Kristin Cavallari جی کاتلر هر متهم از تقلب قبل از تقسیم

ساخت چیزهای کثیف. Kristin Cavallari و شوهر, جی کاتلر اغلب متهم یکی دیگر از بی وفا بودن در طول ازدواج خود را قبل از تماس آن واریز شده از یک منبع می گوید ما هفتگی به طور انحصاری است.

“کلمه در اطراف نشویل است که آنها واقعا فقط نمی مانند هر دیگر دیگر” منبع توضیح می دهد. “آنها یکدیگر را متهم به فریب داد اما هیچ چیز واقعا خوب است. آنها هر دو بسیار سمج و دست انداز سر بسیاری و نه پشت کردن.”

Cavallari, 33, و کاتلر 36 بستن گره در ماه ژوئن سال 2013 پس از سه سال از قدمت. لجباز جفت تایید آنها خواهد بود رفتن راه جداگانه خود را بر روی پنج شنبه, مارس 26 دو روز پس از ثبت مدارک خود را برای طلاق.

Kristin Cavallari Jay Cutler Accused Each Other of Cheating Before Split
Kristin Cavallari و جی کاتلر. پل بیتی/AP/شاتر; جن Lowery/MEGA

“با غم و اندوه پس از 10 سال ما با هم آمده اند تا به یک نتیجه گیری به طلاق” این بسیار Cavallari استار نوشت: از طریق Instagram. “ما چیزی جز عشق و احترام برای یک دیگر هستند و عمیقا سپاسگزار برای سال مشترک, خاطرات ساخته شده و فرزندان ما افتخار است. این فقط وضعیت دو نفر رو از هم جدا. ما از هر کس به حریم خصوصی ما احترام بگذارند همانطور که ما حرکت در این زمان دشوار در خانواده ما است.”

سه ماه قبل از اعلام پایان او ازدواج Cavallari باز کردن در مورد او را “دلخراش” سقوط با BFF کلی هندرسونبود که متهم به داشتن رابطه با سابق NFL ، هر چند اتهامات خود زحمت نیست این تپه آلوم او توضیح داد که او احساس Henderson, 37, شد, اضافه کردن سوخت به آتش” — و شایعات به ظاهر باعث شکاف در Cavallari ازدواج.

“کریستین و جی همیشه به نظر می رسید اذیت با یکدیگر و آنها تنها در همان سمت که آن را به بچه های خود را” منبع می افزاید. “شخصی خود را در ارتباط شد و متضاد و بهتر بود برای تمام خانواده خود را به طلاق است.”

Cavallari و کاتلر هم ساخته شده فرزندان خود را — Camden, 7, Jaxon 5 و Saylor, 4 — اولویت خود را در پی خود را تقسیم می شود. با این حال غیر معمول جیمز صاحب ادعا در اسناد و مدارک به دست آمده توسط ما که بازنشسته ورزشکار “است و گناه از جمله نامناسب زناشویی رفتار به عنوان ارائه بیشتر جماع ناامن و نامناسب” و درخواست بازداشت اولیه از بچه های خود را.

کاتلر ادعا می شود “موجود در خانه پدر و مادر و اولیه سرپرست” در اسناد قانونی اما یک منبع دوم می گوید ما که Cavallari فکر می کند در غیر این صورت.

“کریستین اولیه سرپرست” خودی می گوید. “پس از بازنشستگی [جی] شده است اما قبل از آن او در جاده ها است.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>