Kristin Cavallari سوگند توسط این وزش رتینول به صورت نا محدود می کند

وجود دارد می آید یک بار در هر ست مراقبت از پوست و زیبایی, عاشق, زندگی, زمانی که آنها به طور ناگهانی فکر می کنم “شاید من باید در نهایت سعی کنید از رتینول است.” این یک لحظه هیجان انگیز — در واقع یک نقطه عطف است. رتینول می تواند روی حیله و تزویر هر چند. آن را می تواند به خوبی کار کند اما این امر منجر می شود تا شدید و تهاجمی است که گاهی اوقات بیش از آسیب خوب برای پوست ما!

ما توصیه می کنیم با اتخاذ یک ضربه زننده نگرش وقتی که می آید به انتخاب یک رتینول که بهترین کار را برای پوست شما و رژیم. اگر ما سرمایه گذاری در یکی از سمت راست آن را مانند سرمایه گذاری در پوست ما — نگه داشتن آن جوانی برای یک زمان طولانی برای آمدن. به طوری…چه یک حق است و دقیقا ؟ ما به شدت نشان می دهد این دارای امتیاز بالا سرم — یک جزء اصلی در Kristin Cavallari‘s شب معمول!

آن را ببینید!

دریافت نسخه محصولات مراقبت از پوست حاوی رتینول کامل 1.0 در آمازون!

این بسیار Cavallari استار ضبط یک ویدیو برای هارپر بازار در اوایل این سال و رفتن را از طریق او در شب مراقبت از پوست معمول و قابل توجه “وجود دارد که بدون احساس بهتری از مصرف کردن آرایش خود را در پایان روز.” پس از پاک کردن با دستمال مرطوب آرایش و فوم شستشو او اغلب حرکت می کند به این رتینول درمان!

“من بسیار هیپی در یک حس که من از خوردن بسیاری از غذاهای فراوری شده” Cavallari توضیح داد: در حالی که برگزاری این سرم. “من بسیار طبیعی است. این است که در یک منطقه زندگی من که در آن مواد شیمیایی را به بازی می آیند.” بله این رتینول خیلی خوب است که حتی او نمی تواند مقاومت در برابر آن!

این پوست سرم حاوی پنج آنتی اکسیدان و یک ترکیب اختصاصی از عصاره های گیاهی به منظور افزایش اثرات ضد پیری. در حالی که اکثر رتینول محصولات بسیار تهاجمی این یکی به طور خاص متمرکز بر نگه داشتن همه چیز آرام شامل زمان منتشر رتینول برای “حداکثر کارایی با حداقل تحریک.” آینده از محصولات مراقبت از پوست است که به طور رسمی در اینجا.

Revision Skincare Retinol Complete 1.0
آمازون

آن را ببینید!

دریافت نسخه محصولات مراقبت از پوست حاوی رتینول کامل 1.0 در آمازون!

خریداران می گویند این اولین بار است که رتینول آنها سعی کردم که واقعا تفاوت را در پوست — رفع همه چیز از لکه های خورشید به خطوط نازک به تن ناهموار پوست به کندی به از دست دادن قابلیت ارتجاعی. آنها عشق چگونه آن را نرم و هیدرات هم آن را توصیه به هر کسی که به دنبال نا محدود پوست بدون قرمزی و پوسته پوسته شدن!

این رتینول است که توصیه می شود برای هر نوع پوست. سعی کنید با استفاده از یک به دو پمپ بر روی صورت خود را دو تا سه بار در هفته تنظیم به عنوان لازم است. همیشه مرطوب بعد از آن و اگر آن را در طول روز مطمئن شوید که شما در حال پوشیدن قوی و SPF. پوست شما خواهد شد با تشکر از شما برای آن!

آن را ببینید!

دریافت نسخه محصولات مراقبت از پوست حاوی رتینول کامل 1.0 در آمازون!

به دنبال چیز دیگری است ؟ چک کردن بیشتر از نسخه های مراقبت از پوست در اینجا و دیگر سرم در دسترس در آمازون در اینجا!

چک کردن بیشتر از ما بر میدارد و معاملات در اینجا!

در این پست به شما به ارمغان آورد Us Weekly فروشگاه با ما تیم. فروشگاه با ما تیم با هدف برجسته محصولات و خدمات خوانندگان ما ممکن است جالب و مفید است. محصول و خدمات انتخاب این است که به هیچ وجه در نظر گرفته شده برای تشکیل یک یا تایید شده توسط ما به صورت هفتگی یا هر مشهور ذکر شده در پست.

فروشگاه با ما تیم ممکن است دریافت محصولات رایگان از تولید کنندگان به آزمون. علاوه بر این ما هفتگی دریافت غرامت از تولید کننده از محصولات ما در مورد زمانی که شما بر روی لینک کلیک کنید و سپس خرید محصول ویژه در یک مقاله. این رانندگی نیست ما تصمیم به اینکه آیا یا نه یک محصول و یا خدمات برجسته است و یا توصیه می شود. فروشگاه با ما در عمل به طور مستقل از تبلیغات تیم فروش. ما ضمن استقبال از انتقادات و پیشنهادات خود را در [email protected]usmagazine.com. خرید خوشحال!

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im