Krystal نیلسون و کریس Randone در تلاش بودند برای یک کودک قبل از تقسیم

لیسانس در بهشت زن و شوهر Krystal نیلسون و کریس Randone گفت: ما هفتگی است که به طور انحصاری آنها در حال آماده شدن برای یک نوزاد قبل از تعجب خود را تقسیم می شود.

“او اجازه دهید آن را شناخته شده است که او را کنترل تولد و من نمی دانم که” لیسانس آلوم 32 گفت: ما در ماه اوت سال 2019.

“ما در حال رفتن به صرف بقیه سال فقط دراز قرار دادن چیزهای خوب در بدن ما” نیلسون, 32 گفت: ما در زمان. “ما می خواهیم برای شروع تلاش برای یک خانواده در آغاز سال است. بنابراین ما فقط با استفاده از بقیه سال به … دریافت واقع گرفتن خانه جدید ما [و] نگاهی به ماه عسل ما است.”

Randone گفت که این جفت ارز به اتمام بود “یک پنل کامل bloodwork” در آماده سازی و اضافه کرد: “ما مطمئن شوید که ما ایجاد یک نوزاد سالم است.”

اما کسانی که قصد دارد برای شروع یک خانواده بودند — در روز ولنتاین زن و شوهر خود را اعلام کرد فروپاشی پس از نزدیک به هشت ماه از ازدواج.

“آن لطمه می زند و اعلام کند که در این لحظه ما باید دو طرف تصمیم به جدا کردن. هرگز ما تصور این سناریو اما ما آمده ایم به یک نقطه که در آن ما هر دو نیاز به کار بر روی خودمان” این جفت ارز گفت لیسانس ملت در بیانیه ای در روز جمعه 14 فوریه.

“ما بهترین دوستان شما که عشق و مراقبت از یکدیگر را عمیقا” آنها ادامه داد. “ما قدردانی از همه عشق و حمایت تا کنون در طول سفر ما و ما فقط می پرسند که شما لطفا به حریم خصوصی ما احترام بگذارند همانطور که ما حرکت را از طریق این.”

واقعیت تلویزیون ستاره که ملاقات و سقوط در عشق در فصل 5 از لیسانس در بهشت در سال 2018 عروسی در مکزیک در ماه ژوئن گذشته در یک جشن با حضور لیسانس ملت ستاره از جمله اشلی Iaconetti, Jared Haibon, بن Higgins and Becca Kufrin. عروسی بود officiated توسط لیسانس میزبان کریس هریسون و عروسی, پخش یک قسمت از بهشت در ماه اوت است.

که همان ماه آنها صحبت سابق لیسانس ستاره Ali Fedotowsky در مورد رابطه خود را.

“گفت: ‘من’ و ساخت که تعهد به یک دیگر من احساس می کنم رابطه ما فقط در یک بازی کاملا متفاوت و فراتر از دولت که در آن ما یک تیم و باید یکدیگر را از پشت بدون توجه به آنچه” نیلسون گفت: “کارشناسی ساعت خوش” پادکست.

“برای اولین بار در زندگی من, من واقعا احساس امنیت,” او اضافه شده است. “من که تجربه زیادی در حال رشد بودن با یک مادر مجرد. آن را بسیار بزرگ به یک مرد قوی.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>