کوبه برایانت در مکان یادبود برای فوریه 24


Kobe Bryant Public Funeral Set for February 24
کوبه برایانت و دخترش, Gianna. رینگو ثانیه W Chiu/AP/شاتر

خداحافظی. کوبه برایانت عمومی یادبود تعیین شده است برای 24 فوریه سال 2020 در مرکز استیپلز در لس آنجلس.

یک منبع می گوید ما هفتگی است و این یادبود که لس آنجلس تایمز برای اولین بار منتشر شده در پنج شنبه, فوریه 6, یکی از دو است که برگزار خواهد شد در شهرستان. وجود دارد “جداگانه” مراسم جشن در آثار از شهر لس آنجلس است.

“این شهرستان در برگزاری اعلام این برنامه در حال حاضر از احترام به ونسا [برایانتکوبه همسر] و خانواده” منبع می گوید.

تاریخ اهمیت روابط سابق لیکرز ستاره و 13-year-old daughter Gianna که هر دو بازی بسکتبال. برایانت که همراه با دخترش و هفت نفر دیگر در یک fatal helicopter crash در تاریخ 26 ژانویه تا به حال دو شماره در حالی که بازی L. A. تیم.

لیکرز ستاره تحت شماره 8 برای اکثر حرفه ای تعویض به شماره 24 در فصل 2006-2007. هر دو شماره بازنشسته شده اند توسط سازمان است.

کون بزرگ, نیوجرسی تعداد شماره 2 همین دلیل است که پدر و دختر اواز یا موسیقی دو نفری مفتخر خواهد بود در 2/24 در مرکز خانه است که کوبه ساخته شده است.

Kobe Bryant Public Funeral Set for February 24
Kobe Bryant. Kevork Djansezian/AP/شاتر

عمومی یادبود برگزار خواهد شد و تقریبا یک ماه پس از برایانت و هشت نفر دیگر کشته در سقوط هلیکوپتر در کالاباساس کالیفرنیا در حالی که سفر به Mamba آکادمی ورزشی در هزار اوکس کالیفرنیا.

برایانت قبلا افتخار در اولین لیکرز بازی از آنجا عبور خود را در ژانویه 31.

در حالی که رو خاموش در برابر پورتلند تریل بلیزرز در مرکز لیکرز سازمان یاد NBA افسانه متعدد ادای احترام کردند. در علاوه بر این به طرفداران خروج از یادگاران خارج از عرصه و امضای دیوار با پیام های در مورد ستاره, داخل, وجود دارد, اجرای موسیقی و شماره 8 و شماره 24 کشباف دست به هر کس که در حضور و غیاب.

طلیعه آغاز شب با آواز “گریس شگفت انگیز” برای جمعیت فروخته شده قبل از Boyz II Men انجام شده “The Star-Spangled Banner.”

یک ویدیو پخش شده از برایانت خود صحبت کردن در مورد او 20 سال زندگی حرفه ای با L. A. تیم در حالی که نوازنده بن هنگ بازی “تسبیح.” این ویدئو به پایان رسید با 24.2 ثانیه سکوت — اشاره به برایانت و دختر خود را. ساعت بازی نیز در متوقف 24.2 ثانیه در پایان از مقررات بازی خود را افتخار.

LeBron James به دنبال standout اجرای برنامه با لمس سخنرانی در مورد دوست خود را قبل از بازی. بعد از آن در شب, Wiz Khalifa و Charlie Puth انجام شده خود را به آهنگ “See You Again” در حاصل کار دو تیم نشان می دهد.

در طول شب برایانت و Gianna را کشباف گذاشته شد در دو courtside کرسی های خود را افتخار.

“وجود دارد هیچ #24 بدون #2. #GirlDaddy #DaddysGirl #MyBabies #OurAngels,” ونسا, 37, نوشت طریق Instagram در واکنش به ادای احترام به خانواده اش.

کوبه و ونسا نیز به اشتراک گذاشته دختران ناتالیا, 17, Bianka, 3, و, کاپری, 7 ماه.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>