Kristin Cavallari و جی کاتلر ژله Instagram Photos

راه آنها شدند. Kristin Cavallari و جی کاتلر‘s 10-سال عاشقانه پر از عشق و مقدار زیادی از عکس شیرین لحظات.

این بسیار Cavallari ستاره و شوهرش از هفت سال خود را اعلام کرد تقسیم در تاریخ 26 آوریل سال 2020 از طریق Instagram نوشتن “ما چیزی جز عشق و احترام برای یک دیگر هستند و عمیقا سپاسگزار برای این سال به اشتراک گذاشته شده, خاطرات و کودکان ما بسیار افتخار می کنیم.”

در آن زمان این دو بیانیه توضیح داده است که طلاق به دلیل “دو نفر رو از هم جدا است.”

یک منبع گفت:” ما هفتگی است که به طور انحصاری “وجود دارد هیچ چیز رسوا و یا گمان خود را در مورد تقسیم می شود.” خودی افزود که “آنها فقط احساس از عشق و رشد از هم جدا است.”

سابق زن و شوهر — که سهم سه فرزند پسر, Camden و Jaxon و دختر Saylor — ملاقات در سال 2010 و بحباله نکاح در اوردن, در ژوئن 2013. آنها زندگی در شیکاگو در حالی که کاتلر بود کارفرمایی برای خرس شیکاگو و بعد از نقل مکان به نشویل تنسی که در آن طراح راه اندازی خود را با نام تجاری شیوه زندگی غیر معمول جیمز.

در طول رابطه خود طراح بوده است باز در مورد او و کاتلر و نشیب است.

“از خارج همه چیز خیلی کامل و همه چیز آنقدر بزرگ” Cavallari توضیح داده شده در مارس 7, 2020, قسمت بسیار Cavallari. “اما در واقع مانند آنها نیست. و آن را بمکد. آن را بمکد. این چیزی که هر چند با ازدواج — این یو پی اس و فراز زندگی. در حال حاضر ما در یک پایین اما در دو ماه ما می تواند در اینجا دوباره. و این که چگونه ما همیشه کل ما ارتباط. آن است که آنچه در آن است.”

در لاگونا بیچ آلوم مطمئن ساخته شده به برجسته شادتر بار با سابق کارفرمایی از طریق رسانه های اجتماعی در طول دهه های طولانی عاشقانه.

Cavallari اعلام کرد این جفت ارز انتظار داشتند که دختر خود را با یک سیاه و سفید, ضربه محکم و ناگهانی در سال 2015 و به اشتراک گذاشته شده عکس های سلفی با شماره 1 ، او همچنین نوشته شده در مورد رابطه زن و شوهر تکامل در سالگرد مختلف در طول سال بوده و در مورد کاتلر حرفه ای هنگامی که او برای میامی دلفین ها.

“فقط یک زن و شوهر از بچه ها. این تصویر است که تقریبا 9 سال پیش” Cavallari نوشت طریق Instagram بر روی زن و شوهر سالگرد در ژوئن 2019. “امروز ما است که ازدواج کرده ام 6 سال است. عشق این مرد است.”

پایین ببینید Cavallari و کاتلر را عاشقانه در عکس بیش از دهه گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im