” او گفت:. “این است که عمیقا ریشه دوانده باور در فرهنگ ما وجود دارد و یک تاریخی مجموعه ای از دلایل که چرا ما فکر می کنم در مورد سیاست که راه اما این است که در واقع نه یک مورد که در آن دو طرف از چیزهایی است که همان است.”

اسناد نمودار اجرای قانون را درمان antifa در مقابل گروه های مانند boogaloo bois منعکس خطرناک آمریکا ضربه به رسم equivalencies.

“این یک مورد که در آن وجود دارد یک مصدوم لیست انجام شده توسط سفید قدرت جنبش است که اعلام جنگ علیه این کشور,” او گفت:. “وجود دارد و من فکر می کنم کاملا موضعی جنبش اجتماعی از افرادی که در مخالفت با آن که حمله به غیر نظامیان که در حمله به زیرساخت های که اقدام به سرنگونی کشور است.”

با یک بیماری همه گیر هنوز هم مواج افزایش بیکاری گسترده ترین اعتراض نسل آینده انتخابات ریاست جمهوری این کشور رو به هم پیوسته مجموعه ای از مشکلات که در بالا بردن خطر ابتلا به راست خشونت Belew اشاره کرد. “ما در حال کردن نقشه در تعدادی از راه های” او گفت:, و در حالی که مورخان روت نیست برای پیش بینی آینده او افزود: “من می گویم که به عنوان کسی که در حال مطالعه این کار را برای بیش از یک دهه من هرگز نگران است.” آنچه به ویژه نگران او معتقد است که این آرشیو تاریخی نشان می دهد که ارتباط روشنی بین جنگ های خارج از کشور و افزایش جناح راست خشونت در خانه — Belew کتاب نمودار که تاریخ از جنگ ویتنام از طریق شبه نظامیان جنبش از 1990s شروع شد. با این کشور در حال حاضر با داشتن شده است در جنگ برای نزدیک به دو دهه سوال از مقاومت است که یک ماده از اگر اما وقتی که و چگونه. “این مجموعه ای از شرایط بسیار نگران کننده برای افرادی که نگران قدرت سفید خشونت” Belew گفت.

در ژوئن 6, FBI منتشر شد یکی دیگر از وضعیت گزارش جزئیات دولت از تظاهرات در سراسر کشور است. هر چند بار و تهمت به حال با اشاره انگشت در سایه شبکه از چپ آشوبگران کشیدن تظاهرات’ رشته های این اداره در ادامه به ارزیابی که “اکثریت خشونت و خرابکاری” به نظر می رسد “فرصت طلب” در طبیعت. با بیش از 13,600 در سراسر کشور بازداشت اف بی آی گزارش داد که وزارت دادگستری متهم شده 70 نفر با فدرال جنایات بیشتر شامل صدمه به اموال و فعالیت های غیر قانونی است که درگیر عبور از خطوط دولت است. اداره الکل و تنباکو و سلاح گرم و مواد منفجره گزارش شده بود 81 منازل به قصد سرقت شامل سرقت از اسلحه های اف بی آی اشاره کرد که منجر به “تخمین زده می شود از دست دادن 1,116 سلاح گرم” و همچنین “876 گزارش arsons” و “76 مواد منفجره حوادث است.”

در حالی که اف بی آی گزارش هم توجه داشته باشید که هر دو “جناح راست و آنارشیست افراط گرایان” می تواند درگیر در تلاش برای “بیشتر آتش خشونت” آن را دوباره تنها antifa بود که به طور خاص با نام. در یک نقطه اف بی آی پیشنهاد کرد که ویدئوها از مأموران اجرای قانون درخشان “OK” دست سیگنال اغلب استفاده می شود توسط سفید گرایان و راست در واقع ممکن است بخشی از یک جناح چپ طرح به پلیس نگاه بد. “برخی از معترضان و ممکن است ‘ANTIFA’ عضو اقدام به طعمه اجرای قانون را به نمایش ‘OK’ دست نشانه” اف بی آی گزارش شده است. “این افراد برنامه ریزی برای عکاسی از افسران و استفاده از این عکس ها به عنوان تبلیغ برای بی اعتبار ساختن افسران.”

با انتخابات چهار ماه دور از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت فشار رو به جلو با یک ظاهر هماهنگ تلاش برای پیوند لبخند antifa جنبش به اعمال خشونت آمیز مرتکب شده حق دور.

Mourners view the body of Federal Protective Services Officer Dave Patrick Underwood after a memorial service on Friday, June 19, 2020, in Pinole, Calif.

عزاداران دیدن بدن فدرال حفاظتی خدمات افسر دیو پاتریک آندروود پس از یک مراسم یادبود در 19 ژوئن سال 2020 در پینول کالیفرنیا.

عکس: بن مارگوت/AP

در ژوئن 26, Fox News منتشر شده یک op-ed by کن Cuccinelli سرپرست معاون وزیر امنیت داخلی اشاره کرد که پاتریک Underwood, دادگاه فدرال مامور امنیتی داغستان در اوکلند نیز یک مرد سیاه پوست که زندگی اهمیت. Cuccinelli پیشنهاد کرد که خود را کشتن تا به حال نادیده گرفته شده است چرا که او یک عضو از اجرای قانون است. به عنوان نزدیک انتقالها آژانس شد و سریع به اشاره Cuccinelli شکست خورده به ذکر است که متهم به قتل آندروود شده است مربوط به boogaloo جنبش که DHS رهبری و دولت بوده است علنا آرام در مورد. Cuccinelli بخشی شده است روشن در مورد بازیگران می بیند به عنوان مسئول ناآرامی در کشور به tweeting در تاریخ 5 ژوئن در حالی که خود سازمان بود که افزایش داخلی هشدار در مورد راست و Underwood بود که هنوز هم عزادار “سکوت خود را پر سر و صدا است. شهرستانها در سراسر آمریکا سوختگی در دست antifa و آنارشیست ها در حالی که بسیاری از رهبران سیاسی در حال حاضر به تماس با آن چه در آن است: تروریسم داخلی.”

همان روز Cuccinelli را op-ed منتشر شد Barr با ارسال یادداشتی به بالا وزارت دادگستری مقامات اعلام ایجاد یک “نیروی کار در خشونت آمیز ضد دولتی افراط گرایان.” در این یادداشت دادستان کل استدلال کرد که هر دو antifa و boogaloo جنبش “مطرح ادامه تهدید به بی قانونی است.” ظاهر می شود در اجرای قانون میزگرد در آرکانزاس در هفته گذشته بار گفت که بیش از 150 نفر بوده اند با آمار فدرال اتهامات در ارتباط با تظاهرات اخیر. مشترک با تروریسم نیروهای وظیفه که شریک ماموران اف بی آی با دولت و مقامات محلی در حال حاضر به دنبال بیش از 500 تحقیقات Barr افزود: هدف قرار دادن”, از محرکین.”

“ما در حال ساختن اطلاعات ما در این محرکین,” Barr گفت و اشاره کرد که JTTFs که “قبلا واقعا برای خود رادیکال جهادی” تهدید هستند “در حال حاضر با تمرکز بر گروه های مانند antifa و boogaloo bois و دیگران که درگیر در این فعالیت است.”

شمسی گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با استفاده از antifa به عنوان “سیاسی طعمه.”

“این یک چیز بسیار خطرناک زمانی که بالای اجرای قانون رسمی رها عظیم وزن مبهم و overbroad برچسب تروریسم و مقامات برای نظارت و بررسی برای اهداف سیاسی” او گفت:. “جای تعجب نیست با توجه به آنچه که ما شده ایم هشدار دهنده در مورد سال, کسانی که مقامات در حال استفاده در عمیقا مشکل راه. این سازمان های اجرای قانون درگیر شدن در توجیه تبعیض آمیز تحقیقات و تعصب مبتنی بر پروفایل که به نوبه خود تولید نادرست و یا غیر قابل اعتماد اطلاعات است که پس از آن مورد استفاده توسط دیگر فدرال, سازمان های دولتی و محلی در انواع زمینه ها. که این مشکل با JTTFs و فیوژن مراکز و ارسال-911 زیرساخت ها در هسته خود است.”

برای همه دولت صحبت از antifa, علامت بری, یک مورخ و نویسنده کتاب “Antifa: ضد فاشیستی کتاب گفت:” او کمتر تحت تاثیر قرار گرفته با عمق مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پژوهش را به نسل جوان بین المللی مبارزه برای مبارزه با فاشیسم است. “آنچه به من ایستاده بود در میان منابع خود آنها صفر کتاب” بری گفت: رهگیری پس از بررسی fusion مرکز اسناد از سال 2016 و 2017 با هدف توضیح antifa به اجرای قانون است. “بسیاری از این تحقیقات به نظر می رسد مانند کسی است که صرف تعطیلات آخر هفته در گوگل” براي گفت.

آن را دشوار است برای دیدن چرا یک دولت مانند مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است صفر در antifa به عنوان اجرای قانون هدف بری گفت. “این واقعیت است که این ائتلاف سیاست چپ رادیکال و که آن را باید یکی از خاص ایالات سازمان به این معنی است که با برخی از بسیار خشن خواندن چه antifa است که شما در واقع می توانید نوع رنگ کل چپ رادیکال به عنوان بیشتر و یا کمتر antifa و با توجه به این که وجود دارد گسترده شناسایی و با سیاست ضد فاشیسم فراتر از عضویت در یک گروه خاص, شما می توانید ببینید که چگونه است که می تواند مفید باشد,” او گفت:. “من فکر می کنم که قطعا بخشی از این معادله و بخشی از انگیزه است.”

در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید تعیین antifa به عنوان یک ترور سازمان آمده است نه در مورد مهم قانونی و لجستیکی دلیل بود که هرگز واقعا نقطه آلمانی استدلال کرد. “آنها می دانند که به عنوان به خوبی به عنوان کسی می کند چرا که آنها مردم احمق که وجود دارد این است که هیچ سازمانی به نام antifa,” سابق FBI agent گفت. “این یک پوچی آنچه آنها در حال صحبت کردن در مورد, اما آنها با استفاده از آن به عنوان این مدت چتر برای توجیه نظامی یا فشار خشونت علیه این گروه و همچنین خشونت پلیس علیه این گروه است. آنها شناسایی دشمن — و این چیزی است که بسیار خطرناک است.”

در نامه ای به سران سیا و اف بی آی روز سه شنبه دموکراتیک مظنونان حمله به دانشگاه رجا Krishnamoorthi از ایلینوی و پیتر ولش ورمونت هر دو از اعضای خانه هوش کمیته به دنبال اطلاعات در گسترش اطلاعات نادرست در مورد antifa. در بیانیه ای به رهگیری صبح روز چهارشنبه Krishnamoorthi دفتر گفت: “شيوع اطلاعات غلط در دروغ آگهی Antifa تجمعات و “تهاجم” خواستار به سوال ما چگونه فدرال و ایالتی و محلی اجرای قانون مبارزه با, و تعیین ریشه این شایعات. ما تحقیق کنگره در نظر دارد به بررسی بیشتر دخالت fusion مراکز احتمالا تشدید این شایعات که به نظر می رسد در نظر گرفته شده برای استوک ترس و تقسیم جوامع محلی در سراسر کشور است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با حروف بزرگ در تهدید درک شده است که سر و صدا در اطراف رسانه های محافظه کار اتاق اکو سیاسی برای به دست آوردن قبل و اثرات آن بر امنیت عمومی شده اند فاجعه آمیز و غم انگیز است. در طول سال 2018 انتخابات میان دوره ای رئیس جمهور ایران قرار تهدید مهاجر کاروان ساخت راه خود را به شمال از آمریکای مرکزی به عنوان یک نشانه آن است که خارج از کنترل به سمت چپ بود, از بین بردن این کشور است. راست داخلی تروریست اشاره به مهاجرت تهاجم لفاظی برای توجیه حملات هدف قرار دادن مکزیکی و یهودیان در تگزاس و پنسیلوانیا که در سمت چپ ده ها تن از مردم مرده است.

در طول یک ماه ژوئیه 4 آدرس از کاخ سفید, احترام نظامی ایالات متحده و تایید تعهد خود را برای حفاظت از بناهای تاریخی به کنفدراسیون تهمت شرح کار دولت او مشغول است به عنوان 2020 از انتخابات و اعتراضات در سراسر این کشور ادامه خواهد داد. “ما در حال حاضر در روند شکست رادیکال چپ های مارکسیست ها و آنارشیست ها و آشوبگران این غارتگران و افرادی که در بسیاری از موارد باید مطلقا هیچ سرنخی چه چیزی آنها انجام می دهند,” او گفت:.

آلمانی که به تازگی به شهادت قبل از قانونگذاران اورگن در مورد مشکل دیرینه سفید supremacist نفوذ در پلیس و آژانس گفت: این مهم است به درک که چگونه رئیس جمهور زبان را می توان در بسیاری از گوشه و کنار اجرای قانون در جامعه است.

“این لفاظی های تقویت شده توسط دادستان کل در حال سقوط است در unsympathetic گوش — قانون اجرای شبکه های اطلاعاتی شده است اهریمنی آنارشیست ها و دیگر خشونت های پلیس تظاهرات به عنوان یک تهدید خطرناک برای مدت زمان طولانی,” او گفت:. “ما دیده ایم راه که پلیس در پاسخ به نافرمانی مدنی بدون خشونت در ایستاده سنگ و یا در فرگوسن در مقابل بی بند و مداخله رویکرد آنها استفاده می شود در تعدادی از این سفید supremacist شورش. آنها به وضوح می توانید تنظیم رفتار خود. چرا آنها را انتخاب کنید و در زمانی که این گروه در اعتراض به خشونت پلیس این است آنچه که من فکر می کنم دولت های محلی نیاز به درک.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net