کایل امید دنیس باقی می ماند ‘RHOBH,’ معاملات با Brandi درام ‘سر’

یک تریلر برای زنان خانه دار واقعی از بورلی هیلز فصل 10 حتی پخش نشده است, اما آن را در حال حاضر شکل دادن به یکی از مهیج ترین و در عین حال.

“این واقعا یک سوار وحشی در این فصل و این را فقط من حتی نمی دانم چه می گویند” Kyle Richards گفت: ما هفته به طور انحصاری در Kendra اسکات فروشگاه طلا و جواهر در چهار شنبه, فوریه 12. “پس از ده سال شما فکر می کنم من می تواند آمد تا با چیزی اما من همیشه نوع لال چه به پایان می رسد تا در آینده در نشان می دهد و چیزهایی که می آیند و چیزهایی که اتفاق می افتد بین همه آن بوده است ، ده سال پایین و من هنوز هم شوکه کرد.”

یکی از غیر منتظره ترین خطوط داستان مجموعه آمده است تا در RHOBH فصل 10 شامل Brandi Glanville این ادعا که او و دنیس ریچاردز تا به حال یک رابطه صمیمی در گذشته است. در حالی که 48 ساله بازیگر در ابتدا “آن خندید” یک منبع گفت:” مادنیس در حال حاضر “می خواهد همه از آن فیلم گرفته شده را نشان می دهد.” یک منبع دوم اما ادعای 47 ساله نوشیدن و به Tweeting نویسنده اثبات این که دو تا قلاب در گذشته است.

کایل به او گفت ما که او صحبت نشده به دنیس که قلم آخر از درام شروع به ساخت عناوین. سابق آمریکایی تولید کننده همچنین نگران است که او در حال رفتن به نشان می دهد تا به آینده مراسم مداخله.

“من فکر نمی کنم, راستش, اما, ظاهرا, شما می دانید, او گفت که او هیچ جا نمی رود. من فکر می کنم او نوشته شده است که روز دیگر, بنابراین من امیدوارم که چنین” کایل گفت: ما در حالی که جشن Galentine روز در Kendra اسکات فروشگاه طلا و جواهر که در آن 20 درصد از هر خرید بهره مند سرطان سینه تحقیقات پایه و اساس است. “تا این فصل ما تا به حال هر گونه مسائل و یا هر چیز و من می خواهم به چوب در اطراف و در مراسم و من فکر می کنم که آن را فقط بهتر است برای مقابله با همه چیز سر در هر حال حتی اگر آن را دشوار است گاهی اوقات.”

کایل افزود: “زمان خواهد شد بگویید” اگر دنیس بازده برای فصل 11. “ما در حال رفتن به پخش به زودی. و پس از آن که زمانی که همه ما واقعا تاکید دوباره” او توضیح داد. “تمام کسانی که ماه از تماشای همه چیز بازی است که شما نوع از امید رفت و در حال حاضر به عنوان آن را فقط رفته دور آن را تنها فقط آغاز است. … این بازیگران بزرگ. همه زنان بزرگ هستند. بدیهی است که ما همیشه در طول تمام زمان اما من مقدار زیادی از احترام برای همه آنها. همه آنها نیروگاهی و من واقعا دوست دارم که.”

او به این نتیجه رسیدند که طرفداران را به “صبر کنید و تماشا” برای پیدا کردن جزئیات Brandi و دنیس درام.

“من می دانم آنچه که من فکر می کنم, اما من فکر می کنم شما باید صبر کنید و تماشا نشان می دهد برای پیدا کردن که. منظورم این است که شما می دانید آنچه بدیهی است آن چیزی است که بین آنها اما وقتی که می آید به نشان می دهد وجود دارد بسیاری از چیزهایی که نیروی … ما همه لحظات که در آن ما نمی خواهیم به چیزی در نشان دادن و یا صحبت در مورد چیزی که سخت ترین قسمت در مورد اینکه در تلویزیون” کایل گفت ما. “این بسیار خشن سوار با آن وضعیت و آنها قصد دارند به شکل که شما ببینید به نظر من وقتی نمایش پخش.”

زنان خانه دار واقعی از بورلی هیلز را به براوو بعد از این سال.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su