کایلی Jenner Hairstylist خود گفتگو در مورد چگونه به حذف نوار در ضمیمهها مو در خانه


Glam Squad House Call: Priscilla Valles Tells Us How to Remove Tape-In Hair Extensions
افراد مشهور, hairstylist پریسیلا Valles. حسن نیت ارائه میدهد از SWA آژانس

یال سحر و جادو! افراد مشهور, hairstylist پریسیلا والس کار کرده با هر کس از کایلی Jenner به سلنا گومز, کمک به آنها در رسیدن به طولانی شهوت انگیز قفل از طریق پسوند. در حال حاضر او های راهنمایی با ما چگونه به حذف نوار در پسوند در حالی که در خانه گیر کرده در قرنطینه.

اول, مهم است به یاد داشته باشید که نه همه ضمیمهها مو بهترین برداشته DIY. “اگر آنها نوار-در برنامه های افزودنی را می توان از خانه انجام,” او به ما می گوید. “اگر آنها در کراتین یا فردی فرمت روشها و یا دوختن-ins, من می خواهم آن صبر کنید زیرا آنها می تواند تا حد زیادی پیچیده تر برای حذف و شما نمی خواهید به آسیب شود.”

بعد شروع به جمع آوری تمام ابزار شما نیاز دارید: الکل در یک بطری اسپری, روغن نارگیل, شانه دندان خوب و یک کلیپ.

یک بار موهای خود را جدا از راه به طوری که شما می توانید نوار spritz الکل به طور مستقیم بر روی آن. سپس اسلاید خود اشاره گر انگشت در وسط نوار به آرامی کشیدن تا این مهم نسبت به هر دو به پایان می رسد لایه بردار تا در یک زمان.

وقتی که تکه ای از مو را برداشته dab در کمی روغن نارگیل به منطقه که در آن چسب بود برای کمک به خلاص شدن از شر هر گونه باقی مانده و شانه کردن آن را.

“اگر شما نوع DIY گلم بدون درز ارائه می دهد یک پیوند remover است که سریع و آسان اسپری با هیچ ظروف سرباز یا مسافر” او می گوید: هر چند آن را بسیار مفید داشتن همه چیز شما نیاز به در خانه در حال حاضر.

یکی دیگر از روش او توصیه می کند که یک شبه ، “با استفاده از یک درمان مو ماسک مانند Olaplex و فقط ترک مو درمان شل خواهد شد پسوند در حالی که درمان موهای خود را,” او توضیح می دهد. “من فکر می کنم در حال حاضر زمان بسیار خوبی برای درمان موهای خود را با ماسک مو!” ما فکر می کنم تا بیش از حد!

برای کمی سریع آموزش مو طرفدار حتی به اشتراک گذاشته شده یک ویدیو را در Instagram, خوراک بنابراین شما می توانید فوق العاده آسان در خانه روش.

داده به طور مداوم در حال تحول طبیعت COVID-19, Us Weekly می خواهد ما خوانندگان برای دسترسی به دقیق ترین منابع است. برای اکثر تا تاریخ coronavirus اطلاعات هدایت و حمایت مشورت CDC که و اطلاعات از محلی مقامات بهداشت عمومی. اگر شما در حال تجربه علائم کروناویروس, تماس خود را به ارائه دهنده مراقبت های اولیه برای توصیه های پزشکی.

آهنگ در Spotify در به Tressed با ما برای دریافت جزئیات بیشتر از هر مو عشق وعاشقی در هالیوود از بازدید و نتواند بر روی فرش قرمز به مشهور مورد علاقه خود را’ خیابان ‘دوس (و نبایدها!)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>