کایلی Jenner Flaunts بیکینی بدن در دختران’ سفر با دختر, Stormi, دوستان,

دختران فقط می خواهم از آن لذت ببرید! کایلی Jenner whisked دور او را بگیرید و یاد دهید و او را 2 سال با دختر, Stormi, به باهاما برای گریز گرمسیری.

کایلی لوازم آرایشی بنیانگذار 22 مستند تعطیلات ساحل او با بگیرید و یاد دهید — از جمله بورس Stassi Karanikolaou — via Instagram روز شنبه, آوریل 29. خدمه رقصید در اطراف خود شنا به موسیقی توسط Jenner دوست رسلیا و راه می رفت در ساحل.

“شنبه ها برای دختران” او زیر نویس یک پست که شامل عکس از خودش و Karanikolaou, 22 lounging اطراف یک استخر.

این Keeping Up With the Kardashians ستاره نیز نشان داد او مهارت های پخت و پز در یک ویدیو ارسال شده در Instagram داستان. Jenner نشان داد که او آماده کرده بود بیکن مینی ماکارونی و سوسیس برای او بگیرید و یاد دهید.

“من بهترین مینی پنکیک” آرایش مغول زیر نویس یک عکس از این رفتار است.

Jenner آورده Stormi که او سهام با دوست پسر سابق Travis Scott, برای, دور شو آخر هفته و ارسال شده عکس مادر و دختر اواز یا موسیقی دو نفری, دست در دست در ساحل. “من و تو..” او زیر نویس شیرین تصویر.

دختران’ سفر آمد به عنوان Jenner ارسال شده لاسی رجعت تصاویر با اسکات, 27, از طریق Instagram در روز شنبه.

“این یک خلق و خوی” او زیر نویس سه عکس از خودش و “Sicko حالت” رپر حضور در هوستون راکت به یک چهارم نهایی کنفرانس غرب بسکتبال بازی در سال 2017.

یک روز از زندگی کایلی آلوم اشاره در تعطیلات خود را زمانی که او posted a photo پردازنده یک هواپیما است که به او نشان داد پوشیدن کفش هایی که اسکات طراحی شده برای نایک. “BRB عزیزم” او زیر نویس تصویر.

Jenner و اسکات تقسیم در اکتبر 2019 پس از آشنایی برای بیش از دو سال است.

“کایلی و تراویس شده اند و در زمان های مختلف در طول رابطه خود را” یک منبع گفت:” ما هفتگی در آن زمان است. “کایلی هنوز هم دوست دارد تراویس و این نیست به عنوان یک فروپاشی کامل به هر کدام از آنها.”

سابق زن و شوهر باقی مانده اند در شرایط دوستانه و خال خال شده است تقسیم عددی بر مضرب بار مصرف Stormi در گردش — از جمله به آسمان بالا ورزش در لس آنجلس در ماه فوریه و دیزنی لند در ماه ژانویه است.

“آنها هنوز هم زمان زیادی را صرف با هم به عنوان یک خانواده و احساسات عاشقانه نسبت به یکدیگر” یک منبع گفت: ما در ماه گذشته. “خانواده اش را دوست دارد تراویس و احترام او را به عنوان بخشی از خانواده اما فکر می کند بهتر است برای آنها را به برخی از زمان از هم جدا به عنوان یک زن و شوهر و رشد کمی به عنوان بزرگسالان و پدر و مادر.”

در پایین حرکت به دیدن تصاویر Jenner گرمسیری girls’ سفر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de