کریستن Doute جدید کمال الکس Menache می خواهد به ازدواج و بچه ها به زودی

نه بازی. Vanderpump قوانین ستاره کریستن Douteجدید, شعله, Alex Menacheاست نظر گرفتن ارتباط خود را به طور جدی به دنبال به جلو به یک روز مصرف یک گام بزرگ است.

Kristen Doute’s New Man Alex Menache Wants to Get Married and Have Kids Soon
کریستن Doute شمار برای یک پرتره جلسه در 14 فوریه سال 2020 در لس آنجلس. شاتر

“الکس دوست دارد با یک حس شوخ طبعی است. او خنده دار” یک منبع انحصاری می گوید ما در هفته. “او می خواهد به ازدواج و بچه ها به زودی. او از دره و او صاحب بسیاری از ساختمان های آپارتمانی در L. A. منطقه است. او نه L. A. نوع است که دوستان با بسیاری از وبلاگ هر چند. او شده است به دنبال یک زن.”

ما را شکست این خبر در سهشنبه, مارس 24 که جیمز مع مدیر عامل شرکت 36 بود دوستیابی Menache. یک ماه زودتر Doute نشان داد که او در حال دیدن کسی ،

“پسر که من آشنایی نیست در کشور در حال حاضر, بنابراین امیدوارم او باعث می شود آن را به عقب” Doute گفته اندی کوهن از طریق Instagram زنده در 15 مارس.

Doute دوبله Menache او “انسان رمز و راز” در ظاهر او در costar Scheana Shay را “Scheananigans” پادکست در تاریخ 14 آوریل.

“ما در حال داشتن یک زمان واقعا بزرگ و او را به جلو و عقب بین خانه خود و معدن — و این خوب است چرا که ما در حال تعامل اجتماعی با هر کس دیگری او گفت:” در آن زمان است. “او واقعا پسر خوب که ما تمام دوستان گروه می داند.”

این براوو شخصیت قبلا مورخ Brian Carter, که در دوباره خاموش-دوباره رابطه با Doute برجسته بود در Vanderpump قوانین پس از او گرفته نشان می دهد در فصل 4. میشیگان بومی تایید به ما در ماه ژانویه که او و کارتر, 46, حال تقسیم است.

“او همیشه برای رفتن به یکی از بهترین دوستان من در ذهن من” Doute گفت: در آن زمان. “من او را دوست دارم من در مورد مراقبت از او ما سگ با هم. اما ما سعی کردیم به آن کار و آن کار نمی کند پس از آن باید انجام شود.”

اگر چه Doute اشاره نمی Menache با نام او گفت: ما که او در پشت صحنه دوستیابی.

“من فقط شروع به صحبت کردن به کسی. من اصلا دوست پسر” Doute گفت: ما در ماه ژانویه است. “این ترسناک بخشی از دوستیابی — در یک نقطه هستند و شما تنها با داشتن سرگرم کننده و خواب با هم و سپس شما در حال رفتن در تاریخ و پس از آن شما در حال خواب با هم روی reg. و سپس شما فقط نوع از قدمت هر یک از دیگر, اما شما نمی خواهید به. بنابراین در یک نقطه شما فقط برو, ‘Oh s—t.'”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de