کریستن Doute است که قدمت الکس Menache: 5 چیزهایی که می دانیم

به یک بعدی! کریستن Doute از Vanderpump قوانین نقل مکان کرد از سابق او شعله برایان کارتر و آغاز یک عاشقانه جدید با الکس Menache.

ما هفتگی را شکست اخبار در مورد هویت انسان جدید در Doute زندگی در سهشنبه, مارس 24. 36-در سال اول نشان داد که او کسی دوستیابی جدید در طول یک Instagram زنده به میزبانی Andy Cohen در ماه مارس است.

‘Vanderpump Rules’ Star Kristen Doute’s Is Dating Alex Menache: 5 Things to Know
کریستن Doute آسترید Stawiarz/براوو

در آن زمان کوهن 51 پرسید: اگر کارتر 46 بود قرنطینه با او و رفیق بریتنی Cartwright. “هیچ” او اضافه میکند: “این پسر که من آشنایی نیست در کشور در حال حاضر, بنابراین امیدوارم او باعث می شود آن را به عقب.”

قبل از او شروع به دوستیابی Menache, Doute انجام شده در دوباره خاموش-دوباره عاشقانه با کارتر. اما در ماه ژانویه James مع مدیر عامل شرکت تایید کرد به ما که دیرین جفت از هم جدا شده اند ،

“او همیشه برای رفتن به یکی از بهترین دوستان من در ذهن من” به براوو شخصیت توضیح داد. “من او را دوست دارم من در مورد مراقبت از او ما سگ با هم. اما ما سعی کردیم به آن کار و آن کار نمی کند پس از آن باید انجام شود.”

در پایین حرکت به یادگیری بیشتر در مورد Doute جدید مرد Menache.

1. او دوست دارد همه چیز L. A.

Menache نشان داده است عشق خود را برای لس آنجلس داجرز و لس آنجلس لیکرز در سراسر خود را Instagram صفحه که در آن او می تواند دیده می شود در کالیفرنیا و تیم های چرخ دنده.

2. او ماهر در کوه در می رم خانه

در چندین موارد Menache نوشته شده در عکس ها را به خود Instagram از خانه که او بدبختانه. “از رها جستوجوی خانه دام به یک حرف زیبایی طراحی شده توسط وزارت امور داخله” او زیر نویس یک پست از یکی از پروژه های خود را در ماه ژوئن 2019.

3. او با دوستان دیگر Vanderpump قوانین ستاره

Menache توسط Doute را costars تام شوارتز و کتی Maloney-شوارتز در Instagram. در ماه ژانویه Doute گفت: ما به طور انحصاری که Menache یکی از تام “بهترین دوستان است.”

4. او شده است Quarantining با Doute

واقعیت ستاره باز کردن در مورد چگونه همه چیز در حال پیشرفت بود در او عاشقانه با الکس که به نام او به “انسان رمز و راز” در Scheana Shay‘s “Scheananigans” پادکست. “ما در حال داشتن یک زمان واقعا بزرگ و او را به جلو و عقب بین خانه خود و معدن — و این خوب است چرا که ما در حال تعامل اجتماعی با هر کس دیگری” او به اشتراک گذاشته شده در مارس 14. “او واقعا پسر خوب که ما تمام دوستان گروه می داند.”

5. خود را عاشقانه با Doute آغاز شده بیشتر گاه به گاه

Doute صحبت ما در ماه ژانویه در مورد داشتن یک برچسب بر او عاشقانه با Menache در آن زمان است. “این بخشی ترسناک در مورد قدمت” او اعتراف کرد. “در چه نقطه شما تنها با داشتن سرگرم کننده و خواب با هم و سپس شما در حال رفتن در تاریخ. سپس شما نوع از خواب با هم روی reg و سپس شما فقط نوع از قدمت هر یک از دیگر, اما شما نمی خواهید به. پس در چه نقطه شما فقط به ” من s–t?'”

این Bravolebrity اشاره کرد که او یک دوست پسر و اضافه میکند: “من هنوز هم باز به هر کسی و هر کس.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im