کایلی Jenner جشن دخترش Stormi را 2nd Birthday شیرین ادای احترام

یک سال دیگر به دور خورشید! کایلی Jenner خود را جشن گرفت, دختر, Stormi دوم تولد — و reminisced چگونه زمان پرواز در یک شیرین ادای احترام.

“و فقط می خواهم که او را دو ⚡️⚡️ تولدت مبارک به من Stormi,” 22 ساله کایلی لوازم آرایشی و بنیانگذار زیر نویس یک سری از عکس ها از Stormi. “February 1st, 4:43ساعت لحظه زندگی من برای همیشه تغییر. ما قرار بود برای هر یک از دیگر stormiloo.”

Jenner به هنگام تولد به Stormi که او سهام با او دوست پسر سابق Travis Scottدر فوریه 2018.

این Keeping Up With the Kardashians ستاره به اشتراک گذاشته شده برخی از ویژه و خنده دار — لحظه های با Stormi بیش از سال گذشته است. در اکتبر 2019, Jenner رفت ویروسی برای آواز “ظهور و درخشش” را به دختر خود را در حالی که به یک تور از کایلی آرایشی و بهداشتی ، او بعد از ارسال یک ویدیو از Stormi رقص یک ریمیکس از آهنگ.

بعد که ماه Jenner ارسال شده یک عکس از دخترش بازآفرینی بنفش 2019 Met Gala نگاه برای هالووین.

“کودک من” او زیر نویس یک عکس از Stormi پوشیدن یک لباس با تطبیق کلاه گیس بنفش در حالی که برگزاری یک نقره کیف پول. “من نمی توانم این مسئولیت رسیدگی به.”

آرایش مغول و اسکات, 27 به نام آن واریز شده که در همان ماه پس از بیش از دو سال با هم.

این جفت ارز همچنان در شرایط خوب با وجود تقسیم می شود. این “Sicko حالت” رپر گفت XXL magazine در دسامبر 2019 که او نه تنها سپاسگزار بود به Stormi در زندگی خود را, اما او هنوز هم دوست دارم برای مادر خود را.

“Stormi یکی از بهترین انسان ها می دانم. او را مانند بهترین دوست من. او باعث می شود زندگی را کمی ساده تر” اسکات گفت: در آن زمان. “مادر او و من آمد تا با نام Stormi با هم. من او را دوست دارم مامان و من همیشه خواهد شد.”

دوستانه exes خال خال شد در یک بازی سرگرم کننده خانواده تفرج با Stormi در دیزنی لند در 22 ژانویه. اسکات و Jenner بودند پیوست Kourtney Kardashian و 7 ساله دختر Black momager Kris Jenner و پسر کوری قمار است.

“کایلی خانواده به نظر می رسید مانند آنها همراه با تراویس” یک ناظر گفت: ما هفتگی در آن زمان است. “تراویس و کوری گفتگو برای یک ثانیه و سپس کوری نقل مکان کرد و برای رفتن به سمت کریس. کریس به نظر می رسید به داشتن بهترین زمان از همه آنها بود و یک لبخند بزرگ.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>