لارنس می تواند یک انتخاب رادیکال دادستان

آن را یک مکان شما می خواهم انتظار می رود هر سه نامزد برای دادستان منطقه — از جمله وقت — به مخالفت با گسترش محلی در زندان است. اما پس از آن دوباره لارنس نیست معمولی خود را کانزاس شهر.

اوایل سال جاری مقامات شهرستان اعلام کرد قصد دارد برای حرکت رو به جلو با 30 میلیون دلار گسترش Douglas County زندان ايميل خواهد از رای دهندگان که به رد طرح دو بار قبل از روز رای گیری همه پرسی در سال 2018 است. این زمانی است که محلی وکیل مدافع جنایی کوپر Overstreet خود را راه اندازی کمپین دا. او در توصیف لارنس به رهگیری به عنوان یک “آبی ذره در دریای سرخ”: خانه را به کمتر از 100000 نفر همراه با دانشگاه کانزاس است. در اوت 4, رای دهندگان را به طور موثر منتخب دموکراتیک کلانتر دادستان منطقه و شهرستان کمیساریای که هیچ جمهوری واصل شده برای اجرا در این مسابقه است.

وقت چارلز برانسون در زمان در سال 2005 و در حالی که او می گوید وجود دارد “نه در کشور ما که پیشرفته تر از من” دفتر او دارای سابقه نادرست موارد مربوط به تجاوز جنسی. سوزان والدز ویژه دادستان و استاد حقوق در دانشگاه کانزاس نیز در حال اجرا با این استدلال که او تجربه ریاست دولت قربانیان جرم و جنایت جبران مدیره و دست زدن به سطح بالا موارد جرم به ویژه دادستان به او بیشتر قابل تجربه از هر دو Overstreet یا برانسون سابق دانشکده حقوق همکلاسی.

در ماه ژوئن Overstreet و دو نامزد برای Douglas County کمیسیون راه اندازی Douglas County عدالت بلیط یک تخته سنگ با تمرکز بر آوردن محلی تلاش در عدالت کیفری اصلاحات مسکن مقرون به صرفه و تغییر آب و هوا به انتخاب ، Overstreet است مدل سازی پلت فرم خود را پس از دو شبیه اخیر مبارزات مترقی دس: جثه Garza که رییس وقت در اوایل این ماه در مقدماتی حزب دموکرات در Travis County, Texas; و تیفانی Cabán که به دقت از دست رفته در کوئینز نیویورک در ماه اوت گذشته.

شهر لارنس واقع شده است زمین در اصل ساکنان توسط آمریکایی های بومی و تاسیس شد در سال 1854 توسط اطناب که وارد در طول خونریزی کانزاس دوره برای حفظ برده داری در خارج از قلمرو. “است که مرتب کردن بر اساس تاریخ کمک کرده به آن نیاز بسیار کمی از رادیکال تدریجی فعالیت نوعی ساخته شده به DNA آن قطعا نسبت به بقیه کانزاس گفت:” سام ناتاله یک مدافع داوطلبانه با Overstreet انتخاباتی. در همان زمان اصلاح طلبان در بخش های دیگر دولت ها در مواجهه با مقاومت مواجه. در شهر کانزاس اصلاحات دادستان علامت Dupree اخیرا محروم از نیروی کار پلیس قرار رهگیری گزارش شده است.

لارنس پس زمینه — همراه با یک فعال سیاسی ائتلاف از سنتی محافظه کار سفید, مسیحیان در زندان اطناب و محلی فصل دموکراتیک سوسیالیست آمریکا و طلوع آفتاب جنبش — های گرفته شده با چشم انداز انتخاب واقعا مترقی دادستان برای اولین بار در نزدیک به دو دهه از یک شوت به یک امکان واقعی است.

عدالت مهم ادیان سازمان از بیش از 20 جماعت مذهبی در لارنس با موفقیت رهبری تلاش دو بار در سال های اخیر برای جلوگیری از گسترش محلی, زندان, برنده بودجه برای سلامت رفتاری دانشگاه به جای. در سال 2018 و عدالت مسائل سازماندهی یک کمپین موفق در برابر رفراندوم برای جلوگیری از زندان به توسعه به نام “زندان ندارد.” بعد از آن که سال, در طول ماه نوامبر انتخابات عمومی جامعه اکثریت تصویب رای گیری دیگر پیشنهاد تامین بودجه برای سلامت رفتاری پردیس. اما مقامات به جلو منتقل شده به هر حال. این کمیسیون استدلال کرد که قبلی آرا را رد کرده بود پیشنهاد منبع مالی برای گسترش نه زندان خود را.

“آنها چه گفته اند و آنها سازگار شده اند گفت این است که “زندان هیچ’ رای نیست در مورد زندان آن را در مورد مکانیزم بودجه گفت:” برگرد. جوانا Harader یک کشیش در صلح کلیسای منونایت در لارنس و یک سازمان با عدالت مهم است. “آنچه که ما شده ایم در تلاش برای برقراری ارتباط است که انگیزه پشت این رای در مورد افرادی که مایل به گسترش زندان, دوره,” او گفت:. حتی با کمیسیون ژانویه رای تصویب زندان گسترش مقامات ابلاغ در ماه های اخیر است که برنامه ای برای حرکت به جلو هستند حداقل به طور موقت به “جدول” در حال حاضر که در زندان شماره های کاهش یافته در میان همه گیر Harader گفت.

Overstreet رسما اعلام کرد خود را برای اجرا دادستان منطقه در مارس 4, و گفت که او تصمیم به راه اندازی مبارزات انتخاباتی خود پس از گفتگو با فعالان محلی و گروه های که تا به حال مشغول به کار شده است برای جلوگیری از زندان به گسترش است.

Overstreet رشد در آگوستا یک شهر روستایی در خارج از ویچیتا کانزاس و آمد به لارنس در سال 2006 به شرکت KU. او می گوید خود را در زمینه دفاع جنایی مرکزی به پلت فرم خود را که شامل پایان دادن به پول نقد وثیقه شروع یک ضد نژادپرستی نیروی کار در دا و آوردن یک دیدگاه جامع تر به شارژ و صدور حکم می کند که جرم روانی و رفتاری و مسائل مربوط به سلامت. و پایگاه خود را از حمایت های گسترده به طور قابل توجهی بیش از چند ماه گذشته به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر در حال انجام و تظاهرات علیه خشونت پلیس او توضیح داد.

“حتی در اینجا در کانزاس در شهرهای کوچک در کانزاس غربی دیده ایم وجود دارد که سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات” Overstreet گفت. “به طوری که واقعا ایده سیستمیک تغییر در حقوقی کیفری سیستم و قرار دادن آن در خط مقدم از ذهن مردم است.”

برانسون و والدز اشاره است که در کانزاس وکلای منطقه نمی تواند به طور یک جانبه از بین بردن پول نقد وثیقه است که به قضات است. اما وکلای منطقه باید قدرت بسیار زیاد بیش از اینکه آیا یا نه برای درخواست پول نقد وثیقه در وهله اول. برانسون و والدز هم پشتیبانی تنها بخشی محدود کردن پول نقد وثیقه برای استفاده در مواردی که متهم است به اتهام یک جرم و جنایت خشونت آمیز و یا به شمار ایمنی عمومی در معرض خطر.

Overstreet انتخاباتی است که بیشتر مردمی از متوسط اجرا برای دادستان منطقه. آن را با استفاده از رسیدن به یک canvassing برنامه در راستای مترقی نامزدها برای برای برقراری ارتباط با رای دهندگان که به آنها کمک کرد تا ارتباط با هواداران و حتی به عنوان فرد انتخاباتی خود را متوقف کرده است و در میان مداوم Covid-19 بیماری همه گیر. محلی فصل از طلوع آفتاب حرکت شده است داوطلبانه برای تلفن بانک برای عدالت بلیط آنها تایید شده Overstreet در ماه ژوئن. کمپین اعمال نفوذ ارتباط از طریق محلی DSA گروه و کمک گرفتن از داوطلبان و سازمان که کار کرده ام برای نامزدها مانند بهداشت ، برنی ساندرز و Rep. اسکندریه Ocasio-Cortez Overstreet گفت.

Overstreet مطرح شده کمتر از $20,000 تا کنون به برانسون $23,000 (برانسون نیز اضافی $23,500 پول نقد در دست از در سال گذشته قبل از مارس تشکیل پرونده برای انتخاب مجدد) به اندازه کافی برای ارسال mailers به کل شهرستان بیش از یک بار. والدز مطرح شده فقط تحت 12000 دلار و در دفاع کم تعداد و گفت: او احساس نمی راحت درخواست مردم برای پول در حال انجام همه گیر. آخرین فرد برای برنده شدن در یک مسابقه رقابتی برای یک county کمیسیون صندلی مطرح شده در حدود 7000 دلار. “اعداد فقط در سراسر هیئت مدیره در شهرستان داگلاس همه واقعا کم” Natale گفت. “پیروزی ما شماره است که به دنبال به در شاید 4,000 آرا.”

برانسون گفت: دفتر خود آغاز اجرای خود را عدالت کیفری اصلاحات چهار سال پیش باز یک سلامت رفتاری دادگاه دریافت کرده است که به رسمیت شناختن ملی برای کاهش تعداد زیادی از مردم محلی در زندان با مسائل مربوط به سلامت روان. “این برنامه ها و پیشرفت های خوبی در جریان طولانی قبل از من تا به حال هیچ اولیه حریف” برانسون گفت.

برانسون را معرفی کرده است برنامه های آموزش کارکنان در تروما-اطلاع تحقیقات راه اندازی یک جایگزین دادگاه برنامه و انتشار پیش از محاکمه و پیوند نظارت برنامه به عنوان جایگزین پول نقد وثیقه. دفتر کار خود را متوقف پر کردن ساده ماری جوانا اتهامات سال گذشته است. اما او را نیز زیر آتش آمده از مخالفان خود را برای آنچه که آنها می گویند که سابقه نادرست و یا غفلت از موارد تجاوز جنسی. در 2019, برانسون را به اتهام یک زن جوان که آمده بود به جلو به گزارش یک تجاوز به عنف با یک جنایت برای دروغ گزارش یک جنایت است. دفتر او کاهش یافته و کسانی که اتهامات و اتهامات عنوان شده علیه یک زن در یکی دیگر از نادرست گزارش مورد در سال گذشته است.

In this Sept. 16, 2016, photo Douglas County District Attorney Charles Branson speaks at a news conference in Lawrence, Kansas. Prosecutors in Lawrence have dropped false reporting charges against two more women who reported being sexually assaulted in Lawrence, as questions swirl around the handling of such investigations in the college town. Branson says he hopes publicity surrounding a third case he dropped in October won't deter victims from coming forward. (Conrad Swanson/Lawrence Journal-World)

Douglas County دادستان منطقه چارلز برانسون صحبت می کند در یک کنفرانس خبری در لارنس, کن., در سپتامبر. 16, 2016.

عکس: کنراد سوانسون/لارنس مجله جهان/AP

“تجاوز جنسی موارد برخی از موارد دشوار است به کار گرفته شده توسط دادستان” برانسون گفت: رهگیری. “داشتن شخصا سعی کردم این موارد من می دانم که اولین چیزی که یک داور هایش است که به اعتقاد” او اضافه شده است. برانسون گفت: دادستان شد “انگیزه تلاش برای جلوگیری از غیر قانونی و محکومیت افراد به ناحق متهم به” و “نیز نیت است که به عنوان ما به طور کامل درک آسیب است که می تواند باعث به بازماندگان در تلاش برای تصمیم گیری به گزارش یک جنایت است.” دفتر از آموزش تمام کارکنان در تروما-اطلاع تجاوز جنسی تحقیقات و تعقیب برانسون گفت و همکاری با سازمان های اجرای قانون محلی و بازمانده خدمات برای برنامه ریزی آینده دوره های آموزشی برای جامعه است.

برانسون نیز گفت: اعتقاد یکپارچگی واحد که دادستان از فیلادلفیا به سنت لوئیس به سان فرانسیسکو معرفی شده اند در سال های اخیر برای کمک به تبرئه غیر قانونی اعتقادات است نه مناسب برای دفتر کار خود. “برای این دفتر اعتقاد صداقت شروع لحظه گزارش پلیس ارسال شده است,” او گفت:.

والدز گفت: او وارد مسابقه به دلیل نگرانی در مورد سوابق هر دو نامزد. برانسون “است بسیار ضعیف قضاوت” او با اشاره به مورد امی McGowan که بازنشسته شد در ماه اکتبر گذشته پس از تماس از دیگر دادستان که او اخراج می شود بیش از سوء رفتار قبلی در دفاتر از جمله خودداری شواهدی وجود دارد که منجر به محکومیت غیر قانونی.

والدز بزرگ شده به عنوان “باب دل خواه” در یک تنگ گره هیسپانیک جامعه در آریزونا او گفت: رهگیری و بعد روشن به مستقل قبل از ثبت نام مجدد را به عنوان یک جمهوریخواه در سال 2014. او ثبت نام به عنوان یک دموکرات در ماه ژانویه است. “من به اوباما رای دادند من رای دادند حق مردم است,” او گفت:. “اگر مردم می خواهید برای دیدن من به عنوان جمهوری خواه که خوب است. من قصد دارم به تغییر ذهن مردم است.”

والدز به ریاست دولت جرم قربانیان غرامت هیئت مدیره و نه سال و توصیف مبارزات انتخاباتی خود را به عنوان قربانی و بازمانده محور محور “اخلاقی محاکمه,” او گفت:. او در حال حاضر یک ویژه دادستان در شهرستان ویاندوت برخی از 30 مایلی شرق لارنس, دست زدن به سطح بالا جنایات از جمله تشدید باتری و اقدام به قتل است. والدز نیز در خدمت از سال 2013 تا 2018 در شهرستان داگلاس CASA مدیره آن منصوب طرفداران به نمایندگی از آزار یا غفلت از کودکان در دادگاه.

“این فقط یک کمی بیش از حد دیر شده,” او گفت: از برانسون اصلاحات. “بسیاری از بازماندگان صدمه شده اند توسط آقای برانسون.” اعتماد به نفس عمومی در برانسون او اضافه شده است خورده شده در طول زمان به عنوان موارد انباشته اند و محاکمه کشیدن.

در Overstreet مورد والدز فکر می کند او کمی بیش از حد رادیکال. “شما نمی خواهید این جامعه به عفو جامعه یا که در آن مردم می آیند و می توانید دور با ارتکاب جنایات” والدز گفت. “من نمی خواهم آن را به تبدیل شدن به یک سیاتل و پورتلند, که در آن وجود دارد فقط هرج و مرج کامل. و من فکر می کنم این چیزی است که شما با کوپر Overstreet چپ مرتب کردن بر اساس راه-سمت چپ پیشرفت.”

او همچنین توضیح داده Overstreet و رئیس سابق خود سارا Swain که زد برای دادستان کل در سال 2018 به عنوان “پلیس متنفر.”

Overstreet به نام والدز کلمات “رمزی.” “که مورد استفاده بسیاری توسط آبی زندگی می کند, ماده جمعیت برای منحرف کردن اذهان از مسائل است که ما در اجرای قانون در این کشور” Overstreet گفت. “من فکر می کنم که وجود دارد بسیار ارزشمند نقش برای تظاهرات در جامعه ما است. و که وجود دارد بسیاری از مردم که در حال تلاش و احساس بسیار عصبانی و بسیار بی سابقه در کشور ما در حال حاضر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>