کوبه برایانت هویت تایید شده توسط پزشکی قانونی پس از مرگ هلیکوپتر سقوط


Kobe Bryant’s Identity Confirmed After Fatal Helicopter Crash
کوبه برایانت می رسد در 90 جوایز اسکار نامزد ناهار در هتل هیلتون بورلی در فوریه 5, 2018 در بورلی هیلز کالیفرنیا. اردن استراوس/تالار گفتگو/AP/شاتر

لس آنجلس, دفتر پزشکی قانونی تایید هویت چهار تن از قربانیان از کوبه برایانت کشنده هلیکوپتر حادثه از جمله ستاره NBA در روز سه شنبه ژانویه 28, Us Weekly می تواند تایید.

اواخر بسکتبال ستاره سوار هلیکوپتر در کنار چند نفر دیگر از مسافران در روز شنبه, مارس 26. هیچ یک از کسانی که در هیئت جان سالم به در تصادف رخ داده است که در کالاباساس کالیفرنیا در صبح روز یکشنبه.

به پزشکی قانونی گفت: در بیانیه ای که روز پنجشنبه چهار نفر’ هویت تایید شده “از طریق استفاده از اثر انگشت.” “محققان شناسایی سه مرد و یک زن بودند که در هواپیما” با توجه به بیانیه ای به دست آمده توسط ما از L. A. پزشکی قانونی شهرستان.

در علاوه بر این به برایانت, 41, Orange Coast College مربی بیس بال جان Altobelli هلیکوپتر خلبان Ara Zobayan و سارا چستر شناسایی شدند.

سابق لیکرز ستاره 13 ساله دختر سکس همراه با چهار نفر دیگر از قربانیان هنوز به تایید شود.

“اداره پزشکی قانونی-پزشکی قانونی ارائه خواهد شد به روز رسانی فوری در نام decedents به عنوان به زودی به عنوان آنها به طور رسمی تایید شده و خود را بعد از قوم و خویش ابلاغ شده است” این بیانیه به این نتیجه رسیدند در روز سه شنبه.

ساعت قبل, دفتر پزشکی قانونی تایید کرد به ما که نه همه قربانیان از سقوط شده بود بهبود یافت.

“در بعد از ظهر یکشنبه از پرسنل اداره عملیات ویژه تیم پاسخ (مرتب) بهبود در سه بدن از هلیکوپتر خرابه واقع در 4200 جلوگیری از لاس Virgenes جاده در کالاباساس” بیانیه بخوانید. “روز بعد به جستجو ادامه داد: برای دیگر شش هلیکوپتر کارکنان. به زودی پس از بدن آنها قرار دارد برداشته شده از محل سقوط و حمل و نقل به وزارت علوم قانونی مرکز.”

رسمی بیانیه ادامه داد: “در حال حاضر محققان در حال تلاش فعال در شناسایی decedents. علاوه بر این بدن امتحانات در حال پیشرفت هستند.”

ملی ایمنی حمل و نقل را Jennifer Homendy گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز سه شنبه بود که حادثه یک “انرژی بالا تاثیر سقوط” و این که هلیکوپتر “از دست رفته پاکسازی کوه در حدود 20 تا 30 فوت است.” گزارش مقدماتی از NTSB منتشر خواهد شد در 10 روز.

ایسنا قبلا نازل شده اسامی کسانی که در هیئت مدیره در زمان حادثه در کنار المپیک دو بار مدال طلای خود را پدر و خلبان. خروجی گزارش داد که مربی بیس بال Altobelli همسرش, کری, و, دختر, الهام بود که Gianna بسکتبال هم تیمی شد, کشته در تصادف همراه با مربی بسکتبال کریستینا Mauser.

کون بزرگ, تیمی Payton چستر و مادرش سارا چستر نیز در هلیکوپتر هنگامی که آن پایین رفت. همانطور که قبلا گزارش شد که رهبری به Mamba آکادمی ورزشی در هزار اوکس کالیفرنیا زمانی که تصادف رخ داده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>