کریستن Doute دفاع از خودش بیش از ‘Miscontrued’ Stassi شرودر نظرات

این دشمنی ادامه دارد! کریستن Doute در دفاع از خودش بیش از “غلط” نظرات در مورد سابق بورس Stassi شرودر و جادوگران از WeHo شراب شرکت — و او از مؤسسین نمی تواند کمک کند اما clap بازگشت.

پس از سهشنبه, مارس 24 قسمت از Vanderpump قوانین, کریستن, 37, نشستم با costar بریتنی کارترایت توانم به بحث در مورد سقوط با Stassi, 31 و کتی Maloney. دوستان با تشکیل این شرکت در سال 2019 اما رابطه آنها به یک پچ خشن که کریستن متهم دو نفر دیگر زنان نمی کشیدن وزن خود را هنگامی که آن را به جوانه زدن خود را کسب و کار.

“من سرمایه گذاری کسب و کار بسیار مهم است برای من” کریستن گفت: در طول Vanderpump قوانین aftershow, گرفتن, گرم, در مورد عدم تعهد او فکر Stassi نشان داد نسبت به خود و آینده با نام تجاری. “از شما خواسته شد به فشار چیزی است که در رسانه های اجتماعی و از آنجا که شما باید یک f–پادشاه پادکست و کتاب شما فکر می کنم شما ملکه انگلستان؟”

Kristen Doute Defends Herself Over Miscontrued Stassi Schroeder Comments
کریستن Doute و Stassi شرودر. شاتر (2)

روز بعد کریستن در زمان به توییتر برای روشن شدن نیات پشت سر او ، “من فقط به تماشای یک VPR aftershow که در آن احساس می کند مانند من توهین @stassi اخلاق کار” واقعیت استار آغاز شد. “من [%100] فکر می کنم Stass ساخته شده است یک نام تجاری برای خودش و من همیشه به او افتخار است. من عصبانی بود در مورد شراب و شرکت در آن زمان و من می خواهم به عموم درست نظر من است.”

هنگامی که یک فن ستایش کریستن برای توانایی خود را به “رسمیت شناختن او خطا” به براوو شخصیت ادامه داد: “من بالاتر از عذرخواهی یا توضیح احساسات من. من نمی خواهم من نظرات به بد تعبیر شود.”

اما سطح بعدی پایه نویسنده بود و نه در مورد او را سابق بهترین دوست نظرات دراز کشیده است. “من هرگز یک بار گفت: یک کلمه در مورد چیزهایی @kristendoute کار بر روی” او اذعان کریستن را جیمز مای تی شرت خط. “سرد است که شما نه عذرخواهی’ برای ساخت پاپ از من پادکست/چگونه من احتمالا برای ریزد/که هیچ کس می خواهد به گوش دادن به آن زمانی که من 40.”

Kristen Doute Defends Herself Over Miscontrued Stassi Schroeder Comments
حسن نیت ارائه میدهد Stassi شرودر/توییتر

ناراحت است که او عذرخواهی نمی, گرفته, به, قلب, کریستن اخراج برگشت: “و در حال حاضر شما فقط تلاش برای سطل زباله من و عموم بعد از ما شده است ارسال پیامک در مورد این ساعت گذشته.”

دو نفر از سور پیشخدمت شد و پس از جدا اما در نهایت در حال سقوط بود که منجر Stassi به اعتراف در اکتبر 2019 که او “با در نظر گرفتن یک استراحت” از دوستی خود را. چهار ماه بعد Stassi نشان داد به ما هفتگی است که به طور انحصاری در حالی که او و کریستن شد و در outs او که قرار بود به طور کامل رد نمی کند دعوت از طراح تی شرت به عروسی آینده به نامزد کمال کلارک.

“البته من می خواهم کریستن [در عروسی ما] او گفت:” در آن زمان است. “اما من فکر می کنم ما باید برای رسیدن به یک نقطه که در آن این امر می تواند طبیعی برای او وجود داشته باشد.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im