Kristin Cavallari برتر ‘شکستن نقطه با جی کاتلر را ‘خوی’

قرار دادن منفی در گذشته است. Kristin Cavallari تا به حال به اندازه کافی از شوهر جدا جی کاتلر‘s نگرش قبل از جفت خود را اعلام کرد تقسیم می شود.

“شده اند وجود دارد موارد در حالی که فیلمبرداری که در آن او خواهد بود به این معنا او شرمسار او او احساس بد و یا طوفان ، او هرگز خوشایند به خدمه یا دیگران فیلمبرداری” یک منبع می گوید ما هفتگی به طور انحصاری است. “او نقطه شکستن بود سال گذشته است. او احساس می کردم آن زمان بود. آنها تا به حال شده است در تلاش برای آن را به کار است و او قطعا تا به حال شده است. آنها تا به حال شده است برای مشاوره.”

کاتلر رفتار تکراری بود بیش از حد. “جی خلق و خوی است. او یک جارچی,” خودی می گوید. “او نمی باید در مورد یک موضوع تماس با او و یا فریاد در او در مقابل افراد دیگر. که تجربه واقعا شرم آور ، او می تواند بی ادب به طرفداران و که واقعا شرم آور به او. که او در همه; او همیشه خوب به طرفداران خود را. آن بوده است که برای مدت زمان طولانی اما او چسبیده بود آن را برای کودکان و نوجوانان.”

Kristin Cavallari Reached Her Breaking Point With Jay Cutler Temper
Kristin Cavallari و جی کاتلر. شاتر; AP/شاتر

در واقع این منبع می افزاید که Cavallari, 33 و ورزشکار سابق, 37, شده اند “مبارزه در حالی که” و اشاره کرد: “مشکلات نیست چیزی جدید است.”

این زن و شوهر جدا نازل شده در چهار شنبه, مارس 26 که آنها طلاق پس از نزدیک به هفت سال از ازدواج. اگر چه این دو ادعا از طریق Instagram است که آنها “به جز از عشق و احترام به یک دیگر” فروپاشی خود را کثیف کردم کاملا به سرعت. Cavallari اتهام در دادگاه اسناد و مدارک به دست آمده توسط ما است که کاتلر “گناه از جمله نامناسب زناشویی رفتار به عنوان ارائه بیشتر جماع ناامن و نامناسب.”

نادر جیمز بنیانگذار ادعا در دادگاه اضافی که در مقالات سابق NFL ستاره استدلال می کند با او در مقابل بچه های خود را و او نگران وضعیت را “تشدید می شود.” به این ترتیب او گفته است که اگر آنها “نیاز به باقی می ماند در همان محل اقامت این امر می تواند یک محیط ناسالم باعث آسیب های جبران ناپذیر به کودکان کوچک خود را.”

ما منحصرا گزارش داد اوایل این هفته که Cavallari هرگز همراه با کاتلر پدر و مادر. با توجه به خودی “آنها نمی ژل از گرفتن بروید.”

این بسیار Cavallari ستاره به اشتراک پسر Camden, 7 پسر Jaxon, 5, و, دختر, Saylor, 4.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im