پیشرو در مبارزه برای عدالت در فرانسه

چرا شما باید مراقبت از

چرا که این یک مبارزه جهانی.

“یک کشور بدون عدالت کشور است که خواستار شورش!” Assa Traoré ارسال شده در در رسانه های اجتماعی تنها چند روز پس از جورج فلوید را کشتار وحشیانه در مینیاپولیس. “عدالت برای آدما عدالت برای جورج فلوید عدالت برای همه!”

و به زودی صدها نفر از مردم swarmed خیابان های پاریس غذای او تماس بگیرید. در واقع گزارش ها نشان می دهد که تا کنون بیش از 20000 نفر از جمله یک سفید قابل مشاهده است جمعیت پیوسته اند در مبارزه با.

برای Traoré, 35, مبارزه آغاز شد و چهار سال پیش. جولای 19, 2016 به دقیق. یک معلم آموزش و پرورش ویژه در پاریس در محله سرسل در آن زمان او در کرواسی chaperoning دانش آموزان خود را در یک سفر آموزشی از زمانی که او آموخته است که او برادر آدما شده بود “امپراتور برای مرگ” پس از “توقف و frisk” — و یک تعقیب و گریز توسط پلیس. آدما که تبدیل 24 آن روز بود, بازگشت به خانه پس از جشن تولد خود را.

همه این مرگ و میر شایسته پاسخ. … برای من که رویای داشتن یک خواهر مثل Assa.

“آسا” توسط خواننده Mallaury

از آن زمان به بعد او تبدیل شده است به عنوان مطبوعات فرانسه تماس او آنتیگونه جدید-سن فرانسه تضمین عدالت برای برادر خود را یکی در میان 16 برادران و خواهران.

و در حالی که وجود بسیاری از انتقادات در مورد Traoré خانواده به دلیل ایلخانی را “چندهمسری طبیعت” و نژادی آرایش Assa — یک مادر خودش — آن را روشن می سازد در کتاب Le مبارزه با آدما: “ما هیچ نیم برادران و یا نیمه خواهر هیچ stepmothers. ما معتقدیم همه ما بخشی از همان خانواده است. و Traoré خانواده, این خانواده, از همه رنگ.”

فرانسوی, فیلسوف نورمن با ajari یک استاد در دانشگاه روچستر معتقد است انتقاد از Traoré خانواده فقط نشان می دهد “نژاد پرستی و ضد سیاهی” شایع در کشور است. “فقط به خاطر تاریخچه خانواده خود را متناسب نیست و بورژوازی فرانسه آرمان است.”

از آموزش و پرورش ویژه معلم Traoré است در طول سال تبدیل به صدای خروس و اعراب در فرانسه است که منجر به اتهام یک لحظه حساب در برابر نژادی و بی عدالتی است. که حساب با ajari می گوید: “شده است تقویت خاطر آنچه اتفاق افتاده به جورج فلوید در آمریکا”

اما آن را یک مبارزه جدید برای Traoré. او شده است تا ابزاری از سال 2016 که در سال گذشته خواننده و Mallaury منتشر شد یک ترانه به نام “آسا” که هنرمند می گوید که یک ادای احترام به Traoré. “همه این مرگ و میر شایسته پاسخ. … برای من که رویای داشتن یک خواهر مثل Assa,” اشعار آزادانه ترجمه از فرانسه به عنوان خوانده شده.

با ajari آثار نژادپرستی در فرانسه به آن تاریخ استعماری و اضافه کرد که این مشکل در فرانسه نهفته در مفهوم عام. “مفهوم اساسی است که هر فرد در فرانسه است که در همان صفحه در زیر همان جمهوری است و هیچ اطلاعات به ما در جنایات بر اساس نژاد و قومیت. و این داستانی مفهوم است.”

اما یک انقلاب جدید است که به آرامی دم با نظر سنجی نشان می دهد که مردم معتقد است وجود تبعیض در سیاست گذاری و اشتغال است. لغو پلیس مورد بحث است در فرانسه و دولت فرانسه اعلام کرد یک سبد بان — هر چند این حمایت پس از ماموران اعتراض کردند.

اما Traoré مبارزه است که منجر به دولتی شدن آن تن در نژادی و بی عدالتی است. وی با بیان اینکه “ما باید نه از دست دادن افراد جوان” رئیس جمهور امانوئل پاکسازی خواست وزیر دادگستری نیکول Belloubet به نگاه به Traoré نامه به آنها که رفته بود جواب داده نشده.

است Traoré تحت تاثیر قرار داد ؟ مگر اینکه جهان به حقیقت را می دانم.

و به عنوان Mallaury آواز می خواند “شما در مسیر درست Assa.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>