طرح دعوی در دادگاه با هدف جلوگیری از بالتیمور پلیس از استفاده از جنگ در منطقه و سیستم نظارت برای جاسوسی بر روی ساکنان

اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا طرح دعوی در دادگاه در روز پنج شنبه به توقف کمکهای نظامی گروه از تست یکی از گسترده ترین نظارت رژیم در هر شهر آمریکا یک عکاسی هوایی سیستم قادر به ردیابی, هوای آزاد, جنبش از هر یک از آن 600,000 ساکنان.

هفته گذشته بالتیمور هیئت برآورد مورد تایید پلیس قرارداد با نظارت مداوم Systems LLC به اجازه شرکت و پلیس سه پرواز هواپیما مجهز با وضوح بالا دوربین های دیجیتال در سراسر شهرستان. با توجه به قرارداد سیستم های تصویربرداری می توانید عکس تا 32 مایل مربع در هر ثانیه اجازه می دهد برای حرکت آهسته بازسازی تقریبا تمام جنبش است.

بالتیمور پلیس نمایندگان قبلا اعلام کرده است که قصد هوایی بررسی برنامه های تحقیقاتی است که برای این هواپیما برای پرواز به طور همزمان اجازه می دهد آنها را برای ضبط و تصویربرداری برای 90 درصد از شهر است.

در شکایت وکلا برای ACLU تماس سیستم یک “جامعه در حال تغییر تهدید برای حریم خصوصی افراد و به انجمن” و استدلال می کنند که آن را نقض حقوق اساسی به حریم خصوصی و انجمن رایگان.

“داده های جمع آوری شده از طریق هوایی برنامه به مقدار جامع ثبت حرکات شاکیان و تقریبا هر کس در بالتیمور — تسهیل بی سابقه پلیس قدرت به تعامل در گذشته نگر محل-ردیابی” شکایت می گوید. “درجه برنامه را به محل قرار داده ترین گسترده نظارت تور یا دام تا کنون شاغل در یک شهر آمریکایی به [بالتیمور پلیس] مجازی ویژوال ماشین زمان که درک هیچ فرد می تواند فرار کنند.”

طرح دعوی در دادگاه به نمایندگی از یک سازمان اجتماعی به نام رهبران برای یک مبارزه است که حمایت برای عدالت نژادی و پلیس اصلاحات در شهرستان و همچنین دو نفر دیگر بالتیمور فعالان و سازمان دهندگان جامعه. آیتالله سیستانی معتقد است که ثابت نظارت هوایی را “تضعیف توانایی پوند به انجام فعالیت های سیاسی بسیار مهم به ماموریت خود را.”

بالتیمور اداره پلیس بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

استقرار درجه برنامه به شرح زیر همه بیش از حد آشنا با داستان پلیس و فناوری پس از 9/11 در آن ردیابی تجهیزات توسعه یافته برای ارتش ایالات متحده در عراق و افغانستان بوده است repurposed توسط بخش خصوصی, نظارت صنعت و فروخته شده به ادارات پلیس آمریکا که بی سر و صدا استقرار آن را بدون بحث های عمومی.

فن آوری مورد استفاده در هوا برنامه توسعه داده شد برای نیروی هوایی شناسایی هواپیماهای بدون سرنشین در اواخر دهه 2000 به عنوان بخشی از یک پروژه نظامی به نام “گرگان خیره.” پلیس در بالتیمور شروع به آزمایش این تکنولوژی در راز در سال 2016 تا خبری بلومبرگ نشان داد که آن را مورد استفاده برای نظارت بر اعتراضات پس از یک افسر پلیس را تبرئه و در يك اتهام قتل به مرگ فردی گری که دچار شکستگی گردن در پشت یک ون پلیس. پس از اعتراض عمومی این برنامه به طور موقت تعطیل.

اما پس از این شرکت تن به تن مسئولان شهرستان در راه اندازی مجدد این برنامه در سال گذشته اجرای آزمون مجاز بود. این برنامه آزمایشی که در نظر گرفته شده است به اجرا برای 180 روز — شامل برخی محدودیت ها در, چگونه فن آوری می تواند مورد استفاده قرار گیرد. آن را تنها می توان به بررسی چهار نوع از جنایت — قتل تیراندازی در سرقت مسلحانه و carjacking با توجه به قرارداد — هر چند کمیسر پلیس می تواند درخواست استفاده از آن در “فوق العاده و شرایط مورد به مورد و بر اساس.”

عکس با وضوح “محدود به 1 پیکسل در هر فرد” قرارداد متحده به این معنی که افراد و وسایل نقلیه هستند به عنوان نماینده, نقطه, چند, کمیسر پلیس مایکل هریسون گفت: در ماه گذشته که تکنولوژی “قابلیت ارتقا کیفیت” اگر مورد نیاز است.

با مریلند coronavirus خاموش کردن سفارشات نگه داشتن بسیاری از افراد در داخل که مشخص نیست چگونه این برنامه آزمایشی می تواند تولید یک تصویر دقیق از تکنولوژی ردیابی است. اما به نظر می رسد در نظر گرفته شده به عنوان یک اثبات مفهوم برای نظارت شهری است که در نهایت می تواند مستقر در یک مقیاس بسیار بزرگتر.

هزینه های تست برنامه در سال 2020 — $3.7 میلیون نفر از جمله استخدام حدود 15 تا 25 تصویر تحلیلگران — خواهد بود تحت توسط بنیاد تگزاس-بر اساس میلیاردر نیکوکار John D. آرنولد سابق انرژی معامله گر و مدیر صندوق پرچین با توجه به قرارداد.

“این اولین بار نیست که اجرای قانون محلی به دنبال استفاده از فن آوری است که در اصل برای ارتش در مناطق جنگی خارج از کشور” اشلی Gorski کارکنان وکیل با آیتالله سیستانی امنیت ملی پروژه نوشت: در یک ایمیل. “اما قانون اساسی به وضوح منع استفاده از این هواپیماهای جاسوسی علیه آمریکایی ها در اینجا در خانه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>