Kourtney Kardashian سهام جدید و خوشمزه ‘تمرین سنت


Kourtney Kardashian Shares Her New Post-Workout Tradition
Kourtney Kardashian. Broadimage/شاتر

زمان برای یک تغییر! Kourtney Kardashian است که قطعا یک مخلوق عادت اما به عنوان او به تازگی نشان داد, او ساخته شده یک تغییر بزرگ به او پست-workout routine.

در پوش مقاله ارسال شده در جمعه, آوریل 3 the 40-year-old مشترک که او رسما جایگزین او صبح آووکادو چرب با موز, شدیدا تکان بدهم.

هر چند Keeping Up With the Kardashians ستاره شده است نوشیدن آووکادو-بر اساس آشامیدنی “هر روز برای سال” او تصمیم گرفت تا به یکی دیگر از میوه شانس با “این جدید ناف نسخه” از او پست-بدنسازی صبح اسموتی.

“من پس از تمرین سنت است که همیشه همان” کارداشیان توضیح داده شده در مقاله است. “من دبستان و نوشیدنی من رفتن به آووکادو لرزش (در حال حاضر زیرنویس با موز, مواد تشکیل دهنده) مانند چرخ های ساعت.”

کسانی که مواد تشکیل دهنده شامل آلی شیر بادام یا آلی نخود شیر موز یک تاریخ و یک خط تیره از دارچین و حرکت شبیه چمچه زنی یخ.

هر Kourtney and Kim Take نیویورک آلوم پس از بدنسازی pick-me-up نیز ساخته شده با برخی از مکمل های مهم از جمله یک حرکت شبیه چمچه زنی از پودر پروتئین با استخوان براث که او گفت: او کمک می کند تا “عضلات بازیابی سریع تر” و ایدز در سلامت دستگاه گوارش و همچنین به عنوان یک وعده از کلاژن پودر.

Kourtney Kardashian Shares Her New Post-Workout Tradition
شاتر

این نوشیدنی سالم نیز دارای “یکی منجمد چوب E3Live + BrainOn که باعث متعادل خلق و خوی و افزایش تمرکز و وضوح” و “یک چهارم از یک قاشق چای خوری از روغن MCT برای یک لحظه منبع انرژی است.” هر چند کارداشیان دیگر در keto رژیم غذایی او با اشاره به این که نفت نیز اعتقاد بر این برای کمک به بدن در رسیدن به کتوز.

این اسموتی سوئیچ فقط آخرین تغییر کالیفرنیا بومی ساخته شده است به زندگی روزمره اش در ماه های اخیر. مهمترین E! شخصیت تایید شده در پنج شنبه, آوریل 2 قسمت از KUWTK که او به طور رسمی در نظر گرفتن یک گام به عقب از واقعیت نشان می دهد که خانواده اش معروف است.

مادر سه تصمیم آمد و پس از مدت کوتاهی او را به یک مبارزه فیزیکی با خواهرش, کیم کارداشیانو خش 39 ساله KKW زیبایی موسس بازو. رفتن به جلو, Kourtney قول داد به فیلم کمتر و تنها خود را در شرایط خود.

Kourtney در ماه ژانویه نشان داد که او ساخته شده یک نیشگون گرفتن و کشیدن به روال صبح و رویگردانی او keto رژیم غذایی به طوری که او می تواند صبحانه با کودکان خود. ستاره سهام ماسون, 10, پنه لوپه, 7 و سلطنت, 5, با , Scott Disick.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>