“بی قانون” برنده Al Nakkula جایزه پلیس گزارش

Anchorage Daily News خبرنگار Kyle هاپکینز برنده Al Nakkula جایزه پلیس گزارش کنند. او مفتخر شد تحقیقات خود را “یاغی” یک پروژه از Marketplace, محلی, گزارش, شبکه, که, کشف یک بحران تجاوز جنسی در مناطق روستایی آلاسکا و چگونه آن را توسط مرکب عمیقی عدم امنیت عمومی خدمات.

سری اول داستان بر اساس بیش از 750 سوابق درخواست ها و مصاحبه داشت که یکی در سه آلاسکا جوامع بدون اجرای قانون محلی از هر نوع. این نیز در میان آسیب پذیرترین جوامع در ایالات متحده آمریکا با بالاترین نرخ تجاوز جنسی و خودکشی و خشونت خانگی. سری نیز یافت می شود که ده ها تن از آلاسکا جوامع از جان گذشته برای پلیس از هر نوع استخدام افسران به جرم و جنایت خشونت حمله و جرائم دیگر که آنها را فاقد شرایط لازم برای کار در اجرای قانون و یا حتی به عنوان ماموران امنیتی در هر نقطه دیگری در کشور است. تاثیر داستان چشمگیر بود با ملموس اقدامات انجام شده برای مقابله با بحران. پس از ایالات متحده دادستان کل ویلیام بر اعلام مشکلات شناسایی شده در داستان ما به یک امنیت عمومی بحران وزارت دادگستری ایالات متحده متعهد بیش از $52 میلیون دلار برای ارائه به ماموران امنیت عمومی آموزش و زیرساخت ها در آلاسکا روستاها. ایالات متحده دفتر دادستان اعلام آن اضافه خواهد شد روستایی دادستان و رژیم صهیونیستی است. مایک Dunleavy اعلام کرد قصد دارد به استخدام 15 اضافی روستایی آلاسکا troopers — افزایش تعداد دولت مأموران اجرای قانون بر اساس به طور مستقیم در روستاها و 40 درصد در سال 2020 است. علاوه بر این پلیس آلاسکا استانداردهای شورای اسلامی پیشنهاد کرده است که با تغییر دولت قوانین و مقررات حاکم بر استخدام و غربالگری از ایجاد کرد افسران پلیس.

اخبار روزانه’ لورن هولمز لایحه راث مارک لستر دیوید alaska online, Alex Demarban میشل Theriault و تس ویلیامز و همچنین ProPublica چارلز Ornstein, Adriana گالاردو, Beena Raghavendran و نادیا Sussman نیز به این سری.

Co-اسپانسر شده از طرف دانشگاه کلرادو دانشکده رسانه, ارتباطات و اطلاعات و دنور مطبوعات باشگاه Al Nakkula جایزه به رسمیت می شناسد یک خبرنگار و یا تیم برای موفقیت برجسته در پلیس گزارش کنند. اطلاعات بیشتر در مورد این جایزه در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>