لالا کنت ‘غمگین’ به عنوان او لغو شد تاریخ عروسی روش

از دست رفته لحظه ای او را. لالا کنت منعکس شده در بسیاری از سنتی جشن عروسی او از دست رفته پس از به تعویق انداختن آینده او در تب و تاب ازدواج با راندال امت.

“امروز روزی خواهد بود, من می خواهم به رفتن به عروسی ما محل برای شروع prepping و حل و فصل شدن در با مادرم و مادر-در-قانون-بود. من می دانم که مردم آسیب دیده اند و این در بسیار بزرگتر در راه است. من احساس غم امروز اگر چه,” Vanderpump قوانین star, 29 بستری در یک عاطفی Instagram post on دوشنبه, مارس 13. “من تجربه هر چیزی که من باید. Bachelorette, پارتی, دوش عروس. این فقط همه بسیار عجیب و غریب است.”

در حالی که کنت اذعان کرد که برنامه های ویژه ادامه خواهد داد تا در زمان مناسب او توضیح داد که او “قلب شد مجموعه” در برنامه ریزی عروسی تاریخ مارس 18. “من امیدوارم که آن را باران آن روز. سپس به من گفت: “خدا را شکر ما نداشت ازدواج امروز.’ که به من احساس بهتر 😂 🤦 ♀ ️ ♥ ️ ” او به این نتیجه رسیدند.

Lala Kent Gets Emotional as Her Planned Wedding Date Approaches
راندال امت و لالا کنت اریک Charbonneau/شاتر

در “با من سوار” خواننده و امت 48 تایید کرد در ماه مارس که آنها را می توان با قرار دادن خود در مراسم روز نگه دارید به عنوان جهانی COVID-19 بحران بدتر شده است. “ما تصمیم به حرکت تاریخ عروسی ما به ماه ژوئیه با توجه به شرایط ناگوار از آنچه در جریان است” این زن و شوهر نوشت: در بیانیه مشترک به نیویورک پست‘s صفحه شش ، “ما به وضوح متاثر شده این اما برای نهایی ایمنی از خانواده های ما و مهمانان ما را ساخته اند این تصمیم به صبر کنید و ببینید که چگونه همه چیز پیشرفت می کند. ایمنی همیشه ما شماره یک اولویت است.”

قبل از این جفت ارز رسمی اخبار شکست خود را با تاخیر عروسی Jax تیلور گفته که او خواهد بود “همراه آنها به دادگاه” به جای. در حالی که نشسته در ماشین خود را در یک ایستگاه گاز در ماه مارس, the 40-year-old براوو شخصیت ادعا کرد او را دست در دوستان خود را’ پایین کلید مراسم است. “نگران نباش همه هنوز ازدواج” تیلور گفت: در Instagram زنده در آن زمان است.

کنت نیست تنها Vanderpump قوانین ستاره که روز بزرگ بود نهفته شیوع کروناویروس. در ماه مارس Stassi شرودر به شوخی در مورد وضعیت او مقصد عروسی با نامزد کمال کلارک بود که مجموعه ای را در ایتالیا در ماه اکتبر اشاره کرد در توییتر که او را “دف توصیه” برنامه ریزی برای “عروسی که ممکن است وجود ندارد.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de