تاریخ و زمان آخرین مرد ایستاده است Tim Allen سهام فصل 9, امید, ایده هایی برای مایک باکستر


Last Man Standing Tim Allen Nancy Travis
نانسی تراویس و تیم آلن در تاریخ و زمان آخرین مرد ایستاده است. فاکس

باقی مانده امیدوار. فصل 8 از تاریخ و زمان آخرین مرد ایستاده بود مجبور به قرار دادن قبل از فیلمبرداری آن در آخر مجبور مارس 30 قسمت یکی مانده به آخر به عنوان آخرین قسمت از این فصل است. اما ستاره Tim Allen امیدوار است که نشان می دهد خواهد بود تمدید برای یک فصل نهم — که اصلی آخر می تواند در خدمت به عنوان برتر.

“من فکر می کنم این امر می تواند فوق العاده به عنوان یک برتر” کمدین, 66 گفت: ما هفته به طور انحصاری است. “شما می خواهم صرفه جویی در آن ما می تواند انجام برخی از قطعات بیش از تابستان است.”

تاریخ و زمان آخرین مرد ایستاده پخش ABC برای شش فصل به فصل قبل از گرفتن لغو شد. فاکس و سپس آن را برداشت و برای فصول 7 و 8 — و آلن می گوید آنها شده است صحبت کردن در مورد چگونه فصل 9 را نگاه کنید.

“ما برنامه ریزی برای آینده, اما این است که بسیار غیر معمول شرایط. استودیو ها بسته است. وجود دارد هیچ خلبانان ضربه بودن که من می دانم. من نمی دانم آنچه آنها در حال رفتن به انجام, من نمی دانم که چگونه آنها در حال رفتن به عقب بر گردیم تا” داستان اسباب بازی ستاره گفت. “اما آنها را به آمده تا با برخی از مرتب کردن بر اساس از محتوا است. خبر خوب برای کهنه نشان می دهد آن است که ما در حال حاضر در حال راه اندازی است. سوال بزرگ این است که ” آیا اوت کار می کند؟’ بهترین حدس من خواهد بود بله شما احتمالا می تواند انجام دهد نشان می دهد — شاید نه مخاطبان زندگی می کنند اما نشان می دهد.”

Last Man Standing Tim Allen Kaitlyn Dever
Tim Allen and Kaitlyn Dever در تاریخ و زمان آخرین مرد ایستاده است. فاکس

آلن همچنین اضافه کرد که شخصیت او مایک باکستر هنوز هم چیزهای زیادی برای کشف — روابط با برادر و پدر همسر خود باد دوم در زندگی حرفه ای و آشنا شدن با خانواده گسترده خود را.

به علاوه او هیجان زده به امید شیب انگشتان خود را به یک خاک آشنا, چیزی او تسلط در طول هشت فصل از بهبود صفحه اصلی: داشتن پسر.

“من می خواهم برای پیدا کردن آنچه باکستر خواهد بود با یک پسر نوجوان,” او گفت: اشاره به شخصیت و روابط با پسران خود را در قانون است.

صحبت از ’90s طنزهای آلن نیز به طعنه که “همیشه وجود دارد بالقوه” به گذشته خود costars به مهمان ستاره در نشان می دهد. Jonathan Taylor Thomas and Patricia Richardsonکه بازی آلن پسر و همسر در ABC نشان می دهد, مهمان-ستاره دار در دو و سه قسمت از تاریخ و زمان آخرین مرد ایستادهبود. “این همیشه سرگرم کننده است.”

تاریخ و زمان آخرین مرد ایستاده پخش در فاکس پنج شنبه ها در 8 p. m. ET.

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>