Kristin Cavallari شروع به دنبال یک خانه جدید 5 ماه قبل از تقسیم

Kristin Cavallari بود که به دنبال یک خانه جدید برای خود و سه بچه پنج ماه قبل از تقسیم او از شوهر جی کاتلر.

در دادگاه جدید مقالات به دست آمده توسط Us Weekly, “همه چیز آنقدر بد در ازدواج” در ماه نوامبر که بسیار Cavallari ستاره, 33, امضا قرارداد برای یک ویژگی جدید که کاتلر 36 “هرگز اعتراض” به اما تصمیم به خرید آن را به عنوان زن و شوهر “اقدام به نجات ازدواج است.” اما آنها به زودی “متوجه تلاش برای آشتی دادن کار نمی شد و می دانستم که طلاق اجتناب ناپذیر بود.”

با توجه به Cavallari حقوقی پاسخ به کاتلر اضطراری حرکت (که مهر و موم شده بود) آنها شروع به بحث در یک تقسیم در اوایل ماه مارس و امیدوار به رسیدن به یک توافق در تقسیم دارایی و حضانت فرزند قبل از تشکیل پرونده برای طلاق.

Kristin Cavallari Began Looking for a Home in November Five Months Before Jay Cutler Split
Kristin Cavallari و جی کاتلر علامت هامفری/AP/شاتر

او سپس از سر گرفته و به دنبال یک خانه و تصمیم به خرید خانه او می خواست به خرید در پاییز و گفت: او را به عهده گرفت سابق کارفرمایی خواهد بود OK با آن به دلیل “عدم اعتراض در نوامبر است.” Cavallari امضا قرارداد برای خرید فرانکلین, تنسی, صفحه اصلی, است که ذکر شده برای 5.5 میلیون دلار در روز دوشنبه, آوریل 27 روز پس از زن و شوهر خود را اعلام کرد تقسیم پس از 10 سال با هم.

اما E! ستاره که خواسته های اولیه برای حضانت فرزندان در طلاق تشکیل پرونده ادعا می کند که در روز شنبه, مارس 28 کاتلر سعی “برای ارعاب” او را به پذیرش خود پدر و مادر برنامه ریزی برای بچه های خود را — Camden, 7, Jaxon 5 و Saylor, 4 — و او اطلاع داد که او نمی خواهد ثبت نام در خرید این خانه مگر اینکه او موافقت کرد و به طرح خود را.

او پس از دریافت یک ایمیل گفتن او که خود را وکیل توصیه شده بود خود مدیر کسب و کار به انتشار پول برای خرید خانه است. Cavallari ادعا می کند که او شوهر جدا آیا این به عنوان یک راه از “تنبیه” او که “معمولی” از رفتار خود نسبت به او.

در مقالات او می گوید که او و همسرش زندگی شده اند به طور جداگانه از آوریل 7 روز بازگشت آنها به آمریکا از باهاما و هزینه شده و سه روز هر کدام با فرزندان خود در نشویل, تنسی, صفحه اصلی. او ادعا می کند که شوهرش به او گفت که او در حال حرکت است برای بازگشت به خانه و هیچ برنامه ای برای ترک کند و او در نتیجه “ترس که اگر طرفین ملزم به ماندن در همان محل اقامت این امر می تواند یک محیط ناسالم باعث آسیب های جبران ناپذیر به کودکان کوچک خود را.”

Cavallari ادعا میکند که کاتلر می سازد “نامناسب اظهارات” برای او و درباره او به بچه ها و “تلاش برای جلب او به بحث” در مقابل آنها و او “ترس این وضعیت تشدید خواهد شد.”

در لاگونا بیچ آلوم درخواست دادگاه اجازه می دهد تا او را به استفاده از بخشی از وجوه مشترک خود را برای خرید خانه جدید و جایزه خود هزینه ها و هزینه های تشکیل پرونده او در حال حرکت است.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>