قانونگذاران نذر به فشار برای یک ایالت ممنوعیت رو به پایین داری از کودکان در ایالت ایلینوی مدارس با وجود واژگونی


این تحقیقات همکاری بین ProPublica ایلینوی و شیکاگو تریبون.

ProPublica, ایلینوی, غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت به روز رسانی هفتگی در مورد کار ما است.

قانونگذاران دولت روز دوشنبه گفت که آنها را با فشار به صورت یک قانون به ممنوعیت رو به پایین داری از کودکان در ایالت ایلینوی مدارس پس از یادگیری است که مقامات آموزش و پرورش تا به حال معکوس مواضع خود و تصمیم به اجازه می دهد بحث عمل است.

قانونگذاران پاسخ آمد پس از شیکاگو تریبون و ProPublica ایلینوی گزارش روز دوشنبه که Illinois State Board of Education تحت فشار توسط تعداد کمی از مدارس که به طور منظم با استفاده از مستعد داری بی سر و صدا تصمیم به اجازه می دهد این روش تا ژوئیه سال 2021 با این امید که آن را از رده خارج.

“مستعد محدودیت حمل و جدی ترین خطر برای دانش آموزان و غیر قابل قبول هستند. هنگامی که دانش آموزان به مدرسه بازگشت و پس از اقامت در خانه سفارش آنها باید قرار داده نمی شود در یک وضعیت که در آن ابتدایی ترین کرامت محروم شود می تواند دور” سناتور. ان Gillespie یک دموکرات از ارتفاعات آرلینگتون در بیانیه ای گفت.

گیلیسپی و تشکر. Jonathan Carroll یک دموکرات از Northbrook, معرفی قانون در سنا و مجلس در پاییز گذشته که بان کی مون جدا وقفه و محدود کردن استفاده از محدودیت فیزیکی در مدارس پس از یک ProPublica, ایلینوی-تریبون تحقیقات “اتاق آرام,” نازل گسترده سوء استفاده از هر دو. صورتحساب خود را به عنوان واصل, نه به طور مستقیم آدرس مستعد داری.

بیش از 30 متحده در حال حاضر ممنوعیت مستعد محدودیت. ISBE بود در اصل رای به ممنوعیت عمل اما این سازمان پس از آن اکراه “مذاکره” با قانونگذاری قانون کمیته اجازه می دهد تا مستعد محدودیت برای یک سال یک سخنگوی گفت.

prone
مستعد و یا رو به پایین, محدودیت begin مانند طاقباز محدودیت. کارکنان و سپس به نوبه خود دانش آموز بر روی خود را جلو و امن بازوها و پاهای خود را. کارگران گفت: برای جلوگیری از اعمال فشار بر دانش آموز است که می تواند مانع از تنفس. (Jemal R. Brinson/شیکاگو تریبون)

این قوانین همچنین محدود کردن دلایل مدارس می توانند با استفاده از جدا وقفه نیاز مدارس برای هشدار به دولت در هر زمان آن را با استفاده از انزوا و یا خویشتنداری و قطعنامه های بیشتر آموزش سالانه برای کارگران است. مستعد و خوابیده به پشت یا رو به بالا کف محدودیت می تواند استفاده شود تنها در شرایط باریک و با کارکنان اضافی را نقد کنید.

ISBE سخنگوی جکی ماتیوز روز دوشنبه گفت که آژانس تحت فشار اجازه می دهد تا مستعد به دلیل محدودیت قانونی قانون کمیته گفته بود: این امر به طور جدی در نظر گرفتن عدم پذیرش قوانین جدید در غیر این صورت.

“هفته بعد از گفتگو روشن شد که این ممکن نخواهد بود به حرکت به جلو با ممنوعیت استفاده از مستعد داری از طریق قانون در این زمان” ماتیوز گفت: در پاسخ به سوال در مورد اینکه چرا ISBE تغییر دوره.

“ISBE به طور کامل حمایت از تصویب قانون منع مستعد داری” ماتیوز گفت.

کمیته مشترک در قوانین اداری که نظرات جدید و قوانین موجود به پیشنهاد دولت رای دادند و در هفته گذشته در قوانین جدید.

از 149 نظرات ارسال شده برای ISBE برای حمایت مستعد داری بیش از 60% در آمد از افراد همسو با گام های غول پیکر و یا با marklund روز مدرسه دو مدارس خصوصی که در خدمت دانش آموزان مبتلا به اوتیسم. آنها گفت: در عین حال موثر برای دانش آموزانی که مشکل تنظیم احساسات خود و بی خطر است هنگامی که به درستی انجام شود.

از روسای کمیته Rep. کیت چرخ شمالی شفق قطبی جمهوریخواه گفت که او در بر داشت درخواست از دو مدرسه به طور معقول و منطقی داده شده به چالش کشیدن دانش آموزان در آنها ثبت نام. هر دو مدارس در منطقه خود.

خانه رهبر جمهوریخواهان جیم Durkin غربی چشمه است که در مراحل مشورتی هیئت مدیره. Durkin است رئیس ستاد خواسته است که در گام های غول پیکر’ زبان مورد نظر برای قوانین حاکم بر انزوا و محدودیت توان به ISBE و قانونی حکومت-کمیته ساخت و آن را با توجه به یک ایمیل به دست آمده از طریق یک-درخواست سوابق.

ویلر گفت: او را نه دفاع از مستعد داری به عنوان یک عمل اما نگران است که آیا قوانین و قانون در نظر دانش آموزان بیشتر به چالش کشیدن رفتار است.

“اگر ما به دنبال از طریق و قصد اولیه از ممنوعیت مستعد داری, پس از آن چه ما انتظار دارند انجام دهید برای کمک به این دانش آموزان و از همه مهمتر کارکنان که کمک به این دانشجویان است؟” ویلر پرسید.

Durkin نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

کارول گفت: او نا امید شده بود که “منافع خاص را دستکاری این فرایند” برای حفظ مستعد محدودیت در مدارس حتی اگر اجماع در میان معلولیت طرفداران و بسیاری از مربیان بود که آن را باید ممنوع شود.

“ما در حال تلاش برای یک سوزن موضوع اینجا است که بر اساس علم بر اساس اجماع پزشکی جوامع و این ناراحت کننده زمانی که سیاست در راه” گیلیسپی در مصاحبه ای گفت:.

“اتاق آرام” تحقیقات نشان داده است که تعداد کمی از مدارس دولتی با استفاده از کف محدودیت اما کسانی که با استفاده از موانع به طور منظم: در حدود دو دوجین از مناطق استفاده می شود مستعد و خوابیده به پشت خودداری حدود 1800 بار در 15 ماه دوره قرار گرفت.

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>