لیدی گاگا سهام روز ولنتاین عکاسی از خود با مرد جدید مایکل Polansky

هیچ bad romance اینجا! لیدی گاگا در جشن روز ولنتاین با کمال مایکل Polansky.

“ولنتاین مبارک!!” “متولد این راه” خواننده 33, زیر نویس یک Instagram عکس از خودش cozying تا به Polansky در جمعه 14 فوریه. “‘دخترک معصوم, دوست, دارم ماتیک همه-بیش از من؟’😂#ولنتاین. خوشحال v-روز به تمام هیولا!!! من شما را دوست دارم!!!”

در اوایل این ماه, دل شکسته, نوشته شده یکی دیگر از تصویر با پارکر مدیر عامل گروه که در آن این دو به نظر می رسد به لذت بردن از یک روز در یک قایق. Polansky تا به حال اسلحه خود را پیچیده در اطراف بیکینی چادری برنده جایزه گرمی به عنوان او نشسته در دامان خود.

“ما تا به حال بسیار سرگرم کننده در میامی” دل شکسته که با عنوان AT&T تلویزیون سوپر شنبه شب کنسرت در این شهر نوشت: در کنار این عکس. “عشق به تمام هیولا کمی و طرفداران شما بهترین هستید!”

روز قبل از آن دل شکسته و دانشگاه هاروارد گراد خال خال شد بوسیدن در بالکن هتل در میامی در تاریخ 1 فوریه.

اگر چه زن و شوهر شده اند بسته بندی در PDA به تازگی یک منبع گفت:” ما هفتگی است که آنها نگه داشتن ارتباط خود نور است.

“آنها جدی نیست” خودی گفت. “او را با داشتن سرگرم کننده و دوست دارد توجه, اما او تنها پسر او علاقه مند است. با وجود اشتراک گذاشتن یک عکس از آنها را در Instagram همراه او نبوده است ساخت یک معامله بزرگ در مورد مایکل به دوستان خود.”

اواز یا موسیقی دو نفری بودند که برای اولین بار کشف با هم در لاس وگاس جشن شب سال نو در دسامبر 2019 دو ماه پس از گاگا تقسیم از مهندس صدا دن هورتون.

یک منبع گفت:” ما در آن زمان که “Bad Romance” songstress به پایان رسید خود را سه ماه عاشقانه زیرا او فکر “دن نه به اندازه کافی برای او.”

قبل از رابطه او با Polansky, دل شکسته مشغول بود به آتش شیکاگو ستاره Taylor Kinney از 2015 فوریه تا جولای 2016 و استعداد عامل مسیحی Carino از تابستان 2017 به فوریه 2019.

یک منبع گفت:” ما در ماه دسامبر 2019 که دل شکسته شده است در تماس با Carino “به عنوان دوستان شما.” اما دوم خودی افزود که “Stupid Love” songstress “یک عادت از رفتن به او exes.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>