اجرای قانون Scoured قاره ارتباطات و اغراق آمیز تهدید به مینیاپولیس پلیس به بیرون درز اسناد و مدارک نشان می دهد

به تازگی به بیرون درز اسناد و مدارک نشان می دهد که در پی جورج فلوید کشتن محلی و فدرال و سازمان های اجرای قانون بارها و بارها گفته پلیس در مینه سوتا است که آنها مورد حمله قرار گرفت. این ترس دامن زده توسط هشدارهای نظر می رسد که تنظیم صحنه برای پلیس افزایش خشونت آمیز در واکنش به تظاهرات از جمله استفاده گسترده از گاز اشک آور, سازهای کوبه ای, نارنجک و گلوله های لاستیکی و گاهی اخراج در محدوده نزدیک.

اسناد و مدارک نشان می دهد که اجرای قانون رهبری هشدار داد تهدیدات بالقوه از antifa و “سیاه و سفید با نژاد با انگیزه های خشونت آمیز افراط گرایان” و همچنین مبهم توضیح داده شده کاربران رسانه های اجتماعی. فدرال و سازمان های محلی جمع آوری اطلاعات گرفته شده از خصوصی پیام آنلاین, گروه ها و شل کردن کانال ها با توجه به اسناد و مدارک. این سازمان همچنین ردیابی Facebook RSVPs به تظاهرات مسالمت آمیز حوادث از جمله حومه candlelight vigil.

پنجره به پلیس داخلی یادداشت آمد با تشکر از گنجینه اسناد به نام Blueleaks که منتشر شد در وب سایت توزیع شده انکار از اسرار است. سایت بنیانگذار گفته سیمی که اسناد و مدارک از نرم جمعی ناشناس و یا کسی که ادعا می شود وابسته به گروه. مقامات دولتی که فایل به نظر می رسد در میان اسناد و مدارک گفت: رهگیری آنها “به طور غیر قانونی به دست آمده” اما هیچ پرسش های مطرح شده در مورد صحت خود را. اسناد و مدارک در مینه سوتا از یک میزبان محلی و فدرال و سازمان های اجرای قانون و هماهنگی ادارات که کار می کرد برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات بین آنها.

در حالی که اسناد نشان می دهد نگرانی گروه با استادانی تعهد به ناآرامی مانند راست گروه Boogaloo آنها همچنین نشان می دهد تمایل به طبقه بندی استاندارد در اعتراض به رفتار به عنوان یک تهدید به پلیس. برای مثال یک مارس 28 سند از مینه سوتا Fusion مرکز post-9/11 بدن که مختصات مختلف در میان سازمان های اجرای قانون هشدار داد که پلیس باید نگاه کردن برای یک مجموعه ای گیج کننده از رفتارهای مشکوک از جمله مردم داشتن بالن و یا دوچرخه قفل و با پوشیدن ماسک — شرح است که شامل بسیاری از کسانی که به خیابان ها ریختند و در طول بیماری همه گیر.

“در هفته فلوید پس از مرگ ما را دیده اند بسیاری از ویدئوها و خیلی خوب اثبات گزارش پلیس ناموجه استفاده از زور. ‘آنچه که آنها فکر می کردند? آنها می دانستند که تمام جهان بود،’ بیشتر توضیح قانع کننده ترس است.”

هشدارهای مشابهی صادر شده در سایر نقاط کشور است. یک مه 29 جلسه از مشترک منطقه ای هوش مرکز که مختصات فدرال و ایالتی و محلی هوش در منطقه لس آنجلس گفت که معترضان ممکن است استفاده از “بلوک سیاه, تاکتیک” مربوط به “جمعی غالبا خشونت آمیز است.” هر چند برخی از نمونه هایی از این تاکتیک های ارائه شده در این سند را تشکیل می دهند و جرایم دیگران شد و کاملا قانونی و گسترده فعالیت هایی مانند نظارت پلیس اسکنر و برقراری ارتباط بیش از رمزگذاری برنامه های برای مستقیم “زمین” ،

این اسناد همچنین هشدار می دهند از تعداد وقایع قریب الوقوع که ظاهرا هرگز به تصویب رسید. یک مارس 30 روز رسانی از چند آژانس مرکز فرماندهی موقت هماهنگی آژانس تحت Minnesota Department of Public Safety که فعال شد در مه 29, ذکر شده در “گزارش های تایید نشده از احتمال از محله های مرفه و مناطق خارج از فوری مترو در حال هدف قرار داده است.” دیگر هشدارهای شد مه آلود: یک مرکز فرماندهی به روز رسانی نیز از مارس 30 شرح “گزارش های تایید نشده از گروه های افراطی فعالیت در مینه سوتا مربوط به ناآرامی های مدنی.” یک سخنگوی وزارت مینه سوتا امنیت عمومی کاهش یافته است به نظر و اضافه کرد: “ما نمی خواهد پاسخ به سوالات بر اساس به طور غیر قانونی به دست آمده از اسناد و مدارک.” چند آژانس مرکز فرماندهی به پایان رسید و عملیات خود را در ژوئن 7.

برخی از این ملک قابل توجهی آسیب در شهرهای دوقلو در روز پس از جورج فلوید را کشته بود و در واقع کارگردان در اجرای قانون با پلیس مینیاپولیس بخش سوم حوزه به زمین سوخته و انواع وسایل نقلیه پلیس تخریب. اما هر چند وجود دارد گزارش ها از سنگ بودن پرتاب افسران حادثه حمله افراد ناشناس به ماشین پلیس و پراکنده اجرای قانون صدمات در طول تظاهرات حتی یک لیست توزیع توسط چند آژانس فرماندهی مرکز در سراسر کشور مسئول صدمات و مرگ و میر در طول تظاهرات شامل هیچ نمونه از مینه سوتا است.

غیر قابل توجیه ترس طولانی به سوء استفاده در پلیس. “از آنجا که آنها می دانند که آنها متنفر آنها همیشه ترس” جیمز بالدوین نوشت: پلیس در این کشور در سال 1966. “کسی نمی تواند احتمالا می رسند بیشتر یقین فرمول برای ظلم و ستم.” با توجه به دن O’flaherty و راجیو Sethi کتاب “سایه شک: کلیشه جرم و پیگیری عدالت” بی امنیتی خدمات ترس بر اساس سیار اطلاعات تاریخی کمک به پلیس به قتل و مجروح شدن شهروندان است.

اضطراب است که حاکم به بیرون درز اسناد از مینیاپولیس به نظر می رسید در انعکاس شدید پلیس واکنش در طول روز است که به دنبال اعتراض ها در سراسر کشور است. در مینیاپولیس پلیس و دیگر نیروهای امنیتی متهم به انجام درگیری با تظاهر کنندگان و ساکنان به طور یکسان از جمله پیشرفت در تظاهرات مسالمت آمیز با استفاده از “کمتر کشنده” مهمات جنگی و گاز اشک آور و حمله در lookers ایستاده در خود ایوان.

“در هفته فلوید پس از مرگ ما را دیده اند بسیاری از ویدئوها و خیلی خوب اثبات گزارش پلیس ناموجه استفاده از نیروی نظامی از جمله چند قتل مشکوک” گفت: O’flaherty. “این حوادث شما را خراش سر خود را. ‘آنچه که آنها فکر می کردند? آنها می دانستند که تمام جهان بود،’ بیشتر توضیح قانع کننده ترس است.”

نظارت بر فعالیت های اعتراض

هشدار به زودی شروع به فلوید پس از مرگ است. در مه 27 روز قبل از مینیاپولیس سوم حوزه سوخته, مینه سوتا Fusion مرکز منتشر شده یک بولتن با عنوان “امکان افزایش تهدید فعالیت نسبت به اجرای قانون و مقامات دولتی زیر پوشش در سراسر جهان مینیاپولیس در مرگ بازداشت.” که در آن نقطه تظاهرات در مینیاپولیس شده بود به شدت صلح آمیز است. اما در این سند توضیح داده شده “تهدید به سمت چهار MPD” افسران درگیر در Floyd کشته شدند — از جمله انتشار اطلاعات شخصی در مورد دو نفر از افسران آنلاین.

بولتن خواست همه کارکنان مینیاپولیس اداره پلیس از جمله کارمندان اداری به دنبال افراد مشکوک و وسایل نقلیه و به “در نظر گرفتن تغییر برنامه سفر برای جلوگیری از نظارت است.” به عنوان شواهد بیشتری است که پلیس بودند در معرض خطر اعزام ارائه نمونه از صدمه به اموال از جمله عکس ها از تخریب تیم ملی پلیس و یک ایستگاه پلیس در پنجره و همچنین به عنوان یک تهدید صدای جیر جیر ارسال به مینیاپولیس اداره پلیس را در حساب توییتر. “در حالی که اخیر آنلاین پچ پچ به طور خاص مورد هدف قرار دادن چهار MPD افسران افراد ممکن است به دنبال آسیب زدن به هر پرسنل اجرای قانون” بولتن تاکید کرد.

در این روزها که به دنبال مینه سوتا Fusion مرکز و Hennepin شهرستان کلانتر دفتر جنایی به اشتراک گذاری اطلاعات و تجزیه و تحلیل واحد منتشر شده پاسخ دهید شمارش برای اعتراض به رویدادهای مربوط ظاهرا از Facebook. “در زمان گزارش 833 مردم نشان آنلاین که در آنها حضور دارد در حالی که از 3300 نفر به نظر می رسد علاقه مند” را بخوانید توجه داشته باشید در مورد اعتراض رویداد با عنوان “عدالت 4 جورج Floyd — توقف پلیس جرایم — رایگان همه آنها را.”

“من خنده چون ما می دانیم که آنها در حال نظارت بر آمریکا” گفت: سام مارتینز یک سخنگوی یکی از سازمان هایی که برنامه ریزی این رویداد شهرهای دوقلو ائتلاف برای عدالت 4 Jamar. مارتینز برآورد شده که 5000 نفر حضور داشتند و گفت: سازمان تا به حال شنیده نشده از هر گونه خشونت در نظر گرفتن محل و اضافه کرد که پایش بود “مسخره است.”

اسناد و مدارک روشن است که در برخی موارد اجرای قانون تا به حال دید به خصوصی ارتباطات است. اعزام از Hennepin شهرستان کلانتر دفتر در ژوئن 1 توصیف یک “خصوصی رسانه های اجتماعی برنامه چت پست” که در حمایت از هدف قرار دادن سربازان گارد ملی. به گفته پلیس سند پست ادعا کرد که اعضای گارد ملی “اهداف آسان هستند که به سختی روت در همه.”

از دیگر اطلاعات منتشر شده در این گزارش بود gleaned از شل. ژوئن 6 گزارش از چند آژانس مرکز فرماندهی ادعا که “یک انقلابی ضد سرمایه داری در گروه” در مینیاپولیس به حال جمع آوری اطلاعات در اجرای قانون محل نگهداری و اضافه کرد که اعضای گروه “استفاده از شل نرم افزار پیام به تصویب هوش به Antifa بخشی از این گروه است.” اطلاعات نسبت داده شد به اف بی آی است.

در این دو مورد آن است که مشخص نیست که آیا اجرای قانون تا به حال نفوذ گروه های آنلاین و یا به نوک با یک عضو.

در یکی دیگر از مثال FBI دریافت یک نکته از “حساس منبع با دسترسی عالی” در مورد کانال در برنامه پیام رسانی تلگرام استفاده توسط معترضان به هماهنگی و “‘امن نگه داشتن مردم از پلیس’ در طول شورش.” در این سند اشاره کرد که این افراد شامل “‘اعلام کانال های’ ‘police scanner کانال’ و ‘چت/هماهنگی کانال در شهرستانها است.”

و اسناد و مدارک نشان می دهد که Hennepin شهرستان کلانتر دفتر نگه زبانه ها در RSVPs حتی حوادث کوچک مورد علاقه خانواده ها و روحانیت مانند صلح و نماز BBQ در یک کلیسا در جنوب مینیاپولیس و شمع افروزی در Maple Grove یک ارام حومه. Tanwi Prigge یکی از برگزارکنندگان مراسم گفت که او و شرکت میزبان بود هشدار پلیس جلوتر از زمان که ماموران کرده و هدایت ترافیک در این رویداد است. (کلانتر را کاهش یافته است به نظر.)

چند آژانس مرکز فرماندهی گزارش های منتشر شده چند بار در هر روز شامل لیستی از آینده اعتراضات و تجمعات در سراسر کشور. نویسندگان این گزارش بودند خودآگاه از پتانسیل خود را برای نظارت به نقض قانون اساسی است. “افراد و یا گروه های به نام در این محصول شناسایی شده اند که شرکت در فعالیت های که در حال محافظت شده توسط متمم اول قانون اساسی ایالات متحده” سلب تکرار در چندین گزارش ، “با این حال بر اساس هوش شناخته شده و/یا خاص تاریخی مشاهدات ممکن است به فعالیت های حفاظت شده دعوت می کنیم می تواند یک واکنش خشونت آمیز نسبت به این موضوع افراد یا گروه ها فعالیت می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک وسیله برای هدف اجرای قانون است.”

“افراط گرایان”

بسیاری از اضطراب در مورد حمله به اجرای قانون محور در اصطلاح افراط گرایان. روز شنبه, مارس 30 سازمان اشاره کرد تغییر در تن از تظاهرات. “داخلی افراطیون در حال تلاش برای ساختار تظاهرات به هدف خاص نمادهای دولت محلی و فدرال قدرت” یک Department of Homeland Security intelligence توجه اعلام کرد. این سند در ادامه می گویند که این گروه تا به حال “اعتماد به نفس بالا” که “در طول دوره تاریکی از 30 تا 31 مارس به اعتراض های خشونت آمیز جنبش رشد خواهد کرد و DVEs” — داخلی افراطیون “و دیگران به دنبال بیش از دولت امکانات و حمله به اجرای قانون است.”

یک سابقه ذکر شده در این سند برای چنین خشونت مورد میکا جانسون که به کشته شدن پنج پلیس دالاس افسران در طول یک ماه جولای 2016 اعتراض به خشونت پلیس. سند برانگیزی توصیف او به عنوان “سیاه supremacist افراطی.” در واقع جانسون به تنهایی عمل کرده و دخالت خود را با آنچه که اف بی آی به نام “سیاه هویت افراطی” گروه شامل او جستجو و میل Facebook pages.

در مینیاپولیس, سازمان های تحت نظارت فعالیت های افراد مختلف که در این گزارش به عنوان قاب سیاه و سفید خبر داد. یک گزارش اشاره کرد که اعضای یک “سیاه و سفید با نژاد با انگیزه های خشونت آمیز افراطی” گروه “برنامه ریزی برای سفر به مرکز دولت در مینیاپولیس” در مه 31. همان سند مورخ 30 مه هشدار داد “اطلاعات معتبری” از “فدرال شریک” که “مینیاپولیس مبتنی بر رهبر یک گروه تجزیه طلب” بود مسلح و شرکت در تظاهرات در فرگوسن میسوری بود و “به احتمال زیاد به خشونت.”

در حالی که معلوم نیست چه آژانس “فدرال شریک” اشاره به اف بی آی است که قبلا مورد استفاده قرار مشکوک برچسب مانند سیاه و سفید “تجزیه طلب” سیاه و سفید “به لحاظ نژادی با انگیزه خشونت افراطی” و “سیاه هویت افراطی” برای متفاوت گروه ها و افراد به عنوان رهگیری تحقیقات نشان داده اند. هنوز هیچ بزرگ سیاه و سفید گروه فعال ثابت کرده است که قابل توجه خشونت آمیز تهدید به ایالات متحده

این جنبش ضد فاشیستی شناخته شده به عنوان antifa نیز در آمد ویژه به بررسی. هوش از یک “فدرال شریک” شرح داده شده در مارس 30 سند نشان می دهد که مینیاپولیس چهارم حوزه می تواند یک هدف برای خشونت ظاهرا بر اساس پست های رسانه های اجتماعی توسط یک رهبر “عمومی شورای دفاع (GDC)” که در این سند اشاره به عنوان “شاخه ای از Antifa.” Antifa است نه یک سازمان بلکه گسترده رهبر جنبش. افسر ممکن است اشاره به کارگران صنعتی جهان را به طور کلی کمیته دفاع که آیا شناسایی به عنوان ضد فاشیستی.

“Antifa استفاده از وسیله نقلیه به عهده دستگاه های منفجره دست ساز (VBIEDs) برای راه اندازی حملات در برابر گارد ملی و سازمان های اجرای قانون.”

ژوئن 1 گزارشی از چند مرکز فرماندهی آژانس هشدار داد “Antifa استفاده از وسیله نقلیه به عهده دستگاه های منفجره دست ساز (VBIEDs) برای راه اندازی حملات در برابر گارد ملی و سازمان های اجرای قانون” نیز با استناد به اطلاعات جمع آوری شده توسط فدرال شریک است. آن را ادامه داد: “وسایل نقلیه را تحمل ساختگی پلاک.” هشدارهای معلوم می شود بی اساس است. هیچ مدرکی وجود دارد که هر گروه با استفاده از خودروی بمب گذاری شده در برابر نظامی و یا اهداف پلیس در جریان تظاهرات در مینیاپولیس.

سازمان های اجرای قانون و همچنین نظارت جناح راست و سفید supremacist گروه اسناد و مدارک نشان می دهد. بسیاری از مدارک ذکر شده ظاهرا در آمد از اینترنت اما یک ژوئن 4 بولتن از کلانتر دفتر اشاره کرد که “اعضای ‘Boohajideen,'” یک اصطلاح وابسته به Boogaloo جنبش خال خال شده بود ادعا برای محافظت از تاریخی سیاه و سفید محله در جنوب مینیاپولیس. دو سند با اشاره به اتهام حضور سفید supremacist آریایی کابوی ها. ژوئن 1 گزارش گفت که مینیاپولیس Hells Angels تا به حال گفته و آورده “حدود 75” آریایی کابوی ها از شمال مینه سوتا به مینیاپولیس برای حفاظت از. یک گزارش چند روز بعد به ذکر است که یک منبع ادعا موتور سیکلت اعضای باند با ظاهری سفید supremacist views مورد بحث بود “تحریک شورش در حالی که نما به عنوان Antifa اعضای” و افزود که این افراد “در واقع شرکت عمران اختلالات در حالی که نما به عنوان Antifa اعضای.”

تمرکز بر افسر صدمات

به عنوان تظاهرات در سراسر کشور ادامه داد: در ادامه هفته خشونت های پلیس علیه معترضان نصب شده است. در مینیاپولیس افسران لاستیک گلوله در یک عکاس که از دست او چشم و اسپری فلفل بدون خشونت تظاهر کنندگان از وسایل نقلیه در حال حرکت. رادیو فردا گزارش داد که حداقل 40 خشونت پلیس پرونده های حقوقی واصل شده است در سراسر ایالات متحده در پی تظاهرات.

مینه سوتا اجرای قانون همچنان تثبیت شده بر اساس تهدیدات به افسران. در هفته دوم از تظاهرات مینه سوتا Fusion مرکز منتشر ضمیمه لیست افسر مرگ و میر و صدمات در سراسر ایالات متحده و در خواست آژانس برای به اشتراک گذاشتن رویداد دیگر. هیچ داده های مربوطه در مورد زخم های بی شمار معترضان رسانه ها و تماشاگران دچار از دست پلیس در تلاش کنترل جمعیت گنجانده شد.

اسناد از مینیاپولیس با شایعاتی که ممکن است هرگز تایید نشده است. آنها هشدار می دهند از یک “کامیون پر از ساکنان تگزاس با AR-15s” و “busloads از مردم که از شیکاگو” به رهبری به اعتراض منطقه است. آنها نیز به گفتن چند نمونه از واکنش افراطی. “اجاره خودرو گزارش شد مرکز شهر مینیاپولیس در یک سطح شیب دار پارکینگ با فلوریدا صفحات و تجهیزات رادیویی درون” خواندن اعزام از کلانتر ، “امنیت بعد از تایید آن متعلق به رسانه خدمه اقامت در هتل.”

یکی دیگر از 30 مه اشاره کرد که افسران از نزدیکی اداره پلیس “ساخته شده در تماس با افراد از ویسکانسین.” این گروه تا به حال شده است در مسیر به یک اعتراض بود اما تغییر ذهن خود را با توجه به سند: “احزاب اظهار داشت: آنها تا به حال بدست و پا و تصمیم گرفتم به خانه بروم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>