Kourtney نشان می دهد که چرا او یک گام به عقب از ‘KUWTK’ پس از مبارزه

او بیش از آن! Kourtney Kardashian با دست و پنجه نرم پس از مبارزه خونین با خواهر کیم کارداشیان بر روی پنج شنبه, آوریل 2 قسمت از Keeping Up With the Kardashians!

“او به معنای واقعی کلمه خونریزی!” Khloé Kardashian فریاد زد در حالی که eyeing کیم بازوی خونین پس از Kourtney, 40, حفر ناخن های خود را به آن را در طول یک گرم مبارزه است. تنش بالا بود به عنوان کیم 39 و Kourtney برداشت تا جایی که در هفته گذشته قسمت سمت چپ بر روی دم یکی از مهمترین گرم کارداشیان دعوا در تاریخ نشان می دهد.

Kris-Jenner-Kourtney-Kardashian-Khloe-Kardashian-Kim-Kardashian
Kris Jenner, Kourtney Kardashian, Khloe Kardashian and Kim Kardashian در 45th Annual people’s Choice Awards. مت بارون/شاتر

برای اضافه کردن توهین به جراحت های پوش بنیانگذار خارج شد مبارزه با یکی از آخرین بدن شرمندگی واکسن در او خواهر کیم گفت: “من نمی خواهم به نزدیکی چربی خود را یک–. شما در واقع چربی یکی است.”

به عنوان قسمت پیشرفت, Kourtney ادامه داد: برای مبارزه با راحت بودن در دوربین توضیح داد که او از نظر جسمی شدت انتقاد کرد چرا که او “اضطراب” در مورد فیلمبرداری این فصل است.

“آن را نمی کند من خوشحال. من نمی خواهید به دست در زمان با بچه های من
و آن را به ارزش آن را,” او گفت:. “این فقط به نظر می رسد مانند آنها را نشان می دهد و کار بالا شادی من و این ناشی از این فاصله بین ما.”

در نهایت کیم و Kourtney قادر به پچ کردن تفاوت های خود را در زمان برای سفر به ارمنستان که در آن دو خواهر در بازدید از سایت های تاریخی, یک یادبود نسل کشی ارامنه بود و سریع ناهار با رئیس جمهور ارمنستان آرمن Sarkissian.

Kourtney Kardashian Kim Kardashian
Kourtney کارداشیان و کیم کارداشیان غرب دیور مردانه نشان می دهد. لری Marano/شاتر

Kourtney تلاش می کرد در حالی که سفر از طریق سرزمین اجدادی به خصوص با جمعیت از طرفداران و paparazzi که در همه جا به دنبال آنها رفت.

“من نمی دانم که چرا من بدبخت اینجا” او شکایت کیم در حالی که نشسته در پشت یک SUV. “من دوست ندارم که یک هنرمند مشهور.”

واضح است که این پذیرش را تکان داد KKW زیبایی موسس که در نهایت تشویق Kourtney در نهایت به زمان را از فیلمبرداری. Kourtney
پایان قسمت تایید تصمیم خود را برای مرحله پس از یک جامد 17 فصل از E! واقعیت نشان می دهد. او قول داد به فیلم کمتر و تنها خود را در شرایط خود.

Keeping Up With the Kardashians پخش در E! پنج شنبه ها در 8 p. m. ET.

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im