Kristin Cavallari و جی کاتلر در حال حاضر برای ثبت طلاق

Kristin Cavallari و جی کاتلر در حال حاضر نقل مکان کرد و جلوتر به طور قانونی خود را پایان هفت سال از ازدواج ما هفتگی می توانید به طور انحصاری تایید.

یک منبع می گوید ما که تپه آلوم 33 و کاتلر, 36, ثبت طلاق در سهشنبه, مارس 24 دو روز قبل از Cavallari اعلام جدایی خود را از طریق Instagram.

Kristin Cavallari and Jay Cutler Already Filed for Divorce
Kristin Cavallari و جی کاتلر. شاتر (2)

“با غم و اندوه پس از 10 سال ما با هم آمده اند تا به یک نتیجه گیری برای طلاق,” او نوشت: در کنار یک عکس از این دو در آغوش پنج شنبه, مارس 26. “ما چیزی جز عشق و احترام برای یک دیگر هستند و عمیقا سپاسگزار برای سال مشترک, خاطرات ساخته شده و فرزندان ما افتخار است. این فقط وضعیت دو نفر رو از هم جدا. ما از هر کس به حریم خصوصی ما احترام بگذارند همانطور که ما حرکت در این زمان دشوار در خانواده ما است.”

کاتلر اعلان مجدد همان پیام خود Instagram صفحه همراه با رجعت عکس از سابق است.

این جفت ارز معرفی شدند توسط Giuliana Rancic در سال 2010 آغاز شد و دوستیابی مدت کوتاهی پس از. سابق شیکاگو خرس بازیکن فوتبال پیشنهاد بیش از آخر هفته عید پاک در آوریل 2011. اما Cavallari به نام خاموش نامزدی خود را سه ماه بعد.

Cavallari توضیح داد که در خاطرات تعادل در پاشنهs که او مطمئن بود در آن زمان که او و ایندیانا بومی بودند و آماده برای گام بعدی خود را در ارتباط است.

“در آن لحظه چیزی درست نبود” Cavallari نوشت. “چند چیز نیاز به تغییر, و من می دانستم که تنها راه Jay خواهد ببینید که چگونه جدی من بود اگر من به پایان رسید در این رابطه است.”

بعد که سال لاگونا بیچ زاج سفید اعلام کرد که او و کاتلر بود پیوست و مشغول شد دوباره. این دو نفره — که پدر و مادر از Camden, 7, Jaxon 5 و Saylor, 4 — گره خورده است گره در ژوئن 2013.

نادر جیمز موسس بوده است کاندید مورد “فراز و فرود” از ازدواج او با کاتلر در حقیقت سری بسیار Cavallari. او که در مه قسمت که ورزشکار بود او پشتیبانی سیستم در سراسر او را دشمنی با او سابق بهترین دوست, Kelly Henderson.

“این یک بیت از یک rocky سال است. من احساس می کنم شما بیشتر به شما متوجه است که قرار است در زندگی خود” Cavallari گفت کاتلر در آن زمان است. “شما کشف کردن که دوستان واقعی شما هستند — دوستان می آیند و بروید. این خوب است که من و شما به من ثابت است. شما من مخرج مشترک.”

به تازگی کاتلر و Cavallari شد حمایت از هر یک از دیگر از طریق coronavirus بیماری همه گیر. جفت و سه فرزند خود را گیر شد در باهاما به مدت سه هفته و با توجه به قرنطینه اما به خانه بازگشت به نشویل تنسی در 15 مارس.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im