کایلی Jenner در Caitlyn Jenner: ‘پدرم بهترین رشد’

پدر-پدر پیوند. کایلی Jenner‘ثانیه خانواده است و حتی پس از پدرش Caitlyn Jenner, علنی آمد به عنوان یک ترانس زن های پویا با پدر او تغییر زیادی نکرده است.

“پدر من بود بهترین رشد” کایلی لوازم آرایشی بنیانگذار 22 گفت:” هارپر بازار در مارس پوشش داستان منتشر شده در پنج شنبه, فوریه 4. “هرگز از دست یک بازی ورزشی است. در زمان ما هر روز به مدرسه.”

به عنوان یک بزرگسال, جوانترین کارداشیان-Jenner clan هنوز موفق به صحبت کردن با پدر او “مثل هر روز”.

Kylie Jenner Cailyn Jenner My Dad Was Best Growing Up
کایلی Jenner روی جلد مجله هارپر بازار, مارس 2020. Morelli برادران

تنها بار در تاریخ اخیر او صحبت نمی کنم به Caitlyn و 70 بود که سابق المپیک بود که رقابت در من مشهور … من از اینجا! در استرالیا.

“من به تماشای کلیپ های آنلاین. آن را سخت به از لمس برای مدت طولانی است که” این Keeping Up With the Kardashians ستاره پذیرفت. “اما من احساس می کنم آن را سخت تر برای [Caitlyn] از آنجا که او نمی تواند به ما مراجعه کنید.”

پس از من Cait زاج سفید را حذف از رقابت های سری در دسامبر 2019 او جوانترین کودکان, کایلی و بزرگ, خواهر, Kendall Jenner, حال “خوش آمدید خانه” بالن در حال انتظار برای او. “با تشکر از شما من کودک [sic],” Caitlyn نوشت طریق Instagram در آن زمان است.

معروف خانواده مورد انتقاد قرار گرفت که در حال حاضر هنگامی که سابق decathlete آمده از جنگل اما بچه ها به سرعت بازگشت اخراج کرد و گفت که هیچ یک از خواهران و برادران خواسته شد به نشان می دهد تا برای حمایت از Caitlyn.

“خانواده من بسیار شناخته شده است. من هرگز خواسته هر یک از آنها را به پایین آمده و یا انتظار می رود آنها را به همه آنها کسب و کار و خانواده” Caitlyn گفت: ایمیل های روزانه در ماه دسامبر. “من از آنها انتقاد کرد. پس از این که نشان می دهد بیش از من پیامک و یا به نام همه بچه ها عذرخواهی می کنیم.”

هنگام صحبت کردن با هارپر بازارکایلی توضیح داد که با وجود رشد در یک سری تلویزیون — KUWTK برای اولین بار زمانی که او تنها 10 — آن پدر او شهرت به عنوان یک ورزشکار که برای اولین بار تحت فشار قرار دادند و او را به محل موردتوجه وتماشای عموم.

“حتی قبل از نشان دادن پدر من همیشه به حال مخاطبان بنابراین من همیشه در اطراف آن انرژی” کارآفرین گفت: این مجله. “من نمی دانم. من فکر می کنم آن را یک برکت و راه آن اتفاق افتاده است به طوری که در اوایل چون من واقعا نمی دانم آنچه در آن می خواهم به معروف شود.”

داشتن چنین یک خانواده صمیمی است قطعا تحت تاثیر میلیاردر زیبایی مغول. “من مادر من [Kris Jenner] تقریبا هر روز” او گفت:. “ما همیشه در حال کار با هم.”

کایلی شناسایی با همه خواهر و برادر خود را به عنوان به خوبی. “من فکر می کنم مادر من و من بسیار شبیه هستند اما Kourtney و من نیز شباهت” او نشان داد. “کندال و من بسیار پرماجرا و ورزشی است. من و Khloé در حال آزاده و احمقانه و غارتبسیار احمقانه است.”

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de