Kristin Cavallari و جی کاتلر: چه مشکلی پیش آمد ؟

Kristin Cavallari و جی کاتلر‘s تصمیم به تماس آن واریز شده خود را در هفت سال ازدواج نبود چشمگیر, یک منبع انحصاری می گوید ما در هفته.

“وجود دارد هیچ چیز رسوا و یا گمان خود را در مورد تقسیم می شود. راستش آنها فقط سقوط از عشق و رشد از هم جدا. آن را رسما و بیش تا این هفته” خودی گفت. “او در حال برنامه ریزی برای اقامت در نشویل به طوری که آنها می توانید coparent.”

Kristin Cavallari and Jay Cutler: What Went Wrong?
Kristin Cavallari و جی کاتلر اعلام طلاق. شاتر (2)

این بسیار Cavallari ستاره, 33, اعلام جدایی او از کاتلر, 36, در یک Instagram post on پنج شنبه, مارس 26.

“با غم و اندوه پس از 10 سال ما با هم آمده اند تا به یک نتیجه گیری به طلاق” Cavallari زیر نویس یک عکس از این دو با سلاح های خود را پیچیده در اطراف هر یک از دیگر. “ما چیزی جز عشق و احترام برای یک دیگر هستند و عمیقا سپاسگزار برای سال مشترک, خاطرات ساخته شده و فرزندان ما افتخار است. این فقط وضعیت دو نفر رو از هم جدا. ما از هر کس به حریم خصوصی ما احترام بگذارند همانطور که ما حرکت در این زمان دشوار در خانواده ما است.”

جفت شروع به دوستیابی در سال 2010 قبل از سابق شیکاگو خرس بازیکن فوتبال ظهور سوال در آوریل 2011. این تپه آلوم بستری در خاطرات تعادل در پاشنهاست که او به طور خلاصه از تقسیم کاتلر چرا که او فکر نمی کنم آنها آماده بودند برای تعهد است.

“در آن لحظه چیزی درست نیست,” او نوشت. “چند چیز نیاز به تغییر, و من می دانستم که تنها راه Jay خواهد ببینید که چگونه جدی من بود اگر من به پایان رسید در این رابطه است.”

اما Cavallari و کاتلر پیوست و بعد از رد و بدل پاکستان در ماه ژوئن 2013. این جفت ارز به اشتراک گذاری سه فرزند پسر Camden, 7 و Jaxon, 5, و, دختر, Saylor, 4.

در لاگونا بیچ آلوم باز شده است در مورد چالش ها در ازدواج بسیار Cavallari. در مارس 7 قسمت او به اشتراک گذاشته شده است که رابطه خود را با کاتلر دارای مقدار زیادی از “یو پی اس و فراز زندگی.”

“از خارج همه چیز خیلی کامل و همه چیز آنقدر بزرگ” Cavallari توضیح داد. “اما در واقع مانند آنها نیست. و آن را بمکد. آن را بمکد. این چیزی که هر چند با ازدواج — این یو پی اس و فراز زندگی. در حال حاضر ما در یک پایین اما در دو ماه ما می تواند در اینجا دوباره. و این که چگونه ما همیشه کل ما ارتباط. آن است که آنچه در آن است.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im