کایلی Jenner را در پاسخ به کندال NSFW صدای جیر جیر در مورد آشنایی او زندگی

همبستگی خواهر! کایلی Jenner نشان داد Kendall Jenner برخی عشق را از طریق توییتر شرایط چهار شنبه, آوریل 29 بعد از مدل کف پشت در متنفر مورد او عاشق زندگی است.

کندال, 24, اخراج در دیوهایی که به او گرما برای آشنایی های متعدد بازیکنان NBA پس از او کشف شد با Devin بوکر در روز چهارشنبه در حالی که در یک سفر جاده ای به سدنا, آریزونا.

یکی از کاربران شبکههای اجتماعی نوشت: “بازیکنان Nba عبور در اطراف Kendall Jenner” در کنار تصویری از سه مرد به شوخی حول یک دختر کوچک در یک دایره که منجر به یک دوم کاربر به پاسخ “شاید او عبور آنها را در اطراف.”

این زمانی است که Keeping Up With the Kardashians ستاره chimed در با NSFW پاسخ بود که خواهر کوچک او خنده.

“آنها هم مثل من نه در کنترل کامل از جایی که من پرتاب my sweet,” واقعیت تلویزیون ستاره توییتی برگشت در روز چهارشنبه.

کایلی, 22 وزن در طنز آمیز پاسخ نوشته “lmfao صدای جیر جیر از سال است.”

کایلی لوازم آرایشی و بهداشتی بنیانگذار همچنین توییتی و بعد از آن حذف یکی دیگر از پاسخ به کندال zinger نوشتن “عشق یک زن خوب cooch پرتاب.”

Kylie Jenner Reacts to Kendall Jenner’s NBA Tweet
Kendall Jenner, سمت چپ و کایلی Jenner می رسند NBCUniversal گلدن گلوب پارتی بعد از کنسرت در بورلی هیلز کالیفرنیا در 8 ژانویه 2017. غنی خشم/تالار گفتگو/AP/شاتر

چهارشنبه جیر اولین بار نیست کندال است در دفاع از خودش و سابقه آشنایی بازیکنان بسکتبال.

در ماه جولای سال 2019 ستاره اخراج بازگشت هنگامی که یک الگوی رفتاری نشان می دهد که او تا به حال مورخ پنج بازیکن های مختلف از جمله بن Simmons, بلیک گریفین, d’angelo راسل, اردن کلارکسون و کایل Kuzma.

“شروع 5 از بازیکنان NBA, Kendall Jenner مورخ” الگوهای رفتاری خواندن آن شخصیت TV پاسخ داد: “2 از 5 دقیق با تشکر.”

قبل از مرتبط بودن بوکر, 23, که مورخ کایلی سابق بهترین دوست, دوست, دمار از روزگارمان درآورد Jordyn جنگل در گذشته کندال بود با سیمونز 23.

در حالی که قدمت فیلادلفیا 76ers ستاره کندال رفت و در دو تاریخ با جنگل 22 و بوکر — در حالی که زندگی کایلی آلوم هنوز هم در کارداشیان-Jenner دایره درونی.

کالیفرنیا بومی گذشته دیده می شد با سیمونز در ماه فوریه پس از فراخوانی کردن رابطه خود را برای دومین بار در ماه مه سال 2019 و به طور خلاصه به اتصال مجدد. این دو آغاز شده خود را در دوباره خاموش-دوباره عاشقانه در آوریل سال 2018 است.

کندال قبلا مورخ گریفین, 31, شروع در ماه سپتامبر 2017 قبل از تماس آن واریز شده کمتر از یک سال بعد در ماه مارس سال 2018 است.

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>