لیدی گاگا از طریق سال: از آوانگارد پاپ ستاره برنده اسکار

پس از هدف قرار دادن صحنه لیدی گاگا تبدیل به یکی از معروف ترین چهره در تاریخ موسیقی پاپ.

شهر نیویورک بومی منتشر شد اولین واحد “فقط رقص” در آوریل 2008. به عنوان او ادامه داد: به رها کردن یک نمودار-شکوه آمار پس از دیگری از “Bad Romance” به “متولد این راه” به “میلیون دلایل” او به سرعت تبدیل به یک نام خانگی در سراسر جهان تشکر در بخشی به نوآوری آوانگارد لباس.

دل شکسته (نام واقعی Stefani Germanotta) است و پس از منتشر پنج آلبوم علاوه بر موسیقی متن برای یک ستاره متولد شده استکه در آن او ستاره دار در کنار بردلی کوپر. “کم عمق” دونفری از این فیلم به دست آورده نه بار برنده جایزه گرمی یک جایزه اسکار آوردن او در نیمه راه به EGOT وضعیت بیش از یک دهه به زندگی حرفه ای خود را.

“من سخت کار می کرد برای یک مدت زمان طولانی آن را در مورد … برد. آنچه در مورد آن نمی دادن تا” او اعلام کرد در حالی که پذیرش جایزه آکادمی در ماه فوریه 2019. “اگر شما یک رویا مبارزه برای آن است. وجود نظم و انضباط برای شور و شوق. و آن را در مورد چگونه بسیاری از بار شما را رد می کرد و یا شما سقوط و یا شما را مورد ضرب و شتم ، آن را در مورد چگونه بسیاری از زمان شما ایستاده و شجاع هستند و شما در رفتن نگه دارید.”

زمانی که دل شکسته است نه مشغول انجام یا عمل او با استفاده از پلت فرم به آوازی قهرمان برای سلامت روان, حقوق بشر, بدن, مثبت و توانمندسازی زنان.

همیشه در حال تکامل سرگرم کننده اعتبار است موفقیت خود را به او سختکوش ، پدر و جو Germanotta صاحب Joanne Trattoria یک homestyle رستوران ایتالیایی در نیویورک فوقانی سمت غرب; مادر سینتیا Germanotta cofounded Born This Way Foundation با دل شکسته; و برادر ناتالی Germanotta طراحی کرده است بسیاری از این بازیگر لباس. دل شکسته است همچنین گفت که او با الهام از اواخر عمه جوآن Germanotta که در سال 1974 از لوپوس در سن 19.

در پایین حرکت برای دیدن عکس های دل شکسته از طریق سال!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de