Kyle Richards نشان می دهد او و کن در آغوش گرفت و در طول های اخیر اجرا در mozo. com. au


Kyle Richards Reveals She and Ken Todd Hugged During Most Recent Run-In With Lisa Vanderpump
Kyle Richards, کن Todd and Lisa Vanderpump. مت بارون/شاتر; Mediapunch/شاتر

سلام کایل! Kyle Richards نشان داد او در آغوش Lisa Vanderpump‘s,شوهر کن تاددر تازه ترین اجرا در با و شوهر در بورلی هیلز.

“من ضربه به او دوباره. من او را دیده ام دو بار در Neiman Marcus. این خیلی خنده دار است. بار دوم من تو را دیدم او را نمی بینم من و من مرتب از hid به صداقت” 51 ساله هالووین بازیگر توضیح داد: در سازمان دیده بان چه اتفاقی می افتد زندگی می کنند با اندی کوهن در پنج شنبه, 2 آوریل. “من در حال عبور از جدول خود را و آنها نشسته ما درست در کنار یکدیگر است. من گفتم به میزبان ‘واقعا ؟ واقعا؟'”

در حالی که ریچاردز’ آخرین برخورد با Vanderpump, 59 و تاد 74 در فصل 9 از زنان خانه دار واقعی از بورلی هیلز به پایان رسید با سور صاحبان لگد زدن او را از خانه خود ریچاردز هنوز هم رفت و در آغوش گرفتن.

“من گفتم: “سلام” و به صداقت او فقط کوتاه” ریچاردز گفت. “کن آمد و پس از من ایستاد و من به او یک آغوش. او گفت: “چرا شما به من hug? من لگد شما را از خانه من.’ من گفت: “من هنوز هم می تواند به شما یک آغوش, کن,’ چون من در مورد مراقبت از آنها.”

Vanderpump گفت: ما در ماه نوامبر سال 2019 که او هیچ برنامه ای برای آرایش با ریچاردز. “اگر آن را به یک دوستی و سپس شما می دانید من نمی خواهد تجربه من تجربه سال قبل,” او گفت:. “اگر آن را یک دوستی واقعی.”

دو زن در حال سقوط بود در حالی که فیلمبرداری فصل 9 بعد از ریچاردز نشان داد که costars آنها سؤال شد اگر Vanderpump به فروش می رسد یک داستان در مورد Dorit Kemsley‘s سگ به مطبوعات. در حالی که Vanderpump قوانین star رد نشت هر چیزی به رسانه ها دوستی اش با خانم ها هرگز بهبود. Vanderpump ترک نشان می دهد و قلم مراسم در ماه ژوئن 2019.

“من تصمیم به ترک” واقعیت ستاره گفت: ما هفتگی در آن زمان است. “این یک سال بسیار دشوار است برای من شخصا و حرفه ای. من تا به حال همه چیز شگفت انگیز اتفاق می افتد در این سال باز و TomTom و کوکتل باغ در وگاس. زنان خانه دار و آن را فقط آن را احساسی بیش از حد دشوار است برای مقابله با است.”

RHOBH بازده با ریچاردز Kemsley, Black Mellencamp, لیزا Rinna, Erika Jayne, دنیس ریچاردز و مبتدی Garcelle Beauvais در Bravo یکشنبه, مارس 15 در 8 p. m. ET.

آهنگ در Spotify در برای گرفتن واقعی با زنان خانه دار برای اکثر تا تاریخ زنان خانه دار, اخبار و مصاحبه های اختصاصی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im