لورا درن در مراسم اسکار از سال: عکس

لورا درن نامزد دریافت جایزه برای بهترین بازیگر نقش مکمل زن در 92 سالانه جوایز اسکار اما او اسکار تجربه آغاز شده بسیار زودتر پس از حضور در اولین مراسم در فقط 7 سال است.

53 ساله بازیگر که دختر بازیگران بروس درن و Diane Laddباز به Vanity Fair در مورد رفتن به اسکار با مادر او در سال 1975. Ladd, 84 شد, نامزد دریافت جایزه برای بهترین بازیگر نقش مکمل زن برای نقش او را در فیلم Alice doesn’t Live Here Anymore.

“من به یاد داشته باشید این که ترسناک و طاقت فرسا” لورا گفت: خروجی در یک مصاحبه منتشر شده در جمعه, فوریه 7. “من همچنین به یاد داشته باشید مادر من احساس افتخار از خودش و دوست داشتن او کار … و من به یاد داشته باشید هر آنچه که من انجام وقتی که من میشی, من می خواهم به واقعا عاشق کارم هستم و احساس افتخار از آن است. من هرگز فراموش شده است.”

بازیگر زن را برای به دست آوردن او را نامزد جایزه اسکار برای بهترین بازیگر نقش مکمل زن در درهم و برهم رز (1992) بهترین بازیگر نقش مکمل زن در وحشی (2015) و بهترین بازیگر نقش مکمل زن برای ازدواج داستان (2019).

لورا نقش به عنوان سخت وکیل طلاق نورا Fanshaw در ازدواج داستان در حال حاضر با توجه به او یک جارو تمیز از سال 2020 جوایز فصل را با برنده در گلدن گلوب, خم شدن جوایز بفتا.

این کمی بزرگ نهفته ستاره گفت: ما هفتگی در ماه ژانویه که او معتقد است این فیلم — که همچنین costars آدم راننده و اسکارلت جوهانسون — دریافت کرده است critical acclaim چرا که این یک داستان جهانی.

“من فکر می کنم این فوق العاده relatable داستان هم از آنجا که بسیاری از ما شده اند از طریق شکستگی شده اند و حتی از طریق طلاق” لورا توضیح داد. “اما من فکر می کنم آن را واقعا صحبت می کند به چیزی بیشتر جهانی است که در مورد بخش عمومی و تلاش برای پیدا کردن جامعه و این که آیا شما coparents و یا آن را به ما, شما می دانید در جهان است.”

این زنان کمی ستاره گفت: تنوع در ماه ژانویه که این فیلم قطعا با طنین انداز و اعتراف او گریه: “نیم ساعت” زمانی که او برای اولین بار جزئیات اسکریپت.

“همه ما می دانیم که درد دوست داشتن کسی بسیار و آنها به شما صدمه دیده است بسیار” لورا گفت. “این که آیا آن را در زندگی واقعی و یا شما تا به حال یک رویا که در آن شما آنها را بکشند و یا ضرب و شتم تلخه از آنها. وحشت از عشق آنقدر عمیق است که شما احساس می کنید که نفرت از دل شکستگی است.”

در پایین حرکت به دوباره لورا اسکار فرش قرمز به نظر می رسد در طول سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>